Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
170.00 грн
/м2

Полтава сітка сталева, чорна, сітка бронзова, оцинкована сітка доставка (Металобаза)

Виробник: Украина
Код товару: 12190
В наявності
170.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Полтава сітка сталева, чорна, сітка бронзова, оцинкована сітка доставка (Металобаза)

Бронзова сітка є ткане сітчасте полотно, що володіє темно-золотим відтінком. Як сировина для її виготовлення використовується броф 6,5-0,4. Виробництво продукції з цього матеріалу є технологічно складним процесом, тому її вартість вища за аналоги.
Металева сітка з бронзи затребувана завдяки експлуатаційним характеристикам:

     Міцність до механічного впливу, а саме розтягування
     Стійкість до корозії
     Електропровідність
     Зносостійкість
     Пластичність
     При контакті з металом не іскриться
     Екологічна безпека
     Тривалість експлуатації

Марка Броф 6,5-0,4 застосовується з метою покращення властивостей готової продукції за допомогою легування оловом та фосфором.
Області застосування
Бронзова сітка актуальна для вирішення завдань промислового масштабу таких, як сепарація сипучих інстанцій та фільтрація рідких та газоподібних речовин. Ткане полотно затребуване у хімічному, медичному та харчовому виробництві.
Антикорозійна продукція незамінна в машинобудуванні, суднобудуванні та авіабудуванні. Затребувана в електротехніці.
Естетичні властивості бронзової сітки зробили її одним із улюблених матеріалів дизайнерів. Метизом декорують інтер'єр та екстер'єр.
Сітка бронзова виготовляється з бронзового олов'яно-фосфористого дроту, що характеризується підвищеною міцністю та яскраво вираженими антикорозійними властивостями. Завдяки стійкості до впливу агресивних речовин бронзову сітку можна використовувати як фільтруючий елемент для різних газів та рідин.
Цей виріб тканого типу – дріт у сітці переплітається, як у тканині, внаслідок чого утворюється металеве полотно з осередками. Плетіння може бути двох видів – полотняне та саржеве.
Можна виділити три різновиди сітки за точністю виготовлення:

     нормальна точність (Н);
     висока точність (В);
     контрольна точність (К).
Існує безліч стандартів на виробництво цієї сітки:

     ГОСТ6613-86 - Сітки дротяні ткані з квадратними осередками,
     ТУ3651-026-00279597-2005 - Сітка бронзова ткана мікронних та середніх розмірів,
     ТУ13-0281036-06-89 - Сітки ткані з дроту сплавів кольорових металів та корозійностійкої сталі спеціального призначення,
     ТУ13-0281036-08-89 - Сітки ткані з дроту сплавів кольорових металів та корозійностійкої сталі кручені,
     ТУ13-0281036-11-90 - Сітки ткані потрійні,
     ТУ13-0281151-20-89 - Сітки ткані із дроту сплавів кольорових металів та корозійностійкої сталі одинарні і т.д.

Сітки бронзові за точністю виготовлення поділяють:

     нормальної точності - Н,
     високої точності -,
     контрольні - До.

Для виготовлення сіток контрольних, високої та нормальної точності найчастіше застосовуватися дріт із бронзи марки БрОФ 6,5-0,4.
На поверхні дроту повинно бути слідів протяжки, тріщин, які впливають розмір сторін осередків, і навіть полон, заходів і окалини. Допускаються кольори втечі.
При виготовленні сіток застосовують полотняне та саржеве переплетення.
Бронзові сітки застосовуються для фільтрації рідин або газу, для поділу за розміром зерен подрібнених матеріалів, для контролю різних матеріалів за розміром частинок при дробленні, подрібненні та збагаченні і т.д.
Де використовують зварну сітку
Наприклад, компанія пропонує сварну сітку для наступних застосувань:

     арматурну - типово виготовляється із прутків рифленої низьковуглецевої сталі та використовується при армуванні різних залізобетонних конструкцій при будівництві;
     кладочну - зазвичай випускається в рулонах і використовується для зміцнення штукатурки та цегляної кладки, а також деяких видів залізобетонних конструкцій (по суті вона є різновидом дорожньої сітки);
     дорожню - служить для зміцнення бетонних/асфальтових покриттів доріг і попередження утворення тріщин, що розростаються, особливо ефективна на хиткіх грунтах, також може використовуватися при армуванні бетонних стяжок і наливних підлог у будівництві;

Зауваження щодо матеріалу сіток та їх деяких специфічних особливостей
Важливо відзначити, що як матеріал основи металевих сіток можуть використовуватися різні сорти сталі, причому в ряді випадків це може бути і нержавіюча сталь, проте такі вироби дуже дорогі і, як правило, мають специфічну сферу застосування. Окремо слід відзначити каніловані сітки: в них використовувані елементи попередньо проходять через спеціальне зигувальне пристосування/машину, яка повідомляє їм різноспрямований вигин, що чергується, зазвичай значно менший кроку (розміру елементарного вічка) майбутньої сітки. За рахунок цього каніловані сітки набувають додаткову міцність на вигин, що обумовлює застосування таких сіток у гуркотах та інших пристроях, що просівають, а також там, де від виробу потрібна додаткова міцність в порівнянні з сітками звичайними.
Предметно зацікавивсяноменклатурою металевих сіток читач зможе знайти основну інформацію про них у добірці діючих ГОСТів: наприклад, ГОСТ 2715-75 містить додаткову інформацію про їх різновиди, що не увійшли в короткий опис вище. Також до додаткового перегляду рекомендуються ГОСТи 3826-72, 5336-80, 23279-85 та 3826-82.
Нержавіючі сітки мають більше переважних характеристик, якщо порівняти з аналогами. Детальніше розглянемо основні переваги:

     не іржавіє при підвищеній вологості або значних перепадах;
     - тривалий термін використання без деформації зовнішнього вигляду;
     легко піддається очищенню;
     невимоглива у догляді;
     має ударну міцність;
     повітропроникна.

Недоліків у сітки практично немає. Єдине, що можна відзначити, це те, що область використання окремого різновиду вузькоспрямована, адже певна структура будови чи розмір осередків призначені для виконання лише певного завдання.
Підсумовуючи, можна додати, що завдяки відмінним експлуатаційним властивостям сталеву сітку можна придбати за невеликі кошти для різних сфер, чи це будівництво, фільтрація, чи армування.

Основне
Вид за способом виготовлення
проводиться за допомогою перпендикулярного переплетення дроту
Вид за призначенням
для армування конструкцій із залізобетону збірного типу

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT