Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
170.00 грн
/кг

Житомир круг нержавіючий AISI304, AISI321, AISI316, AISI310 діаметри 2-350 мм, (Металобаза) порізка. доставка

Виробник: Украина
Код товару: 12115
В наявності
170.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Житомир круг нержавіючий AISI304, AISI321, AISI316, AISI310 діаметри 2-350 мм, (Металобаза) порізка. доставка
Нержавіючий круг – один із найбільш затребуваних типів сортового прокату.
Область застосування та види кругів

Виготовляється цей виріб у вигляді прутка певного перерізу. Якщо діаметр невеликий, то Круг змотують у мотки, а ось металопрокат стандартних розмірів має вигляд прутків. Він незамінний елемент у будівництві та під час проведення ремонтних робіт. Це Круг бере безпосередню участь у будівництві альтанок, дитячих майданчиків, різноманітних огорож. З нього легко зварити вольєр, клітку для тварин чи ґрати. Сіто з великими осередками? Знову врятує цей вид сортового металопрокату.
Це Круг широко використовується у машинобудуванні. Він необхідний ще й під час виробництва автомобілів, кораблів, сільськогосподарської та іншої техніки. Адже саме такі дротики виступають у ролі заготовок для деталей. Нержавіючий металопрокат використовують для виготовлення різних ємностей, бойлерів, трубопроводів. У хімічній та харчовій промисловості вони беруть безпосередню участь у виробництві установок, елементів механізмів тощо. буд. Навіть у нафтогазовій галузі знайшов своє застосування цей круг. Не варто забувати про авіаційну та авіакосмічну індустрію. До переваг слід віднести корозійну стійкість, високі характеристики міцності, жаростійкість. А ось недолік - велика вага, особливо якщо йдеться про елементи значного діаметра. Класифікація такого металопрокату проводиться в залежності від способу виготовлення та точності. Гарячекатані вироби випускаються звичайного, високого та підвищеного ступеня точності. А ось калібрований металопрокат ділиться на холоднокатаний та холоднотягнутий. Визначити тип виробу можна за зовнішніми ознаками. Вони зазвичай проходять додаткову обробку, в результаті чого поверхня набуває темнішого або дуже світлий колір. Існують ще й ковані круга, виготовлені шляхом штампування чи пресування.
Такий термін можна почути щодо робочого інструменту болгарок. Відрізне Круг має форму плоского диска, який забезпечить високоякісне та швидке різання. Спосіб виготовлення, матеріал та обробка цього виробу залежить від призначення. Наприклад, армоване відрізне Круг має підвищену міцність. Він стійкий до високих температур. Ще до його переваг слід віднести зносостійкість.
Технологія виробництва – як з'являються світ?

Існує декілька технологій виробництва круглого металопрокату. Якщо для виробу використовували метод гарячої прокатки, то йдеться про гарячекатані круги. Заготівлю нагрівають до певної температури і пропускають через прокатні валки. У цей час температура заготівлі становить близько 1000 °С. Далі слід нагрівання ще на 120 ° С, так як ця температура трохи перевищуватиме критичну. І останнім іде етап охолодження. Спочатку водяне, а завершується процес охолодження на повітрі. В результаті загартування матеріал набуває необхідних властивостей. Сталь стає твердішою, підвищуються її міцність та зносостійкість. При цьому властивості металу багато в чому залежать від швидкості нагрівання та охолодження, а також часу витримки. Однак неправильно підібрані режими термообробки можуть спровокувати появу внутрішніх напруг і, як наслідок, тріщини. Круг Нержавіючий каліброване виготовляють без супутнього підігріву. Заготівлі й у разі надходять на спеціальний стан, де йде їх прокатка. При цьому використовують складніше прокатне обладнання, ніж для виробництва гарячекатаних виробів. Діаметр круга, виробленого таким способом, коливається в межах від 3 до 100 мм, причому якщо цей параметр до 5 мм, готовий продукт змотується в бухти, вага яких досягає 1,5 тонни. На вимогу замовника металопрокат товщиною до 25 мм може випускатися в мотках. Якщо діаметр перевищує 25 мм, такий товар поставляється вже у вигляді прутків. Вага залежить від товщини. Круг Нержавіючий можна цілком справедливо назвати універсальним виробом, оскільки сфери його застосування — великі. У більшості випадків вони залежать від кривизни, розмірів та марки нержавіючої сталі.
Враховуючи те, що Круг складається з нержавіючої сталі, яка є екологічно чистим матеріалом без шкоди для здоров'я, то використовувати сталевий круг можна в:

     харчової промисловості;
     легкої промисловості;
     машинобудування;
     переробної та хімічної промисловості.

А з урахуванням того, що Сталевий круг має власну класифікацію (А,Б,В), сучасну технологію виробництва та розміри, то воно стане незамінним для авіабудування, суднобудівної галузі, а також для автомобільної промисловості. Досить широкий діапазон застосування кіл з нержавіючої сталі в харчовій промисловості. Внаслідок своїх міцних та антикорозійних властивостей, круги стали просто незамінними при приготуванні, переміщенні та зберіганні різноманітних продуктів. Велике використання кіл відбувається при виробництві комплектуючих для приготування та випікання продуктів харчування.
У медицині також поширене застосування кіл з нержавіючої сталі, адже вони мають такі властивості як екологічність і абсолютно безпечні в плані гігієни.
У переробному процесі круги використовують при виготовленні вимірювальних приладів, при створенні конструкцій та елементів обладнання. Слід зазначити, що круги широко застосовуються під час будівництва різних об'єктів. Такі круги мають на своїх поверхнях спеціальне покриття, вони можуть бути як матовими, так і полірованими.
круги з нержавіючої сталі можуть бути оцинкованими і використовуються в агресивному середовищі, при виготовленні деталей для електропроводів, елементів заземлення. Оцинкований круг, завдяки своєму покриттю чудово захищене від загорянь та різноманітних впливів, таких як механічні дії навколишнього середовища.
Нержавіючі круги мають різні властивості, на це впливає хімічний склад сталі, з якої виготовлено металовироб. Різні марки сталі мають різний хімічний склад, відповідно і різний вміст хімічних речовин, таких як C (вуглець), Mn (марганець), S (сірка), Cr (хром), Ni (нікель), Al (алюміній) та інші. За погодженням із виробником існує можливість замовити Нержавіючий круг діаметром, що перевищує стандартний максимум 270 мм. Мінімальний розмір (5 мм) може бути зменшений. Розмір всіх виробів, що поставляються, може мати мірну, немірну, кратну мірну довжину (до 12 метрів).
Можливе постачання круглого нержавіючого прокату в мотках (при діаметрі менше 9 мм), більший перетин поставляється тільки в прутках. При розрахунку потреби та організації транспортування рекомендується приймати до обліку дані з наступних таблиць, що відображають залежність ваги прокату від його перерізу.

Основне
Вид за способом виготовлення
холоднокатаний
Вид за хімічним складом
високолегована сталь

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT