Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
9 682.34 грн
/шт

Вініпласт лист 25 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6652
В наявності
9 682.34 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Вініпласт лист 25 мм – це термопластичний непрозорий полімер, який продається у формі листів. З даного конструкційного матеріалу виготовляють низку виробів: побутового, виробничого, будівельного та інших призначень.


Це полівінілхлорид (йому належить абревіатура PVC) - один з дуже поширених на сьогоднішній день полімерів, з якого виготовляються різні за фізичними властивостями та механічними характеристиками матеріали (від плівок, волокон або трубок до твердих міцних плит або гнучких листів). До полівінілхлориду можуть додаватися речовини-пластифікатори, барвники (для отримання матеріалів різних кольорів), а також речовини-наповнювачі та речовини-модифікатори.


Одним з кращих негорючих та міцних листових матеріалів із полівінілхлориду є вініпласт.

Властивості вініпласту такі:


Матеріал можна різати, розпилювати, свердлити у твердому листовому вигляді, а також склеювати.

До застигання можна обробляти вініпласт. При нагріванні до певної температури він стає пластичним, і піддається формуванню та штампуванню.

Полівінілхлорид pvc не спалахує, а розплавляється. Це перевага не тільки в аспекті пожежної безпеки (оскільки вініпласт листовий застосовують у будівництві та виготовленні меблів), але і в аспекті роботи з ним. Коли температура досягає двохсот п'ятдесяти градусів, можна зварювати прутиком краю деталей з вініпласту, причому стикувальний шов менш ніж на десять відсотків відрізняється за міцністю від цільного листа.

Відомо про поліхлорвініл pvc, що це матеріал-діелектрик - його застосовують для електроізоляції (наприклад, труба вініпластова може служити для прокладання всередині електропроводів і кабелів). Однак при температурі, що перевищує +80 градусів Цельсія, діелектричні властивості даного матеріалу нівелюються.

Не вступає в реакцію з кислотними та лужними середовищами, а також водою, оліями (синтетичними та органічними) та нафтопродуктами. Завдяки такій властивості вініпласту з нього виготовляють ємності під різні хімреактиви.

Вініпласт листовий купити необхідно тоді, коли від матеріалу потрібна пружність, одночасно з міцністю на вигин.


    У нас ви можете придбати Вініпласт лист 25 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Вініпласт отримують змішуванням компонентів у швидкохідних змішувачах з подальшою переробкою сухої суміші на вальцях або екструдерах, іноді з попередньою її грануляцією. Переробляється у вироби екструзією, пресуванням та литтям під тиском.
Вид за хімічним складом
перхлорвінілова смола, полівінілхлорид, до 35% модифікаторів (використовуються каучуки, хлорований поліетилен), не більше 20% наповнювачів (сажа, крейда, аеросил), не більше 10% від маси полімеру інших присадок
Вид за призначенням
З вініпластових листів виготовляються різні за фізичними властивостями та механічними характеристиками матеріали (від плівок, волокон або трубок до міцних твердих плит або гнучких листів). Вініпласт листовий застосовують у будівництві та виготовленні меблів. Відомо про поліхлорвініл pvc, що це матеріал-діелектрик - його застосовують для електроізоляції (наприклад, труба вініпластова може служити для прокладання всередині електропроводів і кабелів).
Тип
Вініпласт листовий
Габарити (ширина, довжина)
товщина 8 3 20 6 4 10 2 12 5 25 15 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT