Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
6 240.00 грн
/шт

Текстоліт стрижень 160,0*1000,0 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6708
В наявності
6 240.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Текстоліт стрижень 160,0*1000,0 мм – це електроізоляційний полімер, отриманий шляхом пресування під нагріванням та наступного намотування. Текстоліт (пруток, у листах та пластинах) – це шаруватий пластик, який складається з волокон основи (тканина хб, склотканина, ін.) та просочення термореактивним складом. Шари просоченої тканини поєднуються при пресуванні, а стрижні виходять способом скручування та додаткового пресування.


Електротехнічний текстоліт (стрижні) називається так тому, що це матеріал, що володіє діелектричними властивостями. Тому конструкційний текстоліт, властивості якого також включають високу міцність при ударних навантаженнях і терті, а також високу зносостійкість, використовується як матеріал для деталей електроприладів.


Зі стрижнів виходять втулки, прокладки, шайби та інші деталі електротехніки. Даний матеріал має застосування в машинобудівній та приладобудівній галузях промисловості.


Завдяки своїй високій щільності даний конструкційний матеріал у багатьох випадках може замінити метал (якщо при роботі деталь не буде нагріватися вище робочого температурного діапазону для цього полімеру). Крім того, є і переваги перед металом – текстоліт у 6-7 разів легший, що робить менше загальну масу тієї чи іншої конструкції, і він не піддається корозії – завдяки чому може використовуватись в умовах повітряного середовища з підвищеною вологістю.


    У нас ви можете купити Текстоліт стрижень 160*1000 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
20-200мм
Вид за способом виготовлення
Текстоліт стрижень – це електроізоляційний полімер, отриманий шляхом пресування під нагріванням та наступного намотування. Текстоліт (пруток, у листах та пластинах) – це шаруватий пластик, який складається з волокон основи (тканина хб, склотканина, ін.) та просочення термореактивним складом. Шари просоченої тканини поєднуються при пресуванні, а стрижні виходять способом скручування та додаткового пресування.
Вид за хімічним складом
Є шаруватим композиційним матеріалом на основі тканини з волокон і полімерної сполучної речовини (наприклад, бакеліту, поліефірної смоли, епоксидної смоли).
Вид за призначенням
Цей матеріал приносить людям велику користь у машинобудуванні, авіабудуванні, суднобудуванні, інших галузях промисловості та сільському господарстві, де використовується як: конструкційна основа деталей, що відрізняються підвищеною зносостійкістю; електричний ізолятор; утеплювача; хімічного ізолятора при виготовленні ємностей для деяких лугів, розчинників та кислот. З різних марок виготовляють: шестерні; підшипники; друкарські плати; кільця ущільнювачів; амортизуючі прокладки; електроізолюючі ролики; деталі верстатів, що експлуатуються під напругою.
Тип
Текстолітовий стрижень
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT