Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
65.00 грн

Труба поліпропіленова PN20 Ø50×8,4

Виробник: Украина
Код товару: 11920
В наявності
65.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Труба поліпропіленова PN20 Ø50×8,4 – це вид пластикових полімерних труб. Основне їхнє призначення – прокладання трубопроводів для систем холодного водопостачання, ГВП, систем Теплої підлоги, систем опалення. Поліпропілен стійкий до впливу в агресивних середовищах: кислотних/лужних/соляних розчинів та інших неорганічних речовин. Він не вбирає рідину, зберігає свої ізоляційні властивості у великому діапазоні температур.


Трубопроводи збираються в єдину систему за допомогою фітингів: муфт, переходів, куточків, трійників тощо. Існує два типи сполук: цільнопластикові, комбіновані. Ціліснопластикові стикуються методом дифузійного зварювання (не розбірне з'єднання) за допомогою спеціального паяльника. Комбіновані з'єднання дозволяють зробити перехід з поліпропіленового трубопроводу на трубопровід з іншого матеріалу або підключити трубопровід до сантехнічних приладів.


"PN" – максимальний допустимий робочий тиск, з яким система може експлуатуватися при температурі 20 ° C протягом терміну служби 50 років.


Спочатку труби підрозділялися відповідно до товщини стінок за категоріями величин тиску (напірних рядів), що позначаються «PN». Поступово, принаймні вдосконалення властивостей полімерних матеріалів, класифікація «PN» перестала відповідати значенням, визначальним властивості виробів, особливо розподільних систем гарячої води. Тому було введено нову класифікацію «S» та «SDR».


PN 10 Призначений для холодної води.

PN 16 Призначена для ГВП та Теплої підлоги.

PN 20 Призначена для ГВП та систем опалення.

PN 25 Армована алюмінієвою фольгою/скловолокном. Призначена для ГВП та систем опалення.


    У нас ви можете придбати Труба поліпропіленова PN20 Ø50×8,4, купити, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
16-110мм
Вид за способом виготовлення
Виготовляється методом поєднання (полімеризації) молекул похідного газу етилену. Основні способи переробки - формування методами екструзії, вакуум-і пневмоформування, екструзійно-видувного, інжекційно-видувного, інжекційного, компресійного формування, лиття під тиском.
Вид за хімічним складом
Поліпропілен (ПП) - це хімічна сполука, що відноситься до синтетичних полімерів. Він є продуктом полімеризації пропілену та належить до класу поліолефінів.
Вид за призначенням
Основне їхнє призначення – прокладання трубопроводів для систем холодного водопостачання, ГВП, систем Теплої підлоги, систем опалення. Класифікуються на такі види: PN 10 Призначений для холодної води. PN 16 Призначена для ГВП та Теплої підлоги. PN 20 Призначена для ГВП та систем опалення. PN 25 Армована алюмінієвою фольгою/скловолокном. Призначена для ГВП та систем опалення.
Тип
Труба поліпропіленова
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT