Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
400.00 грн
/м2

Чернівці сітка ткана нержавіюча, фільтрова 08Х18Н10Т, латунна, оцинкована, сталева, зварна

Виробник: Украина
Код товару: 12170
В наявності
400.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Чернівці сітка ткана нержавіюча, фільтрова 08Х18Н10Т, латунна, оцинкована, сталева, зварна

Нержавіюча ткана сітка представлена у вигляді дроту зі сталі, яка може бути переплетена у формі прямокутників, ромбів або квадратів. Для її виготовлення застосовуються спеціальні верстати, які дають змогу здійснювати сплетення під різними кутами. Нержавіюча ткана сітка має й іншу назву – сітка, що фільтрує. Це зумовлено тим, що її часто застосовують і для просіювання будь-яких матеріалів у різних галузях промисловості та будівництві. При її виробництві дотримуються державні стандарти 3826. При створенні нержавіючої сітки використовується високолегований сталевий дріт.
Нержавіюча ткана сітка виробляється за допомогою сплетення у квадратні осередки дроту з однаковою товщиною. Внаслідок плетіння можливе виникнення дефектів, що є петлями, які є результатами плетіння. При правильному виробництві повинно бути більше двох дефектів однією квадратному метрі. Сітка не повинна мати механічних розривів чи згинів. Тканина нержавіюча сітка має такі технічні властивості:

     Дріт повинен мати діаметр 0,025-3 міліметри
     Осередки можуть бути 0,026-30 міліметрів
     Довжина: 10-30 м2. (Виміряти сітку прийнято в рулонах)
     Готове полотно: 100-150 см.
Дуже часто подібну сітку застосовують у фермерському господарстві, для повітряної фільтрації, а також для просіювання сипких матеріалів. Також нержавіюча ткана сітка активно застосовується у промисловості під час ремонту чи встановлення обладнання. На нафтопереробних заводах її використовують для фільтрування різних газів та рідких розчинів. Цю сітку часто укладають на дно будь-яких ємностей з метою просіювання різних матеріалів. Нержавіюча ткана сітка застосовується і в космічній фармацевтичній та машинобудівній областях як фільтри. У видобувній промисловості її використовують для очищення видобутих корисних копалин.
Однією з основних сфер застосування нержавіючої сітки є будівництво різних промислових об'єктів. На птахофабриках її використовуються для створення клітин, огорож та огорож. Сітка має невелику вагу і дуже доступну ціну. Завдяки цьому вона є найвигіднішим матеріалом у порівнянні з аналогічними товарами. Нержавіюча ткана сітка має чудову зносостійкість і добре переноси експлуатацію в агресивних природних умовах. Жодні кліматичні фактори не надають на неї руйнівного впливу, тому сітка не втрачає своїх властивостей протягом усього терміну її використання.
Ця сітка також може бути використана при промиванні рідких глиняних розчинів під час проведення будівельних або садових робіт. У бджільництві сітка використовується для забезпечення захисту.
ГОСТ 3826-82: вимоги до тканого полотна
Сітка ткана металева за ГОСТ 3826-82 виготовляється на спеціальних верстатах шляхом перпендикулярного переплетення сталевих дротів. Дроти основи йдуть уздовж полотна і перетинають дроти качка, які розташовані впоперек. Виходить дротяна сітка полотняного плетіння із квадратними осередками розміром 0,4–20 мм.
Ширина сітчастого полотна – від 1000 до 2000 мм. Ці параметри також регулює ГОСТ 3826-82. Якщо потрібно купити сітку шириною менше 1 м або з проміжним кроком кратним 50 мм, зробіть заявку, і ми узгодимо розміри з виробником.
У сітці полотняного плетіння не допускаються:

     пропущені дроти у сітці;
     розриви, перегини, механічні пошкодження сітки;
     зшиті ділянки.

Що допускає ГОСТ 3826-82 у дротяних сітках:

     перегин на початку рулону;
     зрощування кінців дроту;
     потовщення дроту: тільки для сіток з нержавіючої сталі, ГОСТ 3826-82, великої щільності, але не більше 0,01 мм для товщини перерізу;
     скрутки, петлі, галочки: до двох дефектів у сітках № 4-4,5 із групи 1 та у всіх номерах виробів із групи 2; максимум один дефект для сіток №5-20.

Товщину перерізу дроту по краю рулону визначає виробник сітки, ГОСТ 3826-82. Ткані вироби згортаються в рулони: вага рулону – до 80 кг, кількість окремих шматків сітки – до 5 шт. у рулоні, довжина одного відрізка – мінімум 1 м.
Умови маркування, перевезення та зберігання
Готову сітку ткану металеву, згідно з ГОСТ 3826-82, скручують у рулон, фіксують дротом у трьох місцях: по центру та по краях. Виріб загортається в папір, потім обмотується плівкою чи спеціальним текстильним матеріалом. У такому вигляді металовироби зберігаються і транспортуються з мінімальним ризиком ушкоджень. Сітку перевозять автомобільним чи залізничним транспортом.
У маркуванні сітки тканої, НУ ГОСТ 3826-82, зазначаються:

     найменування сітки з умовними позначеннями;
     логотип та назва виробника сітки;
     довжина виробу (в метрах);
     ширина сітки (мм).

  Нержавіюча сталь має низку незаперечних переваг. Вона відмінно протистоїть корозії, жаростійка і пластична, незважаючи на своютвердість. Стійкість до корозії забезпечується наявністю хрому у складі сталі, завдяки титану цей матеріал стає досить міцним. Нержавіюча сталь має великий запас зносостійкості, тому може бути дуже довго не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик. Нержавіюча сталь має широке застосування: її використовують у будівництві, харчовій промисловості та виробництві, оскільки матеріал має порівняно хорошу інертність.
Нержавіюча сталь має не тільки чудові експлуатаційні властивості, але і є дуже доступним матеріалом щодо інших сплавів. Саме тому її часто використовують у промисловості.
Виготовлення нержавіючої тканої сітки це лише один з варіантів використання нержавіючої сталі. Нержавіюча ткана сітка – це продукція металопрокату, для виготовлення якої використовується дріт. Ця сітка дуже довговічна, її застосування не вимагає ні фарбування, ні спеціальної обробки хімічними засобами, тому вона дуже проста в експлуатації. Існує Нержавіюча сітка ткана та нержавіюча сітка зварна.
   Сітки дротяні ткані з прямокутними осередками мають різне число дротів в основі та качки та різні по діаметру. Такі сітки також виготовляються простого та саржевого переплетення. Їх призначення аналогічне сіткам із квадратними осередками.
   Сітки фільтрові призначені для зневоднення, сушіння, фільтрації під вакуумом або тиском. Дріт качка знаходиться впритул один до одного, не утворюючи осередків. По качку щільність вища, ніж за основою. В основі застосовується дріт більшого діаметру, ніж у качці. Сітки виготовляються простого та саржевого переплетення.
   Сітки частково рифлені виготовляються із квадратними та прямокутними осередками полотняного переплетення. Качок на каннелювальних дисках, встановлених на ткацькому верстаті, або окремо на каннелювальних верстатах (вручну проводиться закладка качка). Сітки відрізняються жорсткістю та відсутністю усунення дротів. Широке застосування сітки отримали у процесах поділу сипких матеріалів та гірських порід.
   Сітки транспортерні виготовляються простого переплетення з квадратними та прямокутними осередками. В основі використовується канатик із нержавіючого дроту. У качку нержавіючий дріт. Проділ проводиться або пасмами (3-4 канатики) в один просвіт стегна, або одиночний канатик в просвіт стегна. Область застосування для сушіння харчових продуктів, різних матеріалів та як транспортерна стрічка.
   Прядкові сітки - це сітки, в яких по основі та качку використовуються пасма з дротів. Прикладом такої сітки є сітка з монель-металу 140/1400. У пасмі основи - 5 дротів, пасма качка - 7 дротів. Сітка застосовується для промивання глинистого розчину і при виробництві з видобутку нафти.
   Сітка типу "Насіння" - це сітка полотняного переплетення з прямокутними осередками. По качку використовуються дріт одиночний, а в основі пасма кілька дротів. Дроти основи тонші за дроти качка. Використовуються для просіювання насіння.

Основне
Вид за способом виготовлення
металеве полотно, яке виготовляється за допомогою переплетення поперечних сталевих дротів із поздовжніми
Вид за хімічним складом
низьковуглеводна сталь

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT