Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
170.00 грн
/кг

Біла Церква лист нержавіючий 08Х18Н10/12Х18Н10Т (AISI304, AISI321), 20Х13/40Х13 (AISI430, AISI 420) (Металобаза)

Виробник: Украина
Код товару: 12334
В наявності
170.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Біла Церква лист нержавіючий 08Х18Н10/12Х18Н10Т (AISI304, AISI321), 20Х13/40Х13 (AISI430, AISI 420) (Металобаза)

Характеристики листа нержавіючого
Найменування «нержавіючий лист» поєднує цілий клас продукції металопрокату, що включає безліч модифікацій. Нержавіючий лист - це основний продукт плоского металопрокату з нержавіючої сталі, різний за геометрією та товщиною, за способом прокату (виробництва), методами обробки поверхні та рядом інших характеристик.
 
ЛИСТ НЕРЖАВІЮЧИЙ
Способи виготовлення нержавіючого листа
За способом виробництва листовий нержавіючий прокат ділиться на гарячокатаний та холоднокатаний. При виготовленні гарячекатаного різновиду листа вуглецева сталь піддається гарячому прокату. Холодний прокат рулонної сталі дає холоднокатаний лист із гладкою, гофрованою або рифленою поверхнею.
Залежно від виду обробки поверхні, нержавіючий лист має три основні модифікації:

     Матовий;
     Шліфований;
     Дзеркальний;

Різновиди нержавіючого листа
Даний нержавіючий металопрокат може мати різні модифікації по ряду інших параметрів. До його основних технічних характеристик належать:

     Марка сталі. Нержавіючий лист виготовляється з хромонікелевої сталі з додаванням інших елементів: титану, марганцю, кремнію і т.д. Від відсоткового вмісту хрому залежить ступінь стійкості листа до корозії, а додавання деяких елементів, що легують, підвищує стійкість сталі.
     Товщина листа. Залежно від цього параметра прокат ділиться на тонколистову та товстолистову сталь.
     Густина. За характером щільності стали розрізняють нормальний, високий, особливо високий та покращений види сталевого листа.
     Обробка краю. Кромка сталевого нержавіючого листа може бути обрізною або необрізною.
     Точність виготовлення. Точність то, можливо нормальна чи підвищена.
Переваги нержавіючого листа
Основною перевагою листа з нержавіючої сталі є його стійкість до корозії та висока міцність. Існують також жароміцні та стійкі в агресивному середовищі різновиди прокату. Відповідно, ця продукція має високий термін експлуатації практично в будь-яких умовах. Нержавіючий лист виглядає естетично, його зручно зварювати, обробляти та формувати.
Використання нержавіючого листа
Листи з нержавіючої сталі використовують практично у всіх галузях промисловості: у будівництві, машинобудуванні, суднобудуванні, медицині, у хімічній та харчовій промисловості. Так, товстолистовий прокат застосовується для виробництва котлів та камер згоряння, рифлений – для виготовлення металоконструкцій, а з листів феритної категорії виробляють каструлі та інший кухонний посуд. Декоративні нержавіючі листи, що мають різноманітні фактури поверхонь, активно використовуються при обробці фасадів та реалізації оригінальних архітектурних рішень.


     12Х17 (AISI 430). Може застосовуватися при температурах до 150 o С, має магнітні властивості. Методи зварювання – аргонодугова та електродугова. Сфери використання: машинобудування, торгове обладнання, виготовлення декоративних виробів.
     12Х18Н10Т (AISI 321). Може застосовуватися при температурах до 800 o З, не намагнічується, зварюється будь-яким способом. Стійка до агресивних середовищ та окислення на повітрі. Сфери застосування: будівельні зварювальні конструкції.
     20Х23Н18 (AISI 310S). Може застосовуватись при температурах до 1500 o З, не намагнічується, зварюється будь-яким методом. Сфери застосування: Пічне обладнання.
     10Х17Н13М2Т (AISI 316Ti). Може застосовуватися при температурах до 300 o С, не намагнічується, зварюється електродуговим та газоелектричним методами. Стійка до агресивних середовищ. Сфери застосування: суднобудування, хімічна промисловість.
Варто відзначити основні переваги, які має лист з нержавіючої сталі перед іншими матеріалами:
• Жорсткість та міцність завдяки наявності у складі низьколегованої та низьковуглецевої нержавіючої сталі;
• Антикорозійна стійкість завдяки наявності у верхньому шарі алюмінію та нікелю;
• Висока гнучкість, що дозволяє виробляти різні форми виробу.

За способом виробництва листовий нержавіючий прокат ділиться на гарячокатаний та холоднокатаний. При виготовленні гарячекатаного різновиду листа вуглецева сталь піддається гарячому прокату. Холодний прокат рулонної сталі дає холоднокатаний лист із гладкою, гофрованою або рифленою поверхнею.

Нержавіючий лист має три основні види поверхні:
• Матова поверхня листа нерж;
• Шліфована поверхня;
• Дзеркальна поверхня.

Існує ще ряд характеристик Листа нерж, за якими визначають основні параметри:
• Товщина листа нерж. Від даного параметра прокат ділиться на тонколистову та товстолистову сталь;
• Марка сталі. Виготовляється з хромонікелевої сталі з додаванням інших елементів: титану, марганцю, кремнію. Від відсоткового вмісту хрому залежить ступінь стійкості листа нерж до корозії, а додавання деяких елементів, що легують, підвищує стійкість сталі;
•Щільність сталі. За характером щільності стали розрізняють нормальний, високий, особливо високий та покращений види сталевого листа;
• Обробка краю. Кромка може бути обрізною або необрізною;
• Точність виготовлення листа нерж. Може бути нормальна та підвищена.

Можна виділити плюси технічних характеристик нержавіючого листа:
Тривалий термін експлуатації;
• Високе співвідношення вага/міцність;
• Стійкість до агресивних середовищ;
• Стійкість до високих температур;
• Стійкість до вологого середовища.
Листи з нержавіючої сталі мають кращий естетичний вигляд, який зберігається протягом тривалого часу - це основна характеристика нержавіючого листа серед іншого металопрокату при виборі покупцем. Нержавіючий листовий прокат на сьогоднішній день дуже затребуваний на ринку металопрокату, оскільки набув широкого застосування в різних сферах виробництва.
Листи з нержавіючої сталі мають велике застосування у зовнішній рекламі та будівництві. Велику популярність як оздоблювальний матеріал набув матовий холоднокатаний лист нерж. Для внутрішнього оздоблення приміщень, облицювання покрівлі та зовнішніх фасадів часто використовується нержавіючий лист з полірованою поверхнею. Листовий нерж метал цього типу може застосовуватися виготовлення побутової техніки, устаткування харчової і хімічної промисловості, машинобудуванні. З нього часто виготовляються відповідальні конструкції. Гарячекатані листи з жаростійкої нержавіючої сталі незамінні для каркасів транспортного та складського призначення.
Листова нержавіюча сталь з рельєфним покриттям потрібна для обробки підлог у різних приміщеннях: офіси, кабіни ліфтів, ресторани і так далі. Сріблястий колір нержавіючої сталі – символ дизайну «хай-тек». Новий прогресивний метод оксидування дозволяє металу не змінювати свій колір. Сьогодні розроблені технології обробки листів нержавіючих завдяки яким вибір таких виробів став набагато ширшим, на ринку з'явилися різнокольорові металеві нерж листи з великою кількістю рифлених елементів. Застосовується при декоруванні дискотечних майданчиків, офісів, кафе, ресторанів, пабів, станцій метро та навіть кабін ліфта. Поєднання нержавіючого листа з деревом, склом, керамікою або навіть каменем дає змогу створити гарні, елегантні мистецтва шедеври.
Відмінною рисою нерж листа є одночасне виконання декоруючої та захисної функції. Крім відмінного зовнішнього вигляду, він стійкий до механічних пошкоджень, також відрізняється стійкістю до атмосферних опадів, інших негативних факторів. Здатність протистояти корозії є важливою при виборі матеріалу. Фарбують нержавіючу листову електрохімічним методом, нанесена плівка дуже міцна, що робить термін служби матеріалу необмеженим.

Основне
Вид за способом виготовлення
холоднокатаний
Вид за хімічним складом
відноситься до хромонікелевого класу низьковуглецевих і високолегованих сталей

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT