Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 450.80 грн
/шт

Текстоліт лист 1020*2020*2,0 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6688
В наявності
1 450.80 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Текстоліт лист 1020*2020*2,0мм - це шаруватий пластик, який виробляється методом гарячого пресування: волокна тканини-основи просочують полімером, і матеріал спресовується при нагріванні.


Текстолітова пластина має низку унікальних властивостей. Навантажувальні та антифрикційні властивості, якими володіє текстоліт електротехнічний листовий, роблять його довговічним при робочих навантаженнях. Текстолітова плита здатна переносити занурення в різні агресивні середовища (луги, кислоти), трансформаторне масло, роботу в середовищі з підвищеною вологістю.


Електроізоляційний текстоліт, властивості якого забезпечують його широке застосування у промисловості, характеризується:


стійкістю до різних хімічних сполук;

міцністю при стисканні;

ударною в'язкістю;

Щільність текстоліту залежить від марки (ПТ, ПТК чи А). Листовий текстоліт (його називають текстолітом в пластинах, при більшої товщині листів) й у основному використовується як ізоляційний прокладочний матеріал.


Якщо текстоліт (Лист) має маркування А – це матеріал для електроізоляції. ПТ – марка текстоліту на основі бавовняної тканини: він менший, ніж інші його марки, підходить для впливу механічних навантажень, але цілком підходить для деталей, на які не припадає навантаження. Більш стійким до механічних дій є текстоліт ПТК.


    У нас ви можете купити Текстоліт лист 1020*2020*2,0мм, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Текстоліт лист - це шаруватий пластик, який виробляється методом гарячого пресування: волокна тканини-основи просочують полімером, і спресовується матеріал при нагріванні.
Вид за хімічним складом
Є шаруватим композиційним матеріалом на основі тканини з волокон і полімерної сполучної речовини (наприклад, бакеліту, поліефірної смоли, епоксидної смоли).
Вид за призначенням
Цей матеріал приносить людям велику користь у машинобудуванні, авіабудуванні, суднобудуванні, інших галузях промисловості та сільському господарстві, де використовується як: конструкційна основа деталей, що відрізняються підвищеною зносостійкістю; електричний ізолятор; утеплювача; хімічного ізолятора при виготовленні ємностей для деяких лугів, розчинників та кислот. З різних марок виготовляють: шестерні; підшипники; друкарські плати; кільця ущільнювачів; амортизуючі прокладки; електроізолюючі ролики; деталі верстатів, що експлуатуються під напругою.
Тип
Текстолітовий лист
Габарити (ширина, довжина)
1020х2020мм, 1030х2070мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT