Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
65.00 грн
/кг

Полтава квадрат сталевий, шпонка, квадрат калібрований ст20, ст45, 40Х, 30ХГСА (Металобаза)

Виробник: Украина
Код товару: 12086
В наявності
65.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Полтава квадрат сталевий, шпонка, квадрат калібрований ст20, ст45, 40Х, 30ХГСА (Металобаза)

Квадрат сталевий, виготовлений за ГОСТами, – один із ходових виробів сортового металопрокату. Відрізняється квадратним перетином, випускають його у вигляді дроту або дроту. У побуті його часто називають квадратним прокатом.
Найбільш активно виріб застосовують у будівництві та промисловості. Сортамент його широке з огляду на позначених споживачем потреб.
Методи виготовлення та ГОСТИ
Виробляють квадратний прокат методами гарячого та холодного катання відповідно до ГОСТів. Так:

     ГОСТ 2591 88 - квадрат сталевий гарячекатаний;
     ГОСТ 1133-71 – квадрат сталевий кований;
     ГОСТ 8559-75 - квадрат сталевий калібрований.

Найбільшою популярністю користується сталевий варіант виробів: споживачеві імпонує міцність, стійкість до деформацій, зносу. Квадрат сталевий (ГОСТ 2591 88) з нержавіючої сталі, наприклад, незамінний як базовий елемент опорних конструкцій, експлуатація яких проходить в агресивних середовищах, при високих температурах.
Квадрат сталевий досить широко класифікують:

     За способом виготовлення (квадрати г/к чи х/к). Часто застосовують калібрування - процес, при якому сталеву г/к заготівлю стискають до заданих габаритів.
     По довжині. Вона може бути мірною, кратна мірною, немірною.
     За довжиною та різновидом сировини. Для виробів довжиною 1-6 м використовують високолеговану сталь, 2-6 м – якісну леговану або вуглецеву, а для квадрата завдовжки 2-12 м – низьколеговану, вуглецеву сталь звичайної якості.
     За станом поверхні та точності розмірів поперечного перерізу сталеві квадрати можуть бути високою та звичайною точності, мати при цьому допустимі ГОСТами відхилення по кривизні.

Квадрат металевий також класифікують залежно від сировини, що допомагає покупцям зорієнтуватися при виборі і придбати продукт з потрібними експлуатаційними характеристиками.
Квадрат г/к ст3 виготовляють із сталі 3 методом гарячого катання. Сировину зазвичай використовують із виробництва невідповідальних конструкцій, простих деталей, запчастин (у машинобудуванні), різних сполучних елементів. Виріб є заготівлею для кованих елементів, бере участь у монтажі різних загород, решіток.
Квадрат г/к ст 09г2с відрізняється гарною зварюваністю і, водночас, міцністю, що робить його незамінним у будівництві, машинобудуванні. Отримують за допомогою методу гарячого прокату. Сировиною служить конструкційна низьколегована сталь.
Квадрат г/к ст 20 – виріб підвищеної міцності та стійкості до зношування, «готове перенести» умови експлуатації при високих температурах. Багато будівельних компаній, машинобудівних заводів закуповують цей квадрат. Металопрокат, що виготовляється з якісних марок сталі за допомогою методу гарячої прокатки, затребуваний також в авіа- та суднобудуванні.
Квадрат ст 45 відрізняється своєрідним перерізом зрізу. Для його виготовлення (методом гарячого катання) необхідна якісна конструкційна сталь 45 марки, що зазвичай служить для отримання виробів з підвищеним рівнем міцності, що піддаються термічному гартуванню.
Область застосування цих виробів, що добре зварюються, стійких до різних деформацій і зносу, не менш широка.
Квадрат калібрований – продукт металопрокату, виготовлений холодним методом. Необхідний там, де потрібні точні розміри та гладка рівна поверхня. Це і виготовлення заготовок, і містобудування, виробництво транспорту, і дизайн інтер'єрів.
Характеристика:

Квадрат калібрований відрізняється за типорозмірами, довжиною хлистів, маркою сталі, станом поставки, груп якості поверхні.
Відповідно до Державного стандарту, квадрат калібрований виготовляється із розмірами сторін від 3 до 100 мм.
За згодою виробника та споживача сталь калібрована може виготовлятися проміжних розмірів, не зазначених у ГОСТ 8559-75.
Довжина квадрата каліброваного від 2 до 6 м і може відповідати довжинам:

     мд (мірна довжина);
     нд (немірна довжина);
     кд (довжина кратна мірної).

Залишком вважається батіг від 1,5 до 2 метрів.
За погодженням сторін, калібрований квадрат може поставлятися в мотках (бухтах).
Як правило, квадрат сталевий калібрований виготовляють із якісних конструкційних марок сталі: ст.10; ст.20; ст. 35; ст. 45 та ін.
Прокат квадратний калібрований поставляється:

     Т – у термічно обробленому стані (відпалений, загартований тощо);
     Н – у нагартованому стані.

Групи якості поверхні:

     А – найвища якість поверхні;
     Б – поверхні допускаються невеликі дефекти, залишки окалини, сліди від зачистки;
     У – середня глибина залягання дефектів;
     Г – група із найбільшою глибиною залягання дефектів.

Дефекти можуть видалятися з поверхні методом шліфування.
Застосування:

Калібрована сталь (калібрування) завдяки підвищеній точності розмірів та якості поверхні широко застосовується в машинобудуванні для виготовлення деталей механізмів та запчастей.
Сортова калібрована сталь відрізняється від звичайного гарячекатаного прокату більш високою точністю та якістю поверхні прутків, що робить її затребуваною для використання на холодновисадковому устаткуванні та автоматах завдяки значному скороченню витрати металу при його подальшій переробці.
Калібрований квадрат використовують як заготовку для виробництва виробів з високими вимогами до точності та якості поверхні, наприклад, таких деталей машин як осі, вали, шпинделі, втулки, штовхачі, плунжери.
  Квадрат нержавіючий калібрований як і гарячекатанний, має такі характеристики як жаростійкість, немагнітність, стійкість до корозії і виглядає досить привабливо. Існує кілька способів класифікації виробу. але основна - за способом виготовлення.
На виробництві квадрат нержавіючий можна отримати двома способами:

• гарячекатані квадрати виробляють згідно з ГОСТом 2591-88. Показником товщини цього виробу є розмір сторони і досягати може 6-20 мм;
• холоднодеформовані чи калібровані квадрати. Їхнє виробництво регламентується ГОСТом 8559-75. Сторона такого квадрата може бути 3-100 мм, а довжина – від 2 до 6 м.

При цьому для каліброваних квадратів мають значення такі параметри:

• точність прокатки. Випускають квадрати звичайної (марка В) та підвищеної точності (марка Б);
• форма випуску. Поставляється виріб виробниками у формі мотків, товщиною листа до 3-5 мм, та у формі прутків, товщиною 5-10 мм;
• спосіб обробки поверхні. Бувають квадрати закалені та термічно оброблені.

Виробниками пропонуються квадрати калібровані мірної довжини, кратної мірної, мірної та кратної мірної довжини із залишком 15%, немірної довжини. Відповідно до вимог ГОСТ різниця діагоналей катанки в одному перерізі повинна бути не більше подвоєної суми за граничними відхиленнями по стороні виробу. Кривизна сталевих прутків каліброваного квадрата з нержавіючої сталі не може перевищувати 0,2% довжини виробу. Показник кривизни вимірюється на довжині від 1 м, при цьому відстань від кінців має бути щонайменше 150 мм. Для виготовлення квадрата каліброваного використовуються рядові та конструкційні сталі різних марок. Це значно розширює сферу застосування виробу, тому вони широко використовуються як у побуті, так і у сфері важкого машинобудування.
Застосування квадрата сталевого каліброваного

Нержавіюча сталь, що є основою для даної продукції, має унікальні характеристики, завдяки чому виріб можна застосовувати в різних сферах. Квадрат сталевий калібрований відрізняється правильною геометричною формою і стійкий до скручування, що, власне, і визначає сферу його застосування:

• машино- та авіабудування;

Завдяки своїм унікальним властивостям квадрат набув широкого поширення та застосування в різних областях. Калібрований квадрат, на відміну від звичайного, виготовлений з підвищеною точністю прокату, що уможливлює його використання у виробництві шпонок та інших виробів, де особливе значення приділяється підвищеній точності. Він застосовується як заготовка для подальшої переробки фасонний та сортовий прокат і для виробництва автомобільних деталей (осі, плунжери, втулки, штовхачі, вали, шпинделі). У нафтохімічній галузі з нього виготовляють металоконструкції, деталі для агрегатів. Може використовуватися на корпусних деталях як приварний елемент жорсткості та місцевого підсилення, що дозволяє утворити фланцеву поверхню.
Хімічна промисловість, автомобілебудування та будівництво – це ті області, де квадрат калібрований знаходить своє застосування. Він здатний виносити великі термічні, механічні та хімічні навантаження, і ця його витривалість безпосередньо залежить від якості та марки сталі. Сортовий прокат є універсальним матеріалом для вирішення багатьох завдань, тому входить до числа найбільш затребуваних матеріалів.

Основне
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний, калібрований та кований квадрат
Вид за хімічним складом
вуглецева, легована, конструкційна сталь

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT