Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
325.00 грн
/кг

Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 20 мм

Виробник: Украина
Код товару: 8152
В наявності
325.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

У Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 20 мм сумісність краще до олій, що містять добавки, ніж у шнурів із гуми (NBR). Шнури силіконові широко використовуються як ущільнювачі рухомих і нерухомих з'єднань.


MVQ (силіконовий каучук) - має хорошу стійкість до підвищених та низьких температур експлуатації. Силіконовий ущільнювач круглий, квадратний, прямокутний шнур (профіль) не сприйнятливий до дії озону, ультрафіолету, тривалого впливу вологості та атмосферних опадів. Має високі експлуатаційні показники та тривалий термін служби завдяки високій пружності та міцності на розрив. Силіконові шнури можуть використовуватися при контакті з харчовими продуктами та у фармацевтиці. Силікон не наповнений сажею і тому придатний для електроізоляції. Силіконовий профіль температуростійкий має низьку твердість внаслідок чого, використовується за статичних умов роботи.


Силіконові шнури круглого, прямокутного, квадратного перерізів різних розмірів виготовлені з силіконової гуми стійкі до: впливу морської та прісної води (у тому числі окропу), розчинів солей, спиртів, фенолів, мінеральних масел, кислот та лугів, перекису водню, озону, вакууму, впливу радіації, до електричних полів, електричної корони та дуги.


Область застосування шнурів із силіконової гуми:


Для апаратів з переробки та виготовлення харчових продуктів, хлібопекарської, кондитерської, м'ясомолочної промисловості (ущільнювачі термостійкі для печей, хлібопекарень та розладних шаф), де потрібен харчовий допуск та можливість роботи ущільнень у широкому діапазоні температур від -60°С до +260°С ( короткочасно до +300 ° С).

Як ущільнювачі морозостійкі для холодильних та морозильних камер.

Як силіконові шнури для світильників LED, дозволяють ущільненню працювати не обмежений час без порушення герметичності, забезпечуючи довговічний ресурс роботи світильника, захищаючи від попадання вологи, конденсату, шкідливої ​​пари та пилу. Можуть застосовуватись у всіх виконаннях освітлювальних приладів.

Для ущільнення різних видів гідравлічних, паливних, масляних, пневматичних систем.

Як ущільнювальні матеріали, що демпфують прокладок в обладнанні. Для ущільнення різного виду з'єднань, захисту порожнин від пилу, бруду, світла, тепла, для ізоляції вузлів.

Для вакуумних систем, що працюють при розрядженні до 133,3х10 -12 МПа, в екстремальному температурному діапазоні.

Ізоляція вивідних та монтажних проводів електрообладнання, струмопровідних елементів електротехнічних пристроїв, що працюють за температур від -60°С до +260°С. Ізоляція та герметезація тепло та газовивідного обладнання.

Як прямокутний силіконовий шнур у вигляді підкладки під термоніж у пакувальному обладнанні.

Як ущільнювачі для вікон та дверей.

Як ущільнення притискної рамки.

Фізико-механічні показники силіконового шнура:


Температурний інтервал: -60 +260 °C (короткочасно 300 °C)


Умовна міцність при розтягуванні, щонайменше: 8,0 МПа


Відносне подовження при розриві, щонайменше: 350 %


Твердість: 60 +/- 5 одиниць Шора А

     У нас ви можете купити Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 20 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
2-30мм
Вид за способом виготовлення
Екструзія - технологія отримання виробів шляхом продавлювання в'язкого розплаву матеріалу або густої пасти через отвір, що формує.
Вид за хімічним складом
Силікони як хімічні сполуки являють собою синтетичні кремнійорганічні полімери, що мають структуру силоксанів.
Вид за призначенням
Шнури силіконові широко використовуються як ущільнювачі рухомих і нерухомих з'єднань. Область застосування шнурів із силіконової гуми: Для апаратів з переробки та виготовлення харчових продуктів, хлібопекарської, кондитерської, м'ясомолочної промисловості (ущільнювачі термостійкі для печей, хлібопекарень та розладних шаф), де потрібний харчовий допуск та можливість роботи ущільнень у широкому діапазоні температур до +260°С (короткочасно до +300°С). Як ущільнювачі морозостійкі для холодильних та морозильних камер. Як силіконові шнури для світильників LED дозволяють ущільненню працювати не обмежений час без порушення герметичності, забезпечуючи довговічний ресурс роботи світильника, захищаючи від попадання вологи, конденсату, шкідливих парів та пилу. Можуть застосовуватись у всіх виконаннях освітлювальних приладів. Для ущільнення різних видів гідравлічних, паливних, масляних, пневматичних систем. Як ущільнювальні матеріали, що демпфують прокладок в устаткуванні.
Тип
Силіконовий ущільнювач
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT