Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
650.00 грн
/кг

Харків втулки бронза, латунь БрОЦС555, БрАЖ9-4, БрОФ, круг, лиття під замовлення

Виробник: Украина
Код товару: 12467
В наявності
650.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Харків втулки бронза, латунь БрОЦС555, БрАЖ9-4, БрОФ, круг, лиття під замовлення

Бронзові втулки відносяться до витратних матеріалів, які в процесі тривалої роботи стають непридатними і під час ремонту підлягають заміні. Суцільна чи розрізна деталь має циліндричну чи конічну форму різних розмірів. На втулку кріпиться зірочка для ланцюга, приводний шків або муфта. Внутрішній отвір має відповідати діаметру валу. Залежно від призначення втулки бувають підшипникові, перехідні, закріплювальні. Крім цих деталей часто використовуються бронзові вкладиші, їх отримують шляхом розрізу втулки на дві однакові частини. Вони також виготовляються з марок свинцевих та олов'яних бронз.
Втулки - це найбільш популярні деталі з бронзового прокату. З-за високої якості та цінних фізико-хімічних характеристик, відмінної міцності їх експлуатують у механізмах, що зазнають високого навантаження. Вони активно використовуються у важкій, хімічній та машинобудівній промисловості. Класифікація втулок Втулки класифікують за двома показниками: призначенням та формою. За призначенням вони поділяються такі групи: подшипниковые; перехідні; закріплювальні. Найчастіше фахівці зіштовхуються із підшипниковими втулками. Для покращення якості роботи та збільшення терміну служби багато виробників використовують бронзові сплави, що мають хороші антифрикційні властивості. За формою втулки поділяються на:
  циліндричні; конічні; різьбові; розрізні; складові. Найбільшим попитом у промисловості користуються циліндричні та конічні форми деталей. Їх встановлюють у найважливіших вузлах механізмів, що несуть велике навантаження. Виготовлення бронзових втулок Бронзовий прокат у вигляді втулок знаходить широкий попит у багатьох галузях промисловості. Для виробництва використовують кілька видів складних технологій. Втулки виготовляють переважно способом лиття: Відцентровий метод – визнаний найефективнішим. Для виробництва втулок цим способом використовують олов'яні та алюмінієві бронзи. Великі циліндричні заготовки відливаються у сталеві виливниці на відцентрових горизонтальних машинах з роликовою опорою, невеликого розміру – на машинах консольного типу. Для виробів складної форми використовують обладнання з вертикально розташованою віссю обертання. Відцентрове лиття дозволяє отримати однорідні втулки, що не потребують додаткової обробки. З використанням земляних форм – метод зручний виготовлення бронзових втулок, розміри яких дуже відрізняються друг від друга - від кількох сантиметрів у діаметрі до більше одного метра. Найчастіше цим методом виготовляють втулки, що мають великі габарити. У кокіль із застосуванням різноманітних відливальних форм застосовують при виготовленні продукції складної форми. Висока якість виходить із олов'яних бронз. Крім цього, використовують спосіб різання бронзових труб і згортання тонкого листа бронзи. Бронзові втулки ковзання Втулки, виготовлені з антифрикційних матеріалів, виконують роль підшипників ковзання. Вони мають різну конструкцію: гладкі, з фланцем та пластини вкладиша, виготовляються з різних матеріалів. Підшипники ковзання знаходять широке застосування під час виробництва обладнання для гірничої та шахтної техніки, тракторів, насосів, пресів. Маючи маленький коефіцієнт тертя, хорошу пластичність і теплопровідність, втулки з бронзи знижують аварійність техніки, підвищують надійність і термін роботи обладнання. Основною сферою застосування бронзових втулок ковзання є такі галузі промисловості: Гірничодобувна – екскаватори для кар'єрних робіт та дробарки. Автомобільна – великовантажні автомобілі. Залізнична електровози. Гідроенергетика – виготовлення сервомоторів та гідротурбін. Тяжка промисловість – прокатні стани, вінці черв'ячних коліс, циліндри, обладнання для штампування та кування, гідравлічні преси. Практичне використання бронзових втулок Використання втулок у багатьох галузях промисловості сприяє розвитку виробництва. Найбільш високоякісною сировиною вважаються олов'яні бронзи, хоча продукція має високу ціну, але має попит.
Латунні втулки

Латунна втулка – це симетрична деталь циліндричної чи конусоподібної форми. У ній присутній осьовий отвір, необхідний для розміщення у внутрішній частині конструкції, що сполучається.
Якщо говорити про латунні сплави, вони є двокомпонентними матеріалами, основою яких є цинк і мідь. Додатковими компонентами виступають легуючі компоненти, що надають латунним виробам унікальні властивості міцності.
Виробництво втулок здійснюється металургійними заводами. Розмірний ряд таких пристроїв залежить від сфери призначення, діаметр варіантів, що випускаються і часто використовуються, варіюється від 35 мм до 1 м і більше.
Функціонально втулка є частиною механізму або машини, забезпечує тривалий термін експлуатації агрегату, мінімізуючи його вихід з ладу. Латунная втулка відрізняється м'якістю в порівнянні з іншимими частинами механізму. Внаслідок тертя вона швидше зношується, забезпечуючи цілісність іншим елементам.
Основні переваги:

     антикорозійні властивості;
     тривалий термін використання;
     доступна вартість у порівнянні з бронзовими аналогами.

Цим зумовлюється затребуваність латунного виробу, що знайшов широку сферу застосування. У деяких випадках вони застосовуються як універсальні підшипники, оскільки оптимально поєднують функціональність, якість і доступність за ціною. Такі підшипники-замінники витримують значні навантаження, руйнуючись згодом, вони зберігають цілими сусідні елементи агрегату.
Відзначено підвищені антифрикційні властивості латуневих втулок, які можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні. Їх рекомендується використовувати з малими навантаженнями при великих швидкостях та навпаки.
Критерії вибору
Латунні втулки виготовляються з різних сплавів, що відрізняються механічними та хімічними значеннями. Цей фактор слід враховувати при виборі продукції, що описується. Вартість визначається безпосередньо від виду та розмірного ряду втулки. Рекомендується звертати увагу на такі характеристики:

     температурний режим разом із швидкісним;
     сумісність із агресивними середовищами;
     коливальні рухи та їх інтенсивність;
     робота у режимі «старт-стопу»;
     інтенсивність подачі мастильного компонента;
     показник твердості латунного пристрою щодо інших елементів робочого вузла.

Латунні втулки виготовляють на металургійних заводах. Їхні розміри, залежно від призначення готового виробу, значно відрізняються. Так, діаметри втулок, що випускаються, можуть коливатися від 35 мм до 1 м і більше.
Втулка як елемент машини або механізму сприяє подовженню терміну експлуатації всього агрегату і значно зменшує можливість його поломки.
Втулка, виготовлена з латуні, менш міцна, ніж основні деталі механізму. Зазнаючи тертя, вона зношується швидше, зберігаючи цим цілісність інших елементів конструкції.
Переваги латунної втулки як деталі:

- Висока міцність металу, що визначає тривалий термін служби виробу;
- висока опірність тертю та корозії;
- Низька, порівняно з бронзовими аналогами, собівартість.

Таким чином, латунь дешевша і міцніша, ніж мідь та бронза. Ці якості роблять її затребуваною.
Часто латунні втулки експлуатують як підшипники ковзання універсального призначення, забезпечуючи оптимальне співвідношення цінової доступності, якості та функціональності. Підшипники можуть зазнавати достатніх навантажень без руйнування, а якщо руйнуються, то не пошкоджують інші деталі механізму. Вони мають високі антифрикційні параметри та працюють у широкому спектрі температур. Підходять для режимів: велике навантаження - мала швидкість, мале навантаження - велика швидкість.
Сфера застосування латунних втулок
Латунна втулка в порівнянні з аналогічним виробом з бронзи більш зносостійка і міцна, має підвищені антикорозійні та антифрикційні властивості. У ролі підшипників ковзання втулки з латуні стають оптимальним вибором за рахунок відмінних функціональних характеристик та доступної ціни. Застосовуються при різних температурах, опціонально модифікуються (графітові втулки, що самозмазуються, мастильні канавки).
Від того, де саме вони застосовуватимуться, залежить перелік вимог до розмірів та інших характеристик. Галузі, де потрібна латунна втулка — фармацевтика, харчопром, хімічна промисловість і сільське господарство, машинобудування, гідроенергетика та ін. Дані вироби обов'язково встановлюються на важливі вузли залізничної та будівельної техніки, гірничодобувного обладнання, промислових насосів і машин.

Основне
Вид за способом виготовлення
лита, штампована
Вид за хімічним складом
73,5 - 83,5% міді, 9,5 - 11% алюмінію, від 3,5 до 5,5% заліза та нікель у межах 3,5 - 5,5%

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT