Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Трубка поліуретанова пневматична PU/TU/TPU 12х14 мм

Виробник: Украина
Код товару: 8141
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Трубка поліуретанова пневматична PU/TU/TPU 12х14мм використовується для передачі повітря у пневматичних системах зі стандартним тиском. Поліуретановий шланг широко використовується в динамічних (рухомі) пневматичних системах, де особливо важлива еластичність трубки. Трубки з поліуретану мають зносостійкість, хороший радіус згину, властивість відновлювати свою форму після впливу механічних навантажень або скручування, стискання.

Діапазон допустимих робочих температур: -20°С+60°С.

Колір пневмотрубка: прозорий (стандартний), синій, червоний, чорний, зелений, жовтий

Хімічна стійкість до хлориду натрію, сульфату алюмінію, сульфату амонію, сульфіту натрію, аргону, озону, гелію, гідравлічним та рослинним маслам, дизельному паливу, бензину, гліцерину, молоку, фруктовим сокам, морській воді.

Трубка поліуретанова пневматична - найпоширеніший вид пневмотрубок.

ПЕРЕВАГИ

Висока еластичність;

Гладкість внутрішньої та зовнішньої поверхонь;

Можливість відновлення первинної форми після вигину, скручування та інших механічних впливів;

Широкий діапазон робочих температур – від -20 до +60°С;

Мала товщина стінки (наприклад, товщина стінки поліуретанової труби TPU 6/4 становить лише 1 мм);

Нечутливість до корозії та впливу агресивних речовин - солей, кислот, нафтопродуктів;

Довговічність.

     У нас ви можете купити Трубка поліуретанова пневматична PU/TU/TPU 12х14мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
5,5х8 8х12 9х1,5 10х12 12х16 12х14 4х6 2х4 8х10 6х8 мм
Вид за способом виготовлення
Початковою сировиною для виробництва є нафта. З неї виділяються два основні компоненти – ізоціанат та поліол. Їх відсотковий склад, і навіть наявність добавок визначають фізичні властивості кінцевого продукту. В результаті може вийти тверда, рідка або тягуча субстанція, придатна для подальшої обробки як звичайний полімер. З заводу волокно надходить на переробку у вигляді гранул, прутків, листа або рідкому стані. Спочатку надається відповідний колір та ступінь прозорості. Такі типи постачання дозволяють простими технологічними рішеннями виготовляти ту чи іншу продукцію, необхідну для споживача.
Вид за хімічним складом
Поліуретани - гетероцепні полімери, макромолекула яких містить незаміщену та/або заміщену уретанову групу, алкіли, арил або ацил. У макромолекулах поліуретанів також можуть міститися прості та складноефірні функціональні групи, сечовинні, амідні групи та деякі інші функціональні групи, що визначають комплекс властивостей цих полімерів. Поліуретани відносяться до синтетичних еластомерів.
Вид за призначенням
Трубка пневматична поліуретанова використовується для передачі повітря в пневматичних системах зі стандартним тиском. Поліуретановий шланг широко використовується в динамічних пневматичних системах, що рухаються, де особливо важлива еластичність трубки. Поліуретанові вироби застосовують у пневматичному устаткуванні для перекачування повітря. За допомогою таких труб здійснюється підйом води під тиском у різних пристроях. Основні сфери застосування цього матеріалу: промисловість, де трубки необхідні для з'єднання систем для транспортування нафти, дизельного палива, масел, бензину та води; у блоках кондиціонерів та спліт-систем; для виробничого обладнання, агрегатів, деяких верстатів, що застосовуються у цехах деревообробних заводів; для охолодного обладнання в автомобілях; для оснащення опалювальних систем, їх монтажу та ремонту; з метою теплоізоляції та підключення гарячої води у приватних будинках; шланги з поліуретану застосовують для відсмоктування робочих розчинів та сипучих речовин при виготовленні будівельних матеріалів та сумішей, для будь-яких пневматичних конструкцій, що використовуються в галузі створення лакофарбових складів.
Тип
Поліуретанова трубка
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT