Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
120.00 грн
/м2

Миколаїв канілірована сітка, зварна сітка, сітка для кладки, рифлена, виробництво (Металобаза)

Виробник: Украина
Код товару: 12213
В наявності
120.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Миколаїв канілірована сітка, зварна сітка, сітка для кладки, рифлена, виробництво (Металобаза)

Сітка зварна виготовляється в картах та в рулонах із дроту низько-вуглецевого чорного та оцинкованого, із дроту ВР1 та з арматури А3. Діапазон осередків від 6 до 200мм і діаметр дроту, арматури від 0,4 до 18мм. Сітка зварна в картах легко використовується у роботах. До сітки зварної відносяться: сітка кладочна, сітка дорожня, сітка оцинкована в рулонах, сітка оцинкована з дроту ВР1, сітка зварна з н/в дроту, сітка зварна з арматури А3, сітка зварна в ПВХ, сітка зварна нержавіюча. Область застосування сітки зварної задоволена широка, вона може бути використана в кладці, для монолітного будівництва, для встановлення парканів зі зварної сітки, для стяжки підлоги. Найпоширеніша - це сітка зварна оцинкована для огорож з осередками від 25 до 50мм.
кладочна сітка – це зварна сітка, яка використовується, коли облаштовується цегляна кладка. Залежно від технічних вимог до інженерної споруди, вона може бути зроблена як з дроту ГОСТ3282-74, так і з дроту ВР-1, арматурного прокату В500С.
Також виходячи з вимог щодо міцності споруди, варіюється вимога до осередку, діаметру дроту. Чим дрібніший осередок і товщі дріт, чим більше кількість прутків в карті, тим важча сітка і тим більші характеристики міцності забезпечуються по армуванню кладки.
Кладочна сітка ціна якої включає підвищені характеристики по матеріалу, безумовно, виграє в якості, що актуально для спеціалізованих об'єктів. Найчастіше, коли вимоги до армування кладки стандартні, потрібна стандартна якість матеріалу.
Складна сітка ціна якої забезпечена 100% відповідністю заявленим розмірам осередку, діаметру дроту, розмірам карт (рулонів), тому що постачальник вказує в документах - це вигідне придбання. І головний критерій для нас як для виробника у виборі партнерів з дистрибуції нашої продукції. Ви можете використовувати вимірювальні інструменти перед покупкою, перевірити вагу кладки сітки, якщо вас насторожила низька ціна. Це у 99% випадків свідчить про те, що є невідповідність. Або можна працювати лише з перевіреними постачальниками, такими як наші постійні партнери – компанії «Актітрейд».
Залежно від ваших вимог, для будь-яких типів відповідальності споруд та конструкцій у Білгороді Заводом металевих сіток ЗМС налагоджено виробництво сітки кладки з такими можливостями:

Осередок від 12,5х12,5 мм до 500х500мм
З діаметром дроту від 1,0 мм.
Розкрій: ширина від 0,2 м до 2,6 м
Довжина: будь-яка

Часто мають попит:
Сітка кладочна 50х50х3. Цей виріб найбільш затребуваний у картах зручних для цегляної кладки: 2х0,38., 2х0,5
Сітка кладочна 50х50х4. Цей варіант також найбільш затребуваний у зручному варіанті для цегляної кладки: 2х0,38., 2х0,5.
Сітка кладочна 100х100х4. Економ варіант. Купується споживачами при невідповідальних спорудах. Також з метою економії, замовники спільно з фахівцями ЗМС розробляють сітку по персональному кресленню, який може містити різні поздовжні та поперечні прутки по діаметру. Прямокутні комірки.
Сітка кладочна в рулоні «барильце» - вигідне та зручне рішення. Рулон розмотується на всю довжину кладки за заданої ширини. Немає перехльост, які технологічно необхідні при облаштуванні кладки за допомогою сіткових карт, економиться час і гроші. Купити сітку кладочну за прийнятною ціною можна у кількох містах РФ у представників ЗМС. Виробництво виробу даного типу налагоджено у світлому та оцинкованому вигляді.
Маркування наноситься на етикетку або упаковку сітки. Якщо закуповується оптова партія, виробник чи постачальник зобов'язаний додати до замовлення супровідний лист та специфікацію товару. У листі вказують марку сталі, тип сітки, адресу потужностей виробника, рекомендації до встановлення. Маркування містить розміри комірки, діаметра дроту у міліметрах та габаритів виробу (карти або рулонах) у метрах.
Сітки бувають металеві та полімерні. Немає універсального матеріалу, тому що кожен підносить свої плюси та мінуси. Якби, наприклад, залізні сітки лідирували за характеристиками, пластикові зникли б через непотрібність.
Металеві сітки забезпечують високу якість стіни, міцність, низький коефіцієнт температурного розширення. Тим не менш, конструкції із застосуванням металу схильні до корозії. Коли іржа роз'їсть дріт, утворюється порожній простір, в якому будуть накопичуватися волога та повітря. Це знижує термін служби конструкції та призводить до руйнування будівлі, тому середній термін експлуатації житлових приміщень, у яких використано металеву армуючу частину — 50 років (іноді 100).
Також метал ускладнює вагу конструкції. На сьогоднішній день металеві сітки це стандарт, що займає 80% ринку армованих конструкцій.
Зварні сітки, як було сказано вище - найпростіші за технологією виготовлення. У промислових підприємствах вони виготовляє машина, а контроль якості вибірковий. Шанс знайти браковану партію дуже малий. На дрібних підприємствах такі сітки виготовляються вручну, тому якість краща, але й ціна вища.
Оцинковані сітки дозволяють отримати захист від корозії та агресивного впливу навколишнього середовища. Повітря згубно впливає на метал, окислюючи його і створюючи на поверхні корозію. Для кладки піноблоків підійдуть і неметалеві сітки з низьким ступенем навантаження. Монтувати їх можна прямо на клей.
канілірована рифлена
Ріфлена сітка - це полотно з переплетених рифлених прутків. Набула широкого поширення в промисловості:

     де необхідна посилена огорожа, захист обладнання та окремих його вузлів,
     для армування стінок виробок шахт,
     для дроблення та просіювання гірської породи – у гуркотах.
Зварна сітка може мати декілька типів оцинкування:

     Оцинкована, потім зварна (електролітичне оцинкування із шаром цинку близько 10 гр/м2);
     зварна, потім оцинкована (електролітичне оцинкування із шаром цинку близько 20 гр/м2);
     Гарячеоцинкована, потім зварна (гарячий цинк 35 - 50 гр/м2);
     зварна, потім гарячеоцинкована, це зварна сітка з підвищеним захистом від корозії (гарячий цинк близько 130 гр/м2).

Зі збільшенням шару цинку збільшується стійкість до корозії сітки звареної.
Сітка зварна, виготовлена з оцинкованого дроту (оцинкована, потім зварна), має меншу стійкість до корозії порівняно з самим оцинкованим дротом. Адже для того щоб зварити між собою дроти електродами, місце зварювання нагрівають до 1300 градусів Цельсія - температури плавлення сталі. Температура кипіння (випаровування) цинку становить 907 градусів (плавиться за нормальної температури 419,5 град). Це означає, що у процесі зварювання цинк частково випарується, особливо у точках зварювання.
Сітка зварна, в процесі дії на неї агресивним середовищем, в 2 рази швидше починає іржавіти саме в місцях зварювання. Тому для більш тривалої експлуатації слід використовувати зварювальну сітку з підвищеним захистом від корозії, а саме у покритті.
Крім того, останніми роками активно розвивається сітка зварна з полімерним покриттям. Таке покриття забезпечує надійний захист в умовах агресивного навколишнього середовища (морське повітря, азотні кислоти від гною, забруднене промисловістю повітря та інші). Переважна більшість виробників виготовляє таку сітку зеленого кольору. Часто продавці вказують у документах тільки зовнішній діаметр дроту, тому слід завжди запитувати і діаметр сталевого сердечника, щоб бути впевненим у його міцності.
Міцність зварної сітки
Міцність зварної сітки має пряму залежність від величини комірки та діаметра дроту. Чим менше осередок і більше діаметр дроту (що більше металу в квадратному метрі сітки), тим міцніше сітка. Так як основу ціни зварної сітки становить вартість дроту, деякі виробники занижують діаметр дроту та завищують розмір комірки. Таким чином вони продають менш міцну зварну сітку. Щоб контролювати параметри зварної сітки, достатньо зважити рулон цієї сітки і порівняти вагу квадратного метра сітки з теоретичною вагою зварної сітки. Якщо різниця становить понад 5%, то з якістю цього рулону не все гаразд. Він може бути коротшим, нижче, з більш тонкого дроту або зі збільшеним (ослабленим) осередком.

Основне
Вид за способом виготовлення
проводиться за допомогою перпендикулярного переплетення дроту
Вид за призначенням
для виготовлення вольєрів та клітин для тварин. Для зміцнення гірничих та шахтних виробок. Для огородження приватних та промислових об'єктів

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT