Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
120.90 грн
/кг

Поліпропілен пруток сірий д.30х1000

Виробник: Украина
Код товару: 5979
В наявності
120.90 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Поліпропілен пруток сірий д.30х1000 - тверда речовина білого або сірого кольору, пластиковий полімер з широкою сферою застосування. Сьогодні він є найбільш затребуваним сучасним пластиком, завдяки своїм відмінним споживчим властивостям та універсальністю використання.

Основні фізичні властивості

Низька густина матеріалу. Поліпропілен має найнижчу щільність із усіх пластмас, що вигідно відрізняє його від більш щільних аналогів.

Висока міцність. Численні експерименти показали, що він витримує велике навантаження, що набагато перевищує можливості поліетилену.

Стійкість до низьких температур. Полімер чудово справляється з негативними температурами, витримуючи – 10 градусів за Цельсієм та нижчі температури.

Стійкість до високих температур. Витримує не лише низькі, а й високі температури, його температура плавлення становить 160 – 170 градусів за Цельсієм.

Стійкість до різких перепадів температури. Швидка зміна температурного режиму також не страшна цього матеріалу. Добре витримує швидкий перехід від мінусу до плюсу і назад.

Чудові діелектричні властивості. Висока діелектрична константа разом із великою діелектричною міцністю забезпечують широкі можливості його застосування як електроізоляційний матеріал.

Легка обробка. Поліпропілен легко піддається зварюванню, розпилу, свердлінню, добре гнеться, що значно розширює можливості його застосування у промисловості та побуті.

Хімічні характеристики

Стійкість до агресії хімічних речовин. Ця особливість матеріалу дозволяє широко застосовувати його потреб хімічних підприємств. Він витримує вплив розпеченого металу, різних кислот та випарів. Зокрема, ця властивість використовується при виготовленні повітроводів та вентиляції для шкідливих виробництв.

Екологічність та безпека для навколишнього середовища та людини. Численні досліди довели нетоксичність та абсолютну екологічну безпеку цього матеріалу для навколишнього середовища та людини. Тому він використовується при виробництві ємностей для води, а також різних рідин та сипких продуктів харчування. Дуже часто його застосовують при будівництві споруд для очищення води.

 У нас ви можете купити Поліпропілен пруток 30х1000 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
20-160мм
Вид за способом виготовлення
Виготовляється методом поєднання (полімеризації) молекул похідного газу етилену. Основні способи переробки - формування методами екструзії, вакуум-і пневмоформування, екструзійно-видувного, інжекційно-видувного, інжекційного, компресійного формування, лиття під тиском.
Вид за хімічним складом
Поліпропілен (ПП) - це хімічна сполука, що відноситься до синтетичних полімерів. Він є продуктом полімеризації пропілену та належить до класу поліолефінів.
Вид за призначенням
Поліпропіленовий пруток – це специфічний виріб, який застосовується при монтажних роботах із пластиковими трубами, фітингами, зразками типу ПНД та деякими іншими ідентичними об'єктами. ПП-прутки використовують як присадний матеріал для будь-яких виробів, які виготовляються з листового пластику. Важливий момент полягає в тому, що сам по собі присадочний матеріал і листи повинні бути зроблені з одного типу пластику. В іншому випадку реакція не буде. Поліпропіленові прутки найчастіше використовують для зварювання труб із цього ж матеріалу. Такі заготовки незамінні під час виробництва септиків, різних очисних споруд, і навіть під час виготовлення басейнів. Іноді саме такий матеріал присадки використовується для зварювання сантехнічних труб.
Тип
Поліпропіленовий зварювальний пруток
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT