Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Дюростон GPO3 1000х2000х12 мм

Виробник: Китай
Код товару: 16852
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Дюростон GPO3 1000х2000х12 мм, виготовлений на основі ненасиченої поліефірної смоли та скломата. Має однорідну структуру, поєднує високі конструкційні та діелектричні якості, температурну та хімічну стійкість при низькій горючості. Максимальна робоча температура 385 градусів (10-20 сек). Не містить фенольних та азбестових складових, галогенів. Варіанти застосування: - дугогасні камери - ізолюючі тримачі шин - високовольтні та низьковольтні вимикачі - розподільні щити - монтажні панелі щитів - панелі вимикачів електротранспорту - силова електроніка - бар'єри фаз.

Країна виробник Китай

Гарантійний термін 12 місяців

Гігроскопічність Ні

Коефіцієнт теплопровідності 0.3 Вт/(м*К)

Максимальна робоча температура становить 385 град.

Мінімальна робоча температура –10 град.

Модуль Юнга 250 гПа

Щільність 1.87 г/см3

Пористість 2%

Твердість 158 HV

Токсичність матеріалу Так

Ударна в'язкість 230 кДж/м2

Характеристики

Клас ізоляції F

Міцність на стиск 250 перпендикулярно шарам

Товщина 2 мм

Ударна міцність 80 паралельно шарам

Ізоляційний матеріал з гарною назвою на французький манер – Дюростон, є склопластиком. Виготовляється шляхом змішування скловолокна з вінілефірними, поліефірними, епоксидними смолами. Можна сказати, що це армований пластик, який одержав броню зі скловолокна. За міцністю цей полімер перевершує інші шаруваті електроізоляційні матеріали, як втім, і за тепловими, хімічними характеристиками. Якщо проводити порівняння із зарубіжними аналогами такого ж сировинного класу, то дюростон можна порівняти зі склотекстолітами таких марок, як СТЕБ, СТЕФ-1, СТЕФ, СТЕФ-У.

Матеріал відрізняється термічною та хімічною стійкістю, відмінними діелектричними показниками. Тому дюростон знайшов застосування в промисловому секторі як конструкційний та електроізоляційний матеріал. Часто дюростон застосовується:

     у дугогасних камерах;

     як ізолюючий матеріал власників шин;

     для облаштування розподільних щитів;

     для ізолювання блоку низько-, високовольтних вимикачів.

Щодо кольорового виконання, то матеріал може бути сірим, червоним або білим.

Так як дюростон має високу конструкційну міцність, хімічну та термічну опірність, його використання передбачає екстремальні зовнішні умови. Ізолятор зберігає початкову міцність навіть за умови тривалого впливу температур від 200 до 280 °С. Максимальне паспортне значення (гранична робоча температура) становить 385 °С. Але навіть при таких високих температурних значеннях композит не деформується, залишаючись плоским і гладким протягом 10-20 секунд. З цього виходить, що дюростон відмінно підходить для виробничих ліній, що виробляють велику кількість теплової енергії (за стандартами RoHS).

Механічні характеристики та переваги дюростону

Завдяки розмірній стабільності та підвищеній жорсткості, дюростон можна обробляти механічним способом. Цей факт дозволяє задіяти полімер у виготовленні структурних компонентів нестандартної форми та розмірів. Відповідно до вимірювань, при статичному згині межа міцності дюростону становить 20000psi. При високому нагріванні значення знижується до 15000psi.

З усього викладеного вище можна зробити такі висновки про переваги:

     відмінна хімічна інертність;

     стабільність розмірів за будь-яких експлуатаційних сценаріїв;

     висока механічна міцність;

     близькі до рекордних антистатичні показники, що перетворюють дюростон на кращий ізолятор.

     висока точність у розмірах, товщині шарів та інших фізичних параметрах.

З усіх ізоляційних матеріалів, дюростон найбільш технологічний та універсальний композит.

Характеристики продукції, виготовленої з поліефірного склопластику

Продукція із дюростону поставляється у вигляді тонких опорних пластин або м'яких монтажних плат. Композит також можна зустріти у вигляді опорних пластин, що підтримують нестандартні корпуси. Для підвищення продуктивності кілька панелей пов'язують докупи. Ізолятор часто використовується під час паяння на високих температурах для захисту опорних пластин. Дюростон вважається ідеальним підґрунтям для нанесення тефлонового напилення. З його допомогою захищають краї плати від забруднень, які можуть залишатися від дотику людських рук.

Якщо робота передбачає паяння хвилею припою, без захисту компонентів SMT за допомогою дюростону, не обійтися. Під час проведення зварювальних робіт дюростон забезпечує захист опорних пластин від деформації. У поодиноких випадках пластини ізолятора служать для стандартизації параметрів ширини виробничих ліній, або як захист зовнішнього шару будь-якої поверхні від попадання олова або забруднень.

Якщо спробувати скоротити інформацію щодо сфер застосування дюростону до розмірів короткого переліку, отримаємо наступний список.

     Хвильовий припій, SMT, «класична» пайка

     Трафаретний друк

     Поверхневий монтаж (SMT)

     Випробування на місці робіт (створення рамних конструкцій)

     Кристалізація пропою (оплавлення композиту за допомогою інфрачервоного випромінювання)

Незважаючи на те, що дюростон не вибухонебезпечний і не токсичний, при роботі з ним необхідно дотримуватись заходів безпеки. Зокрема, при механічній обробці композиту в повітря піднімається шкідливий для людини пил, що складається з дрібної суспензії склотканини та поліефірної смоли. Тому при різанні матеріалу слід використовувати респіратор та захисні окуляри.

Фізико-механічні властивості дюростону

Ми вже розповіли про сильні сторони цього композиту, і тепер можемо приступити до більш детального огляду цифр, що «випробовується». Зазначимо, що всі наведені нижче значення були отримані в рамках тестувань, стандартизованих міжнародними системами ISO, IEC та METTLER TMA.

     Щільність – 1,82 г/см3

     Міцність при стисканні – 250 Н/мм2

     Пружність – 9000 Н/мм2

     Міцність на вигин - 129 Н/мм2

     Водопоглинання – 0,2%

     Міцність на розрив – 70 Н/мм2

     Стійкість до струмів та витоків – CTI 600

Окремо виділимо високий рівень опору струмового пробиття. Ізолятор витримує 72 кВ/мм за 90°С, чого достатньо для будь-яких екстремальних експлуатаційних сценаріїв.

Дюростон виготовляється за методикою гарячого пресування. Пластини випускаються у п'яти популярних розмірах: завтовшки від 2 до 50 мм (2х1,25 м), від 0,8 до 3 мм (2,02х1,02 м), від 1,6 до 50 мм (2,47х1,25 м) ), від 55 до 100 мм (1,95 х1, 2 м).

Найчастіше дюростон сприймається як гідна заміна азбестосодержащих листів, марки АЦЕИД, у вигляді нижчого водопоглинання, і навіть дугової і електричної стійкості. На світовому ринку дюростон має комерційне маркування GPO3+, GPO3. Марка GPO3+ відрізняється підвищеною міцністю на вигин, еластичністю, ударною міцністю та міцністю на розрив у порівнянні з GPO3. Але при цьому поступається марці без «плюсу» щодо опору пробивної напруги.

DUROSTONE UPM 203

Шаруватий склопластик імпортного виробництва (Німеччина). Виготовляється Дюростон UPM 203 шляхом гарячого пресування скломату та сполучного, на основі модифікованої ненасиченої поліефірної смоли та наповнювачів. Матеріал має однорідну структуру, має діелектричні та конструкційні властивості. Дюростон UPM 203 має дугостійкість. Матеріал використовується як заміна раніше використовуваним азбест матеріалам. Дюростон UPM 203 використовується для виготовлення дугогасних камер, низьковольтних вимикачів, розподільних щитів, ізоляторів та ін.

Випускаються різні марки (на основі поліефірного сполучного, на основі епоксидних смол, а також спеціалізовані марки)

На основі поліефірного сполучного:

ДЮРОСТОН Марка UPM S2: Представляє собою шаруватий пластик на основі скломату та тканини просочених модифікованим поліефі

ДЮРОСТОН Марка UPM 203: Представляє із себе шаруватий пластик на основі скломату просоченого модифікованим поліефірним сполучним. Має підвищену дугостійкість. Випускається у червоному та білому кольорах.

Розмір листів 2020*1020 мм, 2440*1220 мм, 2470*1250 мм.

товщина листів від 0,8 до 80 мм

ним зв'язуючим. Має підвищені механічні властивості. Випускається в білому кольорі, товщина листів від 4 до 50 мм, розмір листів 2340*1120 мм.

ДЮРОСТОН Марка UPM S1:

ДЮРОСТОН Марка UTR: випускається в червоному і білому кольорах, товщина від 0,8 до 50 мм.

ДЮРОСТОНМарка 1580: випукається в білому кольорі, товщина листів від 0,8 д 2,4 мм, розмір листів 1828*914 мм

ДЮРОСТОНМарка SG200: випускається в білому кольорі, товщина листів від 0,8 до 50 мм, розмір листів 1828*914 мм, 2445*1255 мм.

ДЮРОСТОНМарка FHT:

ДЮРОСТОНМарка UPM S13 LST: Представляє собою шаруватий пластик на основі скломату просоченого модифікованим поліефірним сполучним. випускається у білому кольорі, товщина листів від 4 до 50 мм, розмір листів 2440*1220 мм,


  У нас ви можете купити Дюростон GPO3 1000х2000х12 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Виготовляється дюростон шляхом гарячого пресування скломату та сполучного, на основі модифікованої ненасиченої поліефірної смоли та наповнювачів.
Вид за хімічним складом
Дюростон виготовлений на основі ненасиченої поліефірної смоли та скломата.
Вид за призначенням
Варіанти застосування: - дугогасні камери - ізолюючі тримачі шин - високовольтні та низьковольтні вимикачі - розподільні щити - монтажні панелі щитів - панелі вимикачів електротранспорту - силова електроніка - бар'єри фаз. Часто дюростон застосовується: у дугогасильних камерах; як ізолюючий матеріал власників шин; для облаштування розподільних щитів; для ізолювання блоку низько-, високовольтних вимикачів.
Тип
Склопластик (дюростон)
Габарити (ширина, довжина)
1000х2000х3 1000х2000х4 1000х2000х6 1000х2000х5 1000х2000х12 1000х2000х30 1000х2000х2 1000х2000х15 1000х2000х1 1000х2000х8 1000х2000х20 1000х2000х10 1000х2000х2,2 1000х2000х2,5 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Китай

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT