• Асбокартон КАОН 6мм

Асбокартон КАОН 6мм

25.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 6787
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення Картон азбестовий загального призначення, Картон азбестовий, Картон азбестовий, Картон азбестовий теплоізоляційний
Вид за хімічним складом з хризотилового азбесту та крохмалю
Вид за призначенням застосовується в промисловій теплоізоляції як температуростійкі прокладки, вогнезахисний теплоізоляційний матеріал, а також для ущільнення з'єднань приладів, апаратури та комунікацій
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Асбокартон КАОН 6мм - це матеріал, що виготовляється з хризотилового азбесту та крохмалю, останній виступає в ролі сполучної речовини. Хризотиловий азбест, що відноситься класу гідросилікатів, він легко розщеплюється на волокна, які на вигляд нагадують кристали рулонної або трубчастої структури.


Найчастіше для найкращої вогнеізоляції застосовують асбокартон Каон. Його товщина може бути більшою чи меншою – від трьох до десяти міліметрів. Існують дві його марки: азбестокарон КАОН-1 та картон азбестовий КАОН-2.


Характеристики даного матеріалу такі:


Щільність обох марок цього ізоляційного матеріалу становить від 1000 до 1400кг/м3;

Гранична міцність на поздовжнє розтягування у азбестокартону КАОН-1 становить не менше, ніж 1,2 МПа, а азбестовмісний матеріал КАОН-2 характеризується граничною міцністю від 1,5 МПа;

Що стосується граничної міцності на поперечний розтяг, то тут у КАОН-1 вона починається на показнику 0,6 МПа, а у КАОН-2 - на позначці 0,9 МПа.

Допустимий відсоток вологи в азбокартоні марки КАОН-1 – максимум сім відсотків, а в КАОН-2 – максимум десять відсотків;

Допустима усушка маси матеріалу в процесі прожарювання для обох типів азбестовмісного картону - максимум п'ятнадцять відсотків.


Азбестовий картон застосування знаходить у будівництві та промисловості. Його без проблем кріплять на різні поверхні, як будь-який інший листовий матеріал, що піддається свердлінню, розпилюванню та іншим механічним впливам за допомогою ріжучих інструментів. Їм ізолюють стіни будівель, цехів та інших приміщень, а також стінки агрегатів і промислових механізмів, що нагріваються.


    У нас ви можете купити Асбокартон КАОН 6мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре