Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
150.00 грн
/кг

Суми лист алюмінієвий АД31, АД0, Д16Т, АМГ5, рифлений лист, 1х2м, 1.25х2.5м, 1.5х3м

Виробник: Украина
Код товару: 12376
В наявності
150.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Суми лист алюмінієвий АД31, АД0, Д16Т, АМГ5, рифлений лист, 1х2м, 1.25х2.5м, 1.5х3м

Використання листового прокату в різних галузях людської діяльності обумовлено простотою використання, досить низькою ціною та великою різноманітністю їх видів та типів. На відміну від сталевих рифлених листів, алюмінієві мають кращі естетичні та фізико-хімічні властивості.
Сам матеріал являє собою алюмінієвий сплав з різним вмістом міді, марганцю та магнію, що має назву дюраль. Фізико-хімічні властивості залежать від кількості компонентів.
Сфери застосування рифленого листа
Завдяки своїм властивостям вони застосовуються у багатьох галузях промисловості та будівництва. Найбільшого поширення вони набули в:

     Сфера використання
     Будівництві, як оздоблювальний матеріал з гарною корозійною стійкістю, краще стали;
     Дизайн, у вигляді покриття для оформлення приміщень у стилі «hi-tech»;
     Судно-, авіа, автомобілебудування як основний матеріал корпусу, так і як допоміжні конструкції;
     Нафтової та хімічної промисловості як майданчики та сходи на ємностях та обладнаннях.

Також вони використовуються при необхідності виконання легких, міцних та естетичних конструкцій. Часто такі конструкції можна зустріти під час оформлення рекламної продукції, стелажів зберігання, меблів тощо.
Застосування його в різних майданчиках обслуговування та сходів обумовлено гарною корозійною та зносостійкістю. Хороші антиковзкі показники забезпечують безпечне переміщення такими майданчиками незалежно від погодних умов.
Види рифлених листів
Вони різняться за декількома характеристиками і повинні відповідати ГОСТам:

     Марка сплаву, це основні: АМг2, ВД1, АМц;
     Спосіб виробництва;
     Подальша обробка;
     Тип малюнку;
     Габаритні розміри та товщина.

Від марки залежать механічні та корозійні властивості. Наприклад, АМц має підвищену корозійну стійкість, але найгіршу міцність. ВД1 має хороші міцнісні та пластичні характеристики. АМг2 найбільш універсальний сплав, що володіє хорошими механічними та корозійностійкими показниками.
Тип малюнка обумовлений рифленням поверхні. Слово рифлення походить від слова рифля, що означає борозенка, виїмка або жолобок невеликої висоти на поверхні. За типом малюнка та форми вони діляться на кілька видів:

     Види рифлених листів
     «Сочевиця» – це однотипний малюнок (чечевичний) з однією рифлею, яка нанесена по всій поверхні через певні проміжки. Розташована горизонтально один ряд, то з одним, то з іншим нахилом.
     "Дует" - дві рифлі, що йдуть також в один ряд, але з шаховим розташуванням. Нахил рифлів змінюється у кожному ряду.
     "Квінтет" - складається з п'яти паралельних рифлів, розташованих у шаховому порядку. Нахил рифлів у рядах змінюється.

«Квінтет» є найбільш поширеним типом рифлення так як має найкращий протиковзний ефект. Але він є і досить дорогим, тому що витрати на його виготовлення більш ніж менш складні малюнки.
Є ще кілька різновидів малюнків. На них рифлі можуть бути взаємно перпендикулярними, з різним кроком та положенням. Вибір малюнка – це практичний, а й естетичний вибір. Використовуючи різні поєднання можна досягти цікавих дизайнерських рішень.
Методи та особливості виробництва алюмінієвого рифленого листа
Прокат, який виробляється відповідно до ГОСТу, випускається довжиною 2,0-6,0 м, шириною 1,0-1,5 м, товщиною 1,5-4,0 мм. Форма матеріалу прямокутна: на поверхні створені опуклості різної геометрії. Залежно від послідовності розташування та виду малюнка розрізняються три виконання рифленого листа з алюмінію.

     "Даймонд". У простого малюнка одна рифля, яка рівномірно нанесена поверхню.
     "Дует". На виробі створено два рифлення, що розташовуються перпендикулярно між собою у шаховому порядку.
     "Квінтет". Найбільш насичений рисунок. Композиція, що складається з 5 рифлів, розташовується перпендикулярно один до одного.

Залежно від вихідного металу алюмінієві рифлені листи створюються різними способами. За загальною схемою виробництво прокату передбачає чотири етапи:

     із розплавленої алюмінієвої сировини виливаються зливки вагою до 3 т;
     заготовки, створені зі злитків, проходять гарячу прокатку;
     якщо передбачено технологією, слідує холодний прокат;
     на завершення проводяться термообробка та оздоблення.

Термічній обробці піддаються не всі алюмінієві сплави. Наприклад, заготовки, що містять марганець, проходять інший виробничий етап — нагартовку. Після завершення цього процесу метал стає твердим, міцним та відносно менш пластичним.
Що кажуть літери та цифри
До поєднання літер, що означає марку сплаву, додаються літери, що інформують про стан поставки, в даному випадку рифлених листів:

М - відпалені (м'які; після відпалу метал стає більш пластичним та ковким);
Н - нагартованийе;
Н2 – напівнагартовані;
Т - загартовані та природно зістарені;
Т1 - загартовані та штучно зістарені;
Р – виготовлені з рафінованого алюмінію.

Так, листи зі сплавів 1105 та ВД1 можуть поставлятися:

1105АТ, ВД1АТ – загартованими та штучно зістареними;
1105АМ, ВД1АМ – відпаленими;
1105АН, ВД1АН - нагартованими.
ВД1АН2 – напівнагартованими;
ВД1НР – виготовлені з очищеного сплаву, нагартованими.

Наявність літери «А» говорить про те, що це рифлений алюмінієвий лист із нормальним плакуванням. (Плакування – нанесення на поверхню виробів тонкого шару металу для збільшення корозійної стійкості). Листи неплаковані спеціально не позначаються.
Рифлені листи легко з'єднуються зварюванням, тому мають попит у різних сферах діяльності. Виріб знайшов широке застосування у промисловості та сільському господарстві. Декоративність рифлення дозволяє використовувати алюмінієві листи під час проведення оздоблювальних робіт. Іноді виріб знаходить застосування у дизайні інтер'єру та конструкцій.

Сфера застосування:

     Суднобудування;
     Автомобілебудування;
     Авіабудування;
     Виготовлення меблів;
     Виробництво сходів, стелажів та інших конструкцій.

Також лист рифлений з алюмінію часто використовується у будівництві при зведенні споруд та конструкцій різного призначення. У автомобілебудуванні виріб застосовують для облаштування підлоги. Протиковзна поверхня дозволяє не впасти пасажирам під час руху транспорту.

Основне
Вид за призначенням
У будівництві рифленим ромбічним листом зміцнюють площини перед штукатурними роботами. Також з нього виготовляють загороджувальні конструкції або використовують як покрівельний матеріал
Габарити (ширина, довжина)
1000Х2000ММ 1250Х2500ММ 1500Х3000ММ

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT