Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
46.80 грн
/кг

Гранула поліпропілен вторинна

Виробник: Украина
Код товару: 11927
В наявності
46.80 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Гранула поліпропілен вторинна – тверда речовина білого чи сірого кольору, пластиковий полімер із широкою сферою застосування. Сьогодні він є найбільш затребуваним сучасним пластиком, завдяки своїм відмінним споживчим властивостям та універсальністю використання.


Основні фізичні властивості


Низька густина матеріалу. Поліпропілен має найнижчу щільність із усіх пластмас, що вигідно відрізняє його від більш щільних аналогів.


Висока міцність. Численні експерименти показали, що він витримує велике навантаження, що набагато перевищує можливості поліетилену.


Стійкість до низьких температур. Полімер чудово справляється з негативними температурами, витримуючи – 10 градусів за Цельсієм та нижчі температури.


Стійкість до високих температур. Витримує не лише низькі, а й високі температури, його температура плавлення становить 160 – 170 градусів за Цельсієм.


Стійкість до різких перепадів температури. Швидка зміна температурного режиму також не страшна цього матеріалу. Добре витримує швидкий перехід від мінусу до плюсу і назад.


Чудові діелектричні властивості. Висока діелектрична константа разом із великою діелектричною міцністю забезпечують широкі можливості його застосування як електроізоляційний матеріал.


Легка обробка. Поліпропілен легко піддається зварюванню, розпилу, свердлінню, добре гнеться, що значно розширює можливості його застосування у промисловості та побуті.


Хімічні характеристики


Стійкість до агресії хімічних речовин. Ця особливість матеріалу дозволяє широко застосовувати його потреб хімічних підприємств. Він витримує вплив розпеченого металу, різних кислот та випарів. Зокрема, ця властивість використовується при виготовленні повітроводів та вентиляції для шкідливих виробництв.


Екологічність та безпека для навколишнього середовища та людини. Численні досліди довели нетоксичність та абсолютну екологічну безпеку цього матеріалу для навколишнього середовища та людини. Тому він використовується при виробництві ємностей для води, а також різних рідин та сипких продуктів харчування. Дуже часто його застосовують при будівництві споруд для очищення води.

    У нас ви можете купити Гранула поліпропілен по найвигіднішій ціні в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металокомплексних каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3): Параметри, необхідні для отримання поліпропілену близькі до тих, при яких поліетилен отримують низького тиску. При цьому, залежно від конкретного каталізатора, може бути будь-який тип полімеру або їх суміші. Поліпропілен випускається у вигляді порошку білого кольору або гранул із насипною щільністю 0,4-0,5 г/см3. Поліпропілен випускається стабілізованим, пофарбованим та незабарвленим.
Вид за хімічним складом
Поліпропілен (ПП) - це хімічна сполука, що відноситься до синтетичних полімерів. Він є продуктом полімеризації пропілену та належить до класу поліолефінів.
Вид за призначенням
Поліпропіленова гранула використовується при виробництві ємностей для води, а також різних рідин та сипучих продуктів харчування. Дуже часто його застосовують при будівництві споруд для очищення води. Використовується виготовлення плівок, волокон, тех. виробів, відер, гладких та гофрованих труб
Тип
Поліпропіленова гранула
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT