Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок

Полістироловий лист

В наявності
Код товару: 8233
39.00 грн/кг
Полістироловий лист

Полістироловий лист в Україні

Він є надійною листовою продукцією, яка може застосовуватися в різноманітних сферах протягом тривалого терміну. Додатково може отримувати захист від ультрафіолетового випромінювання, завдяки якому розширюється сфера застосування. Даний вид полімеру має непогані експлуатаційні характеристики та прийнятну вартість. У нас замовити його буде дуже просто практично в будь-якій кількості, тому що завжди є достатня кількість продукції. За допомогою менеджерів легко розібратися в тонкощах і не допустити жодних помилок при виборі. Ціна відповідає якості, а за допомогою сучасного сервісу покупка дарує лише позитивні враження.

Особливості та важливі характеристики

Лист полістироловий може випускатися в декількох варіаціях, серед яких ударостійкий та загального призначення. Відповідно, вони мають різні характеристики. Але обидва варіанти характеризуються гідними оптичними властивостями та невеликою вагою, низькими показниками вологопоглинання.

Ударостійкий лист може випускатися в різних колірних варіаціях, що дозволяє під конкретні потреби знайти найкраще за всіма стандартами рішення. Твердий пластик виготовляється із якісної сировини під суворим контролем досвідчених професіоналів на сучасному виробництві. Це забезпечує оптимальні експлуатаційні характеристики та розширює сферу застосування. В основному використовується матеріал усередині приміщень, навіщо має потрібні параметри.

Сфера використання

Застосовуватись лист полістиролового типу може у різноманітних галузях завдяки своїм унікальним характеристикам. Серед основних місць застосування можна відзначити:

  • Санітарно-технічні вироби
  • Холодильне обладнання.
  • Торгове обладнання.
  • Рекламна продукція та ін.

Лист обробляється механічним способом досить швидко та ефективно, що дозволяє надавати йому необхідні розмірні характеристики. Він витримує вплив з боку розведеної кислоти, лугу чи спирту, що також безпосередньо впливає застосування.

Переваги

Сертифікований полістироловий лист, зроблений за всіма стандартами, має кілька важливих переваг:

  • Непогані показники морозостійкості.
  • Хімічна стійкість.
  • Діелектричні властивості перебувають на гідному рівні.
  • Низьке вологопоглинання.
  • Стійкість до різноманітних зовнішніх факторів, серед яких морози та підвищений рівень вологості.

Купити полістиролові листи

Недорого замовити їх в Україні зможе кожен охочий, якщо звернутися до нас до компанії. Пропонуються комфортні умови для здійснення вибору, професійні консультації грамотних менеджерів. На окрему увагу заслуговує електронний каталог, в якому можна знайти весь опис простими словами. Доставка буде здійснена у спосіб, який для себе вибере клієнт. Пропонуються різні види перевізників по країні та різні методи оплати, що стало невід'ємною частиною сучасного сервісу. На всі листи надається офіційна гарантія якості безпосередньо від виробника.

Онлайн курсы IT