Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
150.00 грн
/кг

Луцьк круг алюмінієвий, мідний, нержавіючий, латунь, діаметром 6-350 мм, порізка

Виробник: Украина
Код товару: 12463
В наявності
150.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Луцьк круг алюмінієвий, мідний, нержавіючий, латунь, діаметром 6-350 мм, порізка

Характеристики алюмінієвого круги та особливості виготовлення
Виготовляються прутки шляхом пресування злитків. Можуть використовуватися як сплави, а й чистий метал. Попередньо витратний матеріал проходить обов'язкову термообробку. Потім він міститься кілька разів по прес. Це дозволяє отримати металопрокат потрібної форми та розміру.
Області використання круга
Круг з алюмінієвого сплаву задіюється в різних областях. Наприклад, його купують для:

     промислового та цивільного будівництва. Наприклад, металопрокат використовують для виготовлення несучих та армуючих каркасів, сходів, огорож та деяких інших споруд;
     меблевого виробництва. У цьому випадку алюмінієвий Круг необхідне виготовлення металевих ніжок, а також інших елементів гарнітура;
     електротехнічна промисловість. Алюмінієвий прут потрібен для виробництва струмопровідних елементів.

Насправді, областей використання металопрокату дуже багато. Вище перераховано лише невелику частину напрямів. Саме тому алюмінієвий Круг можна вважати універсальним матеріалом.
Переваги алюмінієвого круга
Цей вид металопрокату цінується не лише за свою універсальність. Він має й інші сильні сторони. Він цінується довгий термін служби. Металопрокат не змінює своїх характеристик упродовж 30 років і навіть більше. Це актуально практично для будь-яких умов експлуатації. Також варто згадати і про інші плюси:

     стійкість до перепадів температур;
     високий рівень еластичності. При цьому металопрокат зберігає бездоганні характеристики міцності;
     невелика вага, що значно полегшує монтажні роботи.

Замовляйте алюмінієвий Круг лише у перевіреного постачальника. Обов'язково переконайтеся, що він надає якісну продукцію, яка відповідає стандартам ГОСТу. У такому разі вам не доведеться сумніватися в міцності та надійності металопрокату. При виборі враховуйте діаметр лозин, а також розміри. Орієнтуватися варто на цілі, у яких ви плануєте використати алюмінієвий круг.
Круг або Круг мідний
Мідні круги - це прутки, виготовлені з мідного сплаву і мають круглий поперечний переріз. Може бути пресованим, тягнутим, твердим. Круг мідний М1 виготовлене з міді марки М1, при виробництві застосовуються норми ГОСТ 1535-2006. Попередньо здійснюється ретельна підготовка сировинного матеріалу, що дозволяє отримати сплав високої якості.
Область застосування виробу
Вироби з первинної міді М1 застосовують виготовлення провідникових матеріалів. Завдяки підвищеній чистоті сплавів можна забезпечувати необхідні характеристики новітнім електротехнічним пристроям. З прутків успішно створюють елементи кліматичного обладнання та різноманітні деталі декоративного призначення. Вони використовуються для отримання друкарських штампів, труб безшовного типу, влаштування арматури трубопроводів. Основні сфери застосування — електротехніка, машинобудування, для будівельних потреб.
Класифікація виробів
Мідні прутки, як та інші вироби металопрокату, поділяють класи залежно від певних параметрів. При позначенні застосовують загальні типи знаків, які покращують взаєморозуміння між продавцями та покупцями.
За властивостями мідні прутки можуть відрізнятися так:

     за формою перерізу - кругла (КР);
     станом металу - відпалений, твердий (Т), напівтвердий (П), м'який (М);
     за способом, застосованим для виготовлення - тягнутий, холоднодеформований (Д), пресований або гарячедеформований (Г);
     за точністю виготовлення - висока (В), нормальна (Н), підвищена (П);
     залежно від виробничих умов тощо.

Класифікація може проводитися також залежно від довжини прутків та інших властивостей.
Крім галузі електротехніки, прутки з міді широко використовуються у приладобудуванні. Створюють електродвигуни. З мідних кіл виготовляють втулки та інші деталі, елементи кріплення для суднобудування, авіабудування та машинобудування.
Ще одна сфера застосування - створення труб, у тому числі і безшовних, а також різних елементів трубопровідних систем. У цій сфері особливо цінуються такі властивості матеріалу, як висока здатність до передачі тепла, стійкість до корозії. З мідних ставків виробляють різні елементи для кліматичного обладнання.
Широко застосовують круги в декоративних цілях завдяки високим естетичним показникам. Ці вироби служать заготовкою для різних фурнітурних та кріпильних елементів у мебелебудуванні.
Існує два різні методи виробництва мідного круга:

     шляхом гарячої об'ємної деформації;
     шляхом холодної об'ємної деформації.

  Тому залежно від обраного методу виробництва цього виду продукції розрізняють:

     гарячедеформоване мідний круг або гарячекатане;
     холоднодеформоване мідний круг або холонокатане.

Слід врахувати, що точність геометричних параметрів,безпосередньо залежить від вибраного способу прокатки. У зв'язку з цим виділяють:

     прутки нормальної прокатки;
     прутки, отримані прокаткою з високою точністю;
     прутки одержані прокаткою з підвищеною точністю.

Сплави міді можуть мати різні характеристики, У свою чергу мідні круги можуть бути виготовлені зі сплавів М1, МК, М2, М3р. Метал із якого вони виготовлені (у нашому випадку мідь) може мати різні стани. Тому за станом матеріалу прутки класифікуються:

     круги мідні м'які;
     круги мідні напівтверді;
     круги мідні тверді.

Основне
Вид за способом виготовлення
плаковані (з додатковим покриттям на поверхні), неплаковані
Вид за хімічним складом
алюмінію (Al) - у діапазоні 90,9-94,7%; міді (Cu) - не більше 3,8-4,9%

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT