Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
350.00 грн
/кг

Чернігів труба нержавіюча безшовна 08Х18Н10/12Х18Н10Т (AISI304, AISI321), 10Х17Н13М2Т (AISI316) (Металобаза) порізка

Виробник: Украина
Код товару: 12347
В наявності
350.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Чернігів труба нержавіюча безшовна 08Х18Н10/12Х18Н10Т (AISI304, AISI321), 10Х17Н13М2Т (AISI316) (Металобаза) порізка

Нержавіюча безшовна труба – один із видів трубного прокату, що виходить із нержавіючої високолегованої сталі та не має зварного з'єднання. Поперечний переріз виробів може мати різну форму: круглу, квадратну, прямокутну, овальну та ін. Безшовна труба має необхідну міцність, жорсткість і довговічність, а також підвищений рівень технічних і експлуатаційних характеристик.
Металопрокат даного типу виконується з легованих, вуглецевих або низьколегованих сталей. За методом виробництва безшовна нержавіюча труба буває:

     холоднокатана;
     гарячекатана.

У другому випадку відбувається нагрівання заготовки. У гарячекатаної труби товстіші стінки, що становлять до 32 мм, а діаметр може сягати 32,5 см. Холоднокатанние безшовні вироби є більш тонкими і випускаються з меншими діаметрами.

Отримання безшовних нержавіючих труб забезпечується виробничим процесом із послідовним виконанням:

     прокату;
     пресування;
     кування;
     волочіння;
     відцентрового лиття.
Область застосування виробів залежить від типу їхньої поверхні: необроблені, дзеркальні та шліфовані. Цілісні безшовні труби немає необхідності фарбувати або ґрунтувати. Зварні та безшовні вироби за значенням відношення товщини їх стінки до діаметру класифікуються на особливо тонкостінні, тонкостінні, товстостінні, особливо товстостінні.

Відповідно до стандартів, для виробництва безшовних труб можуть бути використані 20 сплавів, що мають корозійностійкі властивості.
Найзатребуванішою сталлю, що відрізняється корозійною стійкістю, яка використовується для виготовлення труб, є марка 12х18н10т. Вона містить легуючі добавки, такі як хром, титан або нікель. Найчастіше вироби зі сталі марки 12х18н10т застосовуються при прокладанні водопроводів для гарячої, холодної води, оскільки вони не впливають на якість та склад питної води.

     Зверніть увагу! Відносне подовження таких труб має бути не менше 40%, а опір розриву – 529 Н/мм2 (ГОСТ 9940).

Такі вироби можуть мати різну форму зрізу. Некруглі перерізи використовуються для створення різних металоконструкцій, для виробництва предметів інтер'єру, а також внутрішнього оздоблення різноманітних приміщень.

Сталь марки 10х17н13м2т має високу стійкість до впливу кислотних середовищ. Така властивість зберігається за тривалого впливу температур до 600 °С. Труби з цього матеріалу широко використовуються в хімічній, харчовій та медичній галузі. Вони добре зварюються, утворюючи герметичний і надійний шов, що визначає їх тривалий термін експлуатації.
Технологічний процес виробництва безшовних труб дуже трудомісткий та складний. Він потребує значних витрат сировини та енергії. Усі речовини, що використовуються в ньому, повинні бути високоякісними, оскільки їх властивості та характеристики перейдуть на продукцію. Також потрібно очищення металу від домішок.

Труби виготовляються на високоточних автоматизованих верстатах. На початковому етапі у спеціальній печі нагрівається заготівля. Після досягнення температури червоного гартування вона прямує на пресувально-прошивний стан. Для надання форми спеціальні елементи, що формують, впливають на заготівлю. Обробка гарячого металу передбачає появу розривів чи деформацій в неправильному напрямі. Охолонувши, він зберігатиме отриману форму.

Далі відбувається розкочування труби до необхідної довжини, формування внутрішнього, зовнішнього діаметра та товщини стінок. Вироби остигають і калібруються у спеціальній ванні. Деякі труби проходять додатковий процес загартування, у якому вони нагріваються, та був миттєво охолоджуються. Така процедура призводить до перебудови молекулярної сітки та надає необхідних властивостей.
На завершальному етапі труби нарізаються на відрізки необхідної довжини та маркуються.
Марочна сталь для виготовлення нержавіючих труб

Найбільш популярною маркою сталі є 12Х18Н10Т, оскільки їй властива максимальна стійкість до корозії. Як легуючі добавки в ній використовуються: хром, титан і нікель. Найчастіше вироби з такої сталі використовуються в монтажі водопровідних систем під гарячу та холодну воду, оскільки в матеріалі відсутні шкідливі речовини, які можуть нашкодити організму людини, яка п'є воду.

Хороша механічна стійкість не дає подібним речовинам потрапляти до системи ззовні. За державними стандартами якості (ГОСТ 9940) подовження труб з такої сталі має становити щонайменше 40%, а рівень міцності на розрив – 529 Н/кв.мм.
Інші марки сталі, придатні для виготовлення безшовних труб:

     10Х17Н13М2Т: підвищена стійкість до агресивних середовищ з підвищеною кислотністю, яка не втрачається навіть при термічному впливі на матеріал (до 600 градусів за Цельсієм). Використовується ця марка стали найбільше в хімічній, харчовій та медичній галузі. Труби з цієї сталі достатньоочно просто зварити, отримавши при цьому монолітний виріб із надзвичайно довгим експлуатаційним терміном.
     06ХН28МДТ: ідеально підходить для вирішення завдань металургійної та нафтохімічної промисловості. Знову ж матеріал інертний до дії кислот, що супроводжується нагріванням до високих температур.
     10Х23Н18: одна з марок високолегованої сталі, яка має унікальну стійкість до впливу високих температур та відкритого вогню. З такої сталі виробляються камери для спалювання палива, високотемпературні трубопроводи, нагрівальні котли та інше обладнання, в якому корпус повинен витримувати температуру до 1100 градусів за Цельсієм.
Технічні характеристики

Безшовні труби з нержавіючої сталі вигідно відрізняються показниками міцності та стійкості до утворення іржі. Відсутність зварних швів гарантовано захищає вироби від корозії.

У порівнянні з електрозварними аналогами можна виділити ряд переваг:

     Труба не має зварного шва – найвразливішої ділянки виробу.
     Має однакову міцність протягом усього.

Крім цього, такі труби ефективно експлуатуються при високих показниках тиску носія і здатні протистояти руйнівним зовнішнім впливам. Це дозволяє використовувати їх в умовах підвищеної вологості, високих і низьких температур навколишнього середовища. Порогове значення температури для простого носія складає 800 ° С, для агресивних хімікатів - 350 ° С.

З інших важливих характеристик можна назвати:

     Опір матеріалу на розрив не менше 529 Н/кв.мм.
     Показник відносного подовження – не менше ніж 40%.
     Вміст сірки стали не – менше 0,02%.
Допустима кривизна виробів також жорстко регламентована і не повинна перевищувати наступних значень:

     Труби з товщиною стін понад 0,5 мм – 1 мм на 1 м довжини.
     Вироби з товщиною стінок менше 0,5 мм та перетином понад 15 мм – 2 мм на 1 м довжини.
Область використання безшовної труби із нержавіючої сталі дуже широка. Виріб активно експлуатується у різних галузях людської життєдіяльності. Популярність труб обумовлена, насамперед, їх унікальними характеристиками:

     Стійкість до механічних навантажень, здатність працювати з агресивними хімікатами та витримувати серйозні перепади тиску. Ці властивості роблять такі труби незамінними в хімічній та нафтогазовій промисловості. Товстостінні вироби здатні забезпечити необхідний рівень надійності та виключити ймовірність утворення протікання. Безшовні труби також знаходять застосування у виробництві спеціальних ємностей, призначених для транспортування небезпечних, або речовин, що знаходяться під великим тиском.
     Відсутність хімічної взаємодії з середовищами, що транспортуються. Дозволяє активно використовувати нержавіючі труби у фармакології, медицині, харчовій промисловості. Ідеальним варіантом стане використання безшовної нержавіючої сталі і для будівництва водопровідних мереж, але, зважаючи на порівняно високу вартість виробів, такі рішення трапляються нечасто.
     Стійкість до високих температур та сильних температурних коливань. Ці якості роблять безшовну нержавіючу сталь незамінною в двигунах внутрішнього згоряння, опалювальних пристроях, при будівництві печей і димоходів. Вироби використовуються в атомній промисловості, енергетиці, авіації та космонавтиці.
     Не останню роль відіграє естетична привабливість труб з нержавіючої сталі. Гладкі, відполіровані до блиску вироби застосовуються під час будівництва будівель, декорування приміщень, виготовлення меблів.

Основне
Вид за способом виготовлення
електрозварні та безшовні
Вид за хімічним складом
високолеговані сплави, леговані нікелем, молібденом, титаном та іншими елементами

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT