• Бризол

Бризол

30.00 грн/шт
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8199
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення марки Бр-С, марки Бр-П
Вид за хімічним складом входить суміш нафтового бітуму та гуми, що включає добавки азбесту та пластифікатора
Вид за призначенням використовується для дахів
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Бризол - безосновний рулонний матеріал, що виготовляється методом вальцювання та подальшого каландрування суміші, що складається з нафтового бітуму, подрібненої гуми (з амортизованих автопокришок), азбесту та пластифікатора, використовується для дахів.


Бризол


марки Бр-С застосовується при температурі повітря від 30 до - 5°С,


марки Бр-П – від 45 до -15 °С.


Бризол марки Бр-П може застосовуватися при температурі навколишнього повітря до - 25 °С за умови зберігання його до моменту використання в приміщенні, що має температуру 20...25 °С.


Полотно бризолу перед намотуванням на сердечник має бути охолодженим до температури 20±2°С.


Внутрішня поверхня полотна бризолу повинна бути рівномірно припудрена тонкоподрібненим сухим мінеральним порошком (крейдою, вапняком або азбестом), який не повинен ушкоджувати прилипання бризолу до бітумної мастики. Полотно бризолу в рулоні не повинно бути злиплим, рулони повинні бути обв'язані шпагатом.


Транспортувати рулони бризолу слід у закритих вагонах або інших закритих транспортних засобах в умовах, що оберігають матеріал від впливу атмосферних опадів та нагрівання сонячними променями.


При транспортуванні та зберіганні бризолу рулони встановлюють на торець у два ряди за висотою. При влаштуванні настилу для встановлення другого ряду рулонів настил не повинен спиратися на нижній ряд рулонів бризолу.


Рулони бризолу слід зберігати окремо за марками у закритому приміщенні. При короткочасному зберіганні (на місці виконання робіт) вони повинні бути закриті брезентом або покрівельним матеріалом.

     У нас ви можете купити Стрічка смоляна за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре