Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Склотканина Т-10 ГОСТ 19170-2003

Виробник: Украина
Код товару: 16835
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Склотканина Т-10 ГОСТ 19170-2003 — тканий або нетканий матеріал, виготовлений зі скловолокна, яке, у свою чергу, виготовляється зі спеціальних сортів скла. Скловолокно виготовляється методом екструзії (видавлювання) тонких ниток із розплавленого скла з подальшим охолодженням. Найчастіше товщина ниток скловолокна лежить у межах 3-100 мкм, за такої товщини вони можуть легко гнутися і не ламатися. Нитки збираються в пучки (ровінги), з яких надалі формується склотканина, або укладаються в матеріалі хаотично (без збору в пучки) - у першому випадку виходить тканий матеріал, у другому - нетканий.

Широке застосування скловолокна та виготовленої з нього склотканини обумовлено унікальними властивостями та особливостями матеріалу:

Матеріал жароміцний (термостійкість в межах 200-700 градусів) не підтримує горіння і є відмінним утеплювачем. Цим обумовлено його використання для виробництва робочого одягу для зварювальників, металургів, пожежників та інших співробітників, які контактують із відкритим вогнем.

Безпека. Стеклотканина - нетоксичний матеріал, який не виділяє шкідливих речовин при нагріванні.

Тканина стійка до впливу води, агресивних кислих та лужних середовищ. Завдяки цьому (в сукупності з жароміцністю) склотканина набула поширення при виробництві фільтрів для газів і рідин у різних хімвиробництвах.

Відмінні електроізоляційні властивості, зумовлені відсутністю вільних електронів (особливо для склолакотканів).

Висока міцність при малій масі (1 кв. метр важить близько 200-300 г).

Легкість зчеплення з деревиною, склом, металом.

Рулони по 100 метрів; ширина матеріалу - 1 метр.

Склотканина з'явилася відносно недавно, але швидко набула популярності. Цей матеріал виробляють із E-скла — гнучкої та міцної основи. До його складу входять алюміній, бір, а також силікати.

Перший крок на шляху виготовлення - одержання волокон, що плетуть за типом полотна. Готовий матеріал має унікальні властивості. Його можна використовувати самостійно або для виготовлення комплектуючих, деталей: обплетення кабелів, покрівельних елементів, електроізоляційних трубок та ін.

Сучасна промисловість пропонує кілька видів склотканини. У кожного з них є свої особливості та специфіка застосування:

     Електроізоляційні. Призначений для виробництва склопластику з невеликою вагою; має теплоізоляційні функції.

     Конструкційна. Має високу міцність, підходить для створення елементів з несучою функцією.

     Ровінгова. Не боїться зміни погодних умов; використовується як основа для полімерно-композитних основ, виробів.

     Кремнеземна. Використовується для створення композитних матеріалів; стійка до високих температур, зберігає властивості під час нагрівання до +1700°. Властивості кремнеземної склотканини дозволяють використовувати її замість азбесту.

     Базальтова. Служить для виготовлення продукції, стійкої до високих температур, а також як утеплювач.

Переваги склотканини однакові, незалежно від її виду. Серед них: інертність до несприятливих факторів (перепади температури, вологості, хімічні реагенти, нагрівання та ін.), Міцність, великий термін служби.

Робота зі склотканиною

У склотканини широка сфера застосування. Її вибирають для армування несучих елементів, кузовного ремонту автомобіля, під час роботи з будівельними конструкціями та інших цілей. Працювати із цим матеріалом досить просто. Однак, якщо піде просочення смолами, потрібен попередній випал. Це потрібне для знищення парафінового шару, який не зникає після виготовлення тканини. Якщо опустити цей крок, смола залишиться на поверхні, і просочити матеріал не вдасться.

Розкрий

Якщо склотканина використовується для кузовного ремонту або посилення будівельних конструкцій, полотно попередньо розкроюють окремі фрагменти, залежно від конфігурації, розмірів поверхні, на яку воно встановлюється. Для розкрою використовують різальний інструмент, наприклад ножиці. При цьому важливо враховувати ступінь опуклості деталей: чим вона вища, тим дрібнішими мають бути фрагменти. Після закінчення розкрою необхідно видалити з країв елементів скловолокольні нитки.

Обробка склотканини сухим способом

Процес нескладний, але потребує дотримання технології. Приступати до обробки поверхні можна відразу після розкрою тканини. При цьому на верхній шар конструкції накладається шар смоли, що клеїть. Як тільки шар затвердіє, з нього видаляються різні дефекти. Далі прикладаються заздалегідь підготовлені фрагменти, зверху наноситься смола, а потім деталь фіксується валиком. Бульбашки повітря обов'язково видаляються, оскільки їх наявність може призвести до гіршого зчеплення шарів. Після висихання поверхню фарбують або обробляють будь-яким іншим доступним способом.

Правила безпеки

Склотканина не шкодить здоров'ю людини. Однак для роботи з нею встановлено деякі норми. Це пов'язано з тим, що при обробці матеріалу механізмким способом утворюються дрібні частинки скла. Щоб вони не потрапляли в дихальні шляхи та на тіло людини необхідно використовувати рукавички, респіратори, окуляри та інші захисні засоби. Після завершення робіт одяг та захисні аксесуари піддаються обов'язковому очищенню. Також при роботі з матеріалом забороняється курити та користуватися відкритим вогнем.


  У нас ви можете купити Склотканина Т-10 ГОСТ 19170-2003 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Склотканина - тканий або нетканий матеріал, виготовлений зі скловолокна, яке, у свою чергу, виготовляється зі спеціальних сортів скла. Скловолокно виготовляється методом екструзії (видавлювання) тонких ниток із розплавленого скла з подальшим охолодженням. Найчастіше товщина ниток скловолокна лежить у межах 3-100 мкм, за такої товщини вони можуть легко гнутися і не ламатися. Нитки збираються в пучки (ровінги), з яких надалі формується склотканина, або укладаються в матеріалі хаотично (без збору в пучки) - у першому випадку виходить тканий матеріал, у другому - нетканий.
Вид за хімічним складом
Скловолокно - волокно або комплексна нитка, що формуються зі скла. У такій формі скло демонструє незвичайні для себе властивості: не б'ється і не ламається, а натомість легко гнеться без руйнування. Це дозволяє ткати з нього склотканину
Вид за призначенням
Сучасна промисловість пропонує кілька видів склотканини. У кожного з них є свої особливості та специфіка застосування: Електроізоляційна. Призначений для виробництва склопластику з невеликою вагою; має теплоізоляційні функції. Конструкційна. Має високу міцність, підходить для створення елементів з несучою функцією. Ровінгова. Не боїться зміни погодних умов; використовується як основа для полімерно-композитних основ, виробів. Кремнеземна. Використовується для створення композитних матеріалів; стійка до високих температур, зберігає властивості під час нагрівання до +1700°. Властивості кремнеземної склотканини дозволяють використовувати її замість азбесту. Базальтова. Служить для виготовлення продукції, стійкої до високих температур, а також як утеплювач. Склотканина застосовується як армуючий і конструкційний матеріал, з якого можна виготовляти несучі та ненесучі конструкції різного призначення (від невеликих виробів для використання в побуті та деталей автомобілів, до цілих корпусів яхт і невеликих споруд)
Тип
Склотканина
Габарити (ширина, довжина)
Рулони по 100 метрів; ширина матеріалу - 1 метр.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT