Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Трубка ТСЭФ склотекстолітова Ф 60 мм ГОСТ 12496-88

Виробник: Украина
Код товару: 16794
В наявності
39.00 грн
/кг
Мінімальна кількість замовлення цього товару 10000
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Трубка ТСЭФ склотекстолітова Ф 60 мм ГОСТ 12496-88, також називається як, склоепоксифенольна.

Трубка або труба, виробляється на основі склотканини, просоченої епоксифенолоформальдегідним сполучним.

Склотканина Е 3 або Т-13, намотана на оправлення певного діаметру запікається в печі, далі тарцюється.

Склотекстолітова трубка конструкційна – є шаруватим пресованим склопластиком, виготовленим методом намотування на спеціальні оправки і що складається з декількох шарів склотканини, просоченої термоактивним модифікованим фенолофор-мальдегідним сполучним. Зовнішній вигляд трубки представлений гладкою поверхнею без сторонніх включень. Готовий матеріал стійкий до атмосферних, хімічних впливів, водостійк. Склотекстоліт екологічно чистий матеріал, має діелектричні та механічні властивості, тепло- та вологостійкість, довговічність. Внутрішній діаметр трубки становить від 10 до 500 мм, товщина стінки – від 2 до 100 мм. Довжина трубки – 1000 мм.

Призначення: Склотекстолітова конструкційна трубка призначена в якості теплоізоляційного матеріалу в електричних сушарках обігрівачів та іншому обладнанні, в якості труб для агресивних середовищ у хімічній та нафтохімічній промисловості, а також для виготовлення деталей конструкційного призначення.

Трубки зі склотекстоліту є аналогами трубки ТСЭФ склоепоксифенольна (склотекстолітова), але завдяки тому, що виготовляються на трикоординатному намотувальному верстаті з ЧПУ мають покращені характеристики по водонепроникності, температурному режиму та ламкості.

Трубка має гладку, рівну поверхню, де виключаються сторонні включення. Виріб має більш високу стійкість до:

     несприятливих атмосферних явищ;

     агресивним хімічним сполукам;

     проникненню води та вологи;

     механічних впливів.

  У нас ви можете купити Трубка ТСЭФ склотекстолітова Ф 60 мм ГОСТ 12496-88, купити у Києві, Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
88 90 80 70 30 10 40 60 50 20 100 мм
Вид за способом виготовлення
Трубка або труба, виробляється на основі склотканини, просоченої епоксифенолоформальдегідним сполучним. Склотканина Е 3 або Т-13, намотана на оправлення певного діаметру запікається в печі, далі тарцюється. Склотекстолітова трубка конструкційна – є шаруватим пресованим склопластиком, виготовленим методом намотування на спеціальні оправки і що складається з декількох шарів склотканини, просоченої термоактивним модифікованим фенолофор-мальдегідним сполучним.
Вид за хімічним складом
Склотекстоліт (текстоліт на основі склотканини) або склопластик. Скловолокно (схилити) - волокно або комплексна нитка, що формуються зі скла. Це дозволяє ткати зі скловолокна склотканину. Склопластик - це вид композиційних матеріалів, або ж пластичні матеріали, що складаються зі скловолокнистого наповнювача (скляне волокно, волокно з кварцу та ін.) та сполучної речовини (термореактивні та термопластичні полімери).
Вид за призначенням
Склотекстолітова трубка конструкційна призначена як теплоізоляційний матеріал в електричних сушарках обігрівачів та іншому обладнанні, як труби для агресивних середовищ у хімічній та нафтохімічній промисловості, а також для виготовлення деталей конструкційного призначення. застосовуються як електроізоляційний матеріал для комплектації високовольтної апаратури (масляні та повітряні вимикачі) для роботи в трансформаторній олії та на повітрі в умовах нормальної відносної вологості навколишнього середовища та частоті струму 50 Гц при температурі від 60°С до +90°С а також для роботи за умов підвищеної вологості. Як конструкційний матеріал склопластикові труби застосовуються в ролі обсадних труб для кріплення нафтових і газових свердловин а також в особливо шкідливих виробництвах як хімічно стійкі труби. Труби склопластикові можуть бути з успіхом застосовані як теплоізоляційний матеріал в електричних сушарках обігрівачах та іншому обладнанні.
Тип
Склотекстолітова трубка
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT