Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
4 336.80 грн
/шт

Склотекстоліт стрижень 100 мм х 1 м

Виробник: Украина
Код товару: 06674
В наявності
4 336.80 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Склотекстоліт стрижень 100 мм х 1 м – є по суті пруток у вигляді «рулету» зі склотканини, просоченої для надання їй додаткових властивостей сполучними хімічними речовинами - фенолформальдегідною та епоксидною смолами. Склотекстоліт конструкційний характеризується хорошими механічними та діелектричними властивостями, крім того, можливе його застосування при високих робочих температурах. Також він не взаємодіє з різними речовинами (тобто є хімічно стійким матеріалом), вибухобезпечним, а в процесі експлуатації виробів з нього не відбувається виділення будь-яких шкідливих речовин у повітряне середовище.

Робочою температурою для склотекстолітових виробів є температура до 40 градусів за Цельсієм, але також вважається допустимим короткочасне нагрівання до 155 градусів – при цьому матеріал не завдає шкоди, його властивості не змінюються.

ГОСТ 12652-74 визначає властивості склотекстоліту та вимоги до нього. Весь конструкційний склотекстоліт, що випускається, ділиться на маркування (СТЕФ, СТЕФ-1, СТЕФ-У). Ці різновиди різняться тим, деякі значимі індивідуальні характеристики вони варіюються – наприклад, щільність стеклотекстолита, його механічна міцність і електрична стабільність. Найбільш щільним є склотекстоліт марки СТЕФ-У.

Склотекстоліт у стрижнях використовується як конструкційний матеріал на різних виробничих підприємствах - у сферах радіоелектроніки, приладо-, автомобіле- та машинобудуванні, в енергетичній галузі, і т.д. Зі стрижнів отримують такі деталі механізмів, як шестерні, втулки, «сухарі» для вузлів механізмів та інше. Стрижні можна піддавати всім видам механічної обробки: обточування, різання тощо.

Склотекстоліт стрижневе або склотекстолітове Круг складається з декількох шарів скляного волокна, просочених фенолформальдегідним сполучним. Стрижні склотекстоліту мають високі електроізоляційні та механічні характеристики. Допускається експлуатація за дуже високих температур. Дані характеристики склотекстолітових стрижнів забезпечують широкий спектр застосування як конструкційний, електроізоляційний і теплоізоляційний матеріал у промисловості, радіоелектроніці, машинобудуванні та енергетиці.

Склотекстолітові стрижні застосовують як конструкційний матеріал у машинобудуванні, радіоелектроніці, приладобудуванні, енергетиці та інших областях. Використовуються у виготовленні втулок, шестерень, у вузлах машин та приладів.

Галузь застосування:

Склотекстоліт стрижневий застосовується для виготовлення деталей, що працюють на повітрі в умовах нормальної відносної вологості навколишнього середовища (відносна вологість 45-75% при температурі 15-35 ° С) при напрузі понад 1000 В та частоті струму 50 Гц, а також для роботи в умовах підвищеної вологості навколишнього середовища (відносна вологість 93% при температурі 40°С) при напрузі до 1000 В та частоті струму 50 Гц.

Фізико-механічні властивості:

     густина 1700-1800 кг/м3;

     межа міцності при розтягуванні близько 220 МПа;

     міцність при згинанні не менше 88 МПа;

     руйнівна напруга при статичному згинанні близько 350 МПа;

     діапазон робочих температур -65…+150оС (допускається короткочасне нагрівання до 200оС);

     значення електричного опору у напрямі, паралельному шарам 1∙108 Ом;

     водопоглинання трохи більше 1%.

Виготовлення стрижня зі склотекстоліту

Склотекстоліт стрижень виробляють із склотканини за допомогою гарячого пресування, яку просочують епоксидною або фенолформальдегідною смолами для зв'язування. Матеріал стійок при підвищених температурах, сильних механічних навантаженнях та високій напрузі.

Властивості стрижня склотекстоліту

Вироби зі склотекстоліту мають такі фізико-технічні характеристики:

     робота у відносній вологості довкілля 45-75% при -15 до +35°С;

     експлуатація за великої вологості 93% при температурі +40°С;

     робоча напруга понад 1000 В;

     частота струму до 50 Гц.

Стрижні склотекстоліту не втрачають початкових властивостей протягом 20 років використання.

Застосування склотекстоліту стрижня

Стрижень склотекстолітовий застосовується як конструкційний матеріал у різних галузях промисловості, таких як: радіоелектроніка, машинобудування, енергетика, приладобудування, авіа- та судочинство. З нього виробляють: втулки, шестерні, ємності для зберігання хімічних рідин, зовнішні стінки приладів.

У побутовій сфері зі склотекстолітового прутка роблять: труби для Відвід диму, вудки, вікна, панелі для автомашин, човни та ін. Сучасні виробники випускають багато марок цього пластику, що відрізняються один від одного фізико-технічними властивостями.


  У нас ви можете купити Склотекстоліт стрижень 100 мм х 1 м за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
10-100мм
Вид за способом виготовлення
Склотекстоліт стрижень виробляють із склотканини за допомогою гарячого пресування, яку просочують епоксидною або фенолформальдегідною смолами для зв'язування. Склотекстоліт стрижневе або склотекстолітове коло складається з декількох шарів скляного волокна, просочених фенолформальдегідним сполучним. Матеріал стійок при підвищених температурах, сильних механічних навантаженнях та високій напрузі.
Вид за хімічним складом
Склотекстоліт (текстоліт на основі склотканини) або склопластик. Скловолокно (схилити) - волокно або комплексна нитка, що формуються зі скла. Це дозволяє ткати зі скловолокна склотканину. Склопластик - це вид композиційних матеріалів, або ж пластичні матеріали, що складаються зі скловолокнистого наповнювача (скляне волокно, волокно з кварцу та ін.) та сполучної речовини (термореактивні та термопластичні полімери).
Вид за призначенням
Склотекстоліт у стрижнях використовується як конструкційний матеріал на різних виробничих підприємствах - у сферах радіоелектроніки, приладо-, автомобіле- та машинобудуванні, в енергетичній галузі, і т.д. Зі стрижнів отримують такі деталі механізмів, як шестерні, втулки, «сухарі» для вузлів механізмів, та інше. Стрижні можна піддавати всім видам механічної обробки: обточування, різання і т. д. Склотекстолітові стрижні застосовують як конструкційний матеріал у машинобудуванні, радіоелектроніці, приладобудуванні, енергетиці та інших областях. Використовуються у виготовленні втулок, шестерень, у вузлах машин та приладів. Стрижень склотекстолітовий застосовується як конструкційний матеріал у різних галузях промисловості, таких як: радіоелектроніка, машинобудування, енергетика, приладобудування, авіа- та судочинство. З нього виробляють: втулки, шестерні, ємності для зберігання хімічних рідин, зовнішні стінки приладів. У побутовій сфері зі склотекстолітового прутка роблять: труби для відведення диму, вудки, вікна, панелі для автомашин, човни та ін.
Тип
Склотекстолітовий стрижень
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT