Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
85.00 грн
/кг

Тернопіль чавун СЧ20, ВЧ втулка, Круг Ф20-500 мм, виробництво на замовлення, доставка

Виробник: Украина
Код товару: 12254
В наявності
85.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Тернопіль чавун СЧ20, ВЧ втулка, Круг Ф20-500 мм, виробництво на замовлення, доставка

Чавун широко використовується для виготовлення побутових та промислових елементів. Матеріал відрізняється високою стійкістю до пошкоджень, значною густиною. Для зміни хіміко-фізичних властивостей до чавуну додають різні метали. Вони дозволяють підвищити його еластичність, посилити опір корозії. Виробляють із чавуну різний металопрокат.
Різновиди чавунних кіл

Під колом з чавуну мають на увазі пруток, поперечний переріз якого є колом. Вироби використовуються у будівельній, промисловій сфері. Відрізняються властивостями, які багато в чому залежать від домішок в основному металі. Виготовляються методом лиття. Для виготовлення елементів використовують різні види формених заготовок.
Готова продукція відрізняється підвищеною твердістю. Прутки можуть мати діаметр перерізу від 30 до 310 мм. Класифікація виробів здійснюється відповідно до їх характеристик, властивостей та відмінних особливостей. Існують такі види чавунних кіл:
- антифрикційний АЧС (виготовляється за ГОСТом 1585-85);
Виділяється низьким коефіцієнтом тертя. Може без пошкоджень або зміни конструкції переносити постійний вплив у механічних вузлах, де потрібне обертання елементів. Досягнення властивостей забезпечується включенням до складу кулястого або пластинчастого графіту. Здатний витримати тиск близько 0,5-30 МПа.
- СЧ (виготовлення за ГОСТом 1412-85);
Як добавки до чавуну для виробництва даного виду виробів використовуються пластинчастий, пластівчастий або волокнистий графіт. Найбільш затребуваними вважаються чавунні круги СЧ20, що застосовуються в різних сферах промисловості, в широкому асортименті розмірів і марок чавунні круги представлені в компанії "Уралпрокат". Представлені вироби вирізняються здатністю поглинати вібрації, мають низький коефіцієнт тертя.
- Високоміцний ВЧ (ГОСТ - 7293-85);
Має включення кулястого графіту. Має підвищену щільність, металеві вироби відрізняються суцільною структурою.
- з вермікулярним графітом ЧВ (ГОСТ – 28394-89);
Відрізняються підвищеною міцністю та гарною теплопровідністю. Здатні переносити високий тиск, тому часто застосовуються під час виробництва транспортних двигунів. Мають стійкість до підвищених температур, добре переносять тертя.
- ковкий КЧ (виготовляється за ГОСТом – 1215-79);
Протягом тривалого часу зберігає задану початкову форму. Має високу щільність, стійко переносить ударні та вібраційні впливи.
Розрізняють чавунні круги та за особливими якостями. Такі види належать до категорії легованих та виготовляються за ГОСТом ГОСТ 7769-82. Наприклад, жаростійкі круги не деформуються при дії високих температур. Вони зберігають цілісність та міцність, не змінюють ступінь еластичності. Аналогічні моделі холодостійкі оптимальні для експлуатації при дуже низьких температурах. Вплив нульової або мінусової температури не призводить до пошкодження металу або зниження його якостей та хіміко-фізичних властивостей.

Де використовуються чавунні круги?
Найбільше застосування виробу отримали у сфері виробництва приладів та верстатів. Стійкість прутків до тертя дозволяє мінімізувати зношування важливих вузлів механізмів, виключити їх швидку поломку або необхідність передчасного ремонту. Не менш важливими стали круги з чавуну у сфері машинобудування та кораблебудування. Якість роботи внутрішніх механізмів вони багато в чому залежить від здатності використовуваних металів гасити вібрації. Чавун від таких впливів не починає руйнуватися, "сипатися". Вирізняється тривалим терміном служби вузлів.
Безліч інструментів побутового та промислового призначення використовують чавунні прутки для виготовлення елементів, що рухаються. Застосування спеціальних марок (жаростійких, зносостійких) гарантує збереження виробу та його якісну службу. Окремі види чавунних кіл (наприклад, корозійностійкі) застосовуються в механізмах, які періодично контактують з водою. Виключення проблем з появою іржі та роз'їданням вузла сприяє його надійній роботі.
Чавунний круг СЧ - це сплав заліза з вуглецем, в якому присутній графіт у вигляді пластівчастих, пластинчастих або волокнистих включень. круги з чавуну мають низьку чутливість до впливу зовнішніх концентраторів напруги при циклічних навантаженнях, високий коефіцієнт поглинання коливань при вібраціях деталей (у 2-4 рази вище, ніж у сталі), високі антифрикційні властивості (наявність графіту покращує умови змащування при терті).

Sв – тимчасовий опір при розтягуванні;
R – щільність;
E - лінійна усадка;
Е×10-2 - модуль пружності при розтягуванні;
G - питома теплоємність за температури від 20 до 200°С;
А - Коефіцієнт лінійного розширення за температури від 20 до 200°С;
L – теплопровідність при 20°С.
Чавунне Круг ВЧ - має графітні включення кулястої форми. Графіт такої форми має менше відношення його поверхні до об'єму, що визначає найбільшу суцільність металу.ой основи, а з цього, і міцність чавуну. Підвищення міцності та гнучкості чавуну досягається спеціальними модифікаторами, що забезпечують отримання глобулярного (сфероїдального) графіту замість пластинчастого.
Круг чавунне АЧС - має перлітну або ферит перлітну основу без структурно вільного цементиту. Присутність у структурі пластинчастого або кулястого графіту забезпечує антифрикційні властивості. Застосовується у вузлах тертя зі змащенням. Коефіцієнт тертя 0,001 0,1 (за відсутності мастила 0,12 0,8).
Втулки чавунні виготовляються на заводі АВАЛДА з ливарного чавуну марки Л з використанням спеціальних модифікаторів, що надають додаткові якості: міцність, еластичність, твердість, зносостійкість, жаростійкість. Втулки чавунні застосовуються в машинобудуванні: вали, циліндри, турбіни, шкіфи, поршень, блок двигуна, муфти, зірочки та інші вироби за кресленнями.

Основний спосіб виготовлення чавунних втулок є лиття у форми на основі холодно-твердіючих сумішей (ХТС). Завдяки йому досягається висока якість втулок з мінімальними припусками на механічну обробку та без газових дефектів та засмічень у заготівлі. На нашому заводі мінімальний діаметр становить 30 мм, а максимальний 1000 мм, товщина стінки бажано не менше ніж 1 сантиметр, довжина не більше 1 метра.
Лиття в ХТС - це спосіб виготовлення втулок із застосуванням різного піску, як сполучну речовину використовують штучну смолу. Для затвердіння оснастки застосовують продування газовими каталізаторами - амінами (органічні сполуки, що є похідними аміаку, в молекулі якого один, два або три атоми водню заміщені на вуглеводневі радикали). Точне дозування випаровуваного в нагрівальному пристрої аміну та продування втулки чавунною парогазовою сумішшю (пари аміну в газі-носії) під тиском від 0,03 - 0,30 МПа здійснюється за допомогою пневмо випарного апарату. Потім втулку продувають осушеним повітрям з метою очищення від аміна, що відпрацював, шляхом подачі останнього в нейтралізатор. Хімічна реакція аміну підвищується зі збільшенням його концентрації у газовій суміші (амін + інертний носій). Коли як носій використовують сухе повітря (волога в будь-якій формі протипоказана даному процесу), концентрат аміну для придушення випадкового вибуху обмежують до 1,5-2%. Форму втулки виготовляють із дерева. Спеціальне програмне забезпечення керує роботизованими верстатами, які дозволяють виготовити модельне оснащення з дерева будь-якої конфігурації. Модельне оснащення виготовляється згідно з ГОСТ 3212-92.
Ретельний монтаж, що забезпечує точне сполучення дотичних поверхонь і відсутність перекосу.
Безперервне мастило, що не допускає іскріння або значного нагріву вузла тертя.
Підвищення зазорів проти встановленими для бронзи на 15 - 30 %, за наявності значного нагріву вузла тертя у роботі - до 50 %.
Приробіток на холостому ходу та поступове підвищення робочих навантажень.

Основне
Вид за хімічним складом
чавун
Вид за призначенням
застосовується в машинобудуванні для відливання станин верстатів та механізмів

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT