Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
70.00 грн
/кг

Кам'янське шестигранник сталевий калібрований 8-75 мм ст20, ст45, 40Х, 30ХГСА (Металобаза) доставка, порізка

Виробник: Украина
Код товару: 12146
В наявності
70.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Кам'янське шестигранник сталевий калібрований 8-75 мм ст20, ст45, 40Х, 30ХГСА (Металобаза) доставка, порізка

Шестигранник сталевий Цей вид сортименту є досить поширеним матеріалом у будівництві та у важкому машинобудуванні. Його застосування в основному пов'язане з матеріалом кріплення, наприклад, шурупи, гайки, болти. Використовують сталевий шестигранник для створення декоративних конструкцій. При зведенні таких конструкцій, як технологічні сходи та поручні, балконні огородження, огородження оглядових майданчиків, нерідко одним із основних матеріалів є шестигранник.
Сталевий шестигранник виготовляють із високоякісної вуглецевої та легованої сталі, до складу якої входять нікель, марганець та хром. Сталевий шестигранник виготовляється за ГОСТ 1435-99.
Шестигранник виготовляють на високотехнологічному обладнанні. Існує два способи його виготовлення: калібрований та гарячекатаний спосіб. Гарячекатаний шестигранник випускають розміром від 8 до 100 міліметрів. Калібрований шестигранник роблять із нержавіючої сталі, розміром від 3 до 100 міліметрів.
Класифікація шестигранників

     Залежно від довжини:
         Мірна;
         Невимірна;
         Кратна мірна.
     За призначенням шестигранника, залежно від його подальшого використання, застосовується певний вид сталі під час виготовлення.
     Точність прокатки шестигранника:
         Звичайна - "В";
         Підвищена - "Б".
     Залежно від процентного вмісту хрому, нікелю та марганцю. Це також важливо при виборі шестигранника.
     Розглядають вид обробки та якість поверхні шестигранника:
         Калібрований - ГОСТ 8560-78;
         Гарячекатаний - ГОСТ 2879-88;
         Шестигранник металопрокат сталевий
         Кований.
     Якість складу сталевого шестигранника також може відрізнятися:
         Просто якісний;
         Високоякісний.
     Стан матеріалу:
         Не піддається температурної обробки;
         Піддається температурній обробці;
         Нагартований.
     Тип подальшої обробки сталевого шестигранника також відрізняється:
         Механічна обробка холодного типу;
         Гаряча обробка під тиском;
         Холодне волочіння.

Види сталей для шестигранників
Залежно від сфери застосування матеріал виготовлення шестигранників відрізняється за своїми характеристиками. Розрізняють такі види:
Класифікація шестигранників сталевих

     Леговані конструкційні;
     Конструкційні низьколеговані;
     Конструкційні вуглецеві загального призначення;
     Конструкційні підвищеної оброблюваності;
     Вуглецеві якісні;
     Корозійностійкі;
     Жароміцні;
     Нержавіючі.

Характеристики сталевого шестигранника

     Стійкість до високих температурних навантажень;
     Легка зварюваність;
     тривалий термін експлуатації;
     Висока стійкість до механічних пошкоджень та низький рівень зносу;
     Несприйнятливість до впливу неорганічних та органічних речовин, кислот та вологи.

Окремі переваги має нержавіючий вигляд сталевого шестигранника. Для його виробництва використовуються спеціальні сорти загартованої сталі. Найчастіше шестигранник нержавіючий виробляється з наступних марок сталі: 08Х18Н10, 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т, 20Х13, 40Х13, 14Х17Н2 (ЕІ 268), 45Х14Н14В2М 1-Ш), 316L.
Нержавіючий сталевий шестигранник має особливі характеристики:

     Стійкість до корозії завдяки присутності у складі нікелю та хрому;
     Жароміцність;
     Висока стійкість до стирання та навантажень;
     Стійкість до дії різних агресивних середовищ;
     Висока зносостійкість.

Нержавіючий шестигранник має високу стійкість до корозій, тому може бути використаний у хімічній та харчовій промисловості, а також у суднобудуванні та в машинобудуванні.
Області застосування сталевого шестигранника
Залежно від розмірів сталевого шестигранника та властивостей, використаного при його виготовленні, матеріалу застосовується він у різних галузях та сферах діяльності:

     Якщо даний матеріал має підвищену стійкість до агресивного середовища, вібрації та температурного впливу, то це дозволяє використовувати сталевий шестигранник для виробництва, а також монтаж обладнання, що застосовується в харчовій промисловості;
     Якщо висока стійкість до стирання та високий рівень міцності, значить такий сталевий шестигранник знаходить широке застосування як заготовки для різних кріпильних деталей (болтів, саморізів, шурупів, гайок тощо) у суднобудуванні та машинобудуванні;
     Стійкість до дії лужних, кислотних середовищ, а також розчинників дає можливість використовувати його для виготовлення механізмів та деталей у хімічній промисловості.
Шестигранник сталевий розрізняють за маркою сталі, він буває: легованою, високолегованою, шестигранник сталі складнолегованої, вуглецевої інструментальної та нержавіючої сталі.
Шестигранник розрізняють:

     з термообробкою (відпалений, нормалізований, високовідпущений абонормалізований з високою відпусткою) або без неї, а також нагартований прокат (зміцнений при температурі, меншій за температуру рекристалізації — зі спеціальною обробкою та калібрований);
     за вмістом хрому, міді та нікелю в масових частках, залежно від цього буває сталь якісна, високоякісна та особливо якостей.
     за способом кінцевої обробки: для холодного волочіння та механічної обробки, для гарячої обробки за допомогою тиску. Шестигранник виробляється калібрований та некалібрований.

         Калібрований шестигранник ГОСТ 8560 має більш точну геометричну форму, і якщо необхідна подальша обробка прокату (Різьба, обточування, наприклад) і виріб з більш точними параметрами, то краще використовувати калібрування. процес виробництва деталей. Перевага каліброваного металу в тому, що на його поверхні немає окалини. Відсутність її полегшує подальше очищення деталей, виходять більш точні розміри та форми. Також при куванні, штампуванні окалина не вдавлюється в метал, що підвищує стійкість валків та штампів. Прокат без окалини менше зазнає корозії, все це збільшує міцність шестигранника і дозволяє довше зберігати цей прокат на складах. Калібрування має один значний мінус-велику вартість порівняно з некаліброваним варіантом. Для виробництва такого шестигранника застосовують вуглецеву та леговану сталь. Прокат, що калібрується, проводиться холодним волочінням звичайного шестигранника.
         Шестигранник 12 мм має вест одного метра – 0,979 кг. Шестигранник 14 важить: 1,330 кг за метр, шестигранник 17 — 1,960 кг за 1м.
Властивості гарячекатаних виробів регламентуються ДСТУ 2879-88. Згідно з нормативом, сортамент сталевого гарячекатаного шестигранника включає вироби з діаметром вписаного круги 8-100 мм, з точністю прокатки «Б» (підвищеної) або «В» (звичайний). На вимогу замовника, виробники можуть виготовляти продукцію великих розмірів.
Шестигранний прокат, що калібрується, проводиться відповідно до ГОСТу 8560-78 з гарячекатаних заготовок холодною прокаткою або волочінням. Головною відмінністю каліброваних виробів від гарячекатаних є підвищена якість поверхні та точність розмірів. Прокат, що калібрується, з автоматних сталей використовується у виробництві інструменту при високошвидкісній обробці.
Класифікація шестигранного прокату за розмірами
Розмір виробів характеризується діаметром вписаного круги (відстань між паралельними гранями). Фактично цей розмір збігається з номером ключа, що підходить для відкручування/закручування кріплення.

Основне
Вид за способом виготовлення
калібрований
Вид за хімічним складом
з легованих сталей

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT