Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Сталева сітка фільтрова в Україні

Металева сітка створена для фільтрування різноманітних матеріалів, за допомогою чого вдається видалити звідти зайві компоненти та різноманітне сміття. Вона активно застосовується також, коли потрібно очистити і рідкі речовини, наприклад, розчини, газові та повітряні суміші. Застосовується вона активно у різних галузях, але по-справжньому широку сферу застосування вона отримала у переробній та нафтовидобувній промисловості. У нас можна підібрати сітку з потрібними характеристиками практично під будь-які потреби, розраховуючи на сертифіковану якість, кваліфіковані консультації та багато інших переваг. На весь товар обов'язково надається гарантія якості. Це і приваблива ціна будуть дуже важливими перевагами, доступними для всіх наших клієнтів.

Основні особливості

Фільтрова сітка може мати деякі унікальні особливості, які залежать від модифікації. Вона може бути полотняного переплетення та саржевого переплетення. У першому випадку вона складається з кількох матеріалів. В якості основи береться традиційний дріт, а до нього додається дріт качка. Переплітаються вони між собою особливим чином, що дозволяє досягти максимально щільного взаємного становища один до одного. Якщо піднести виріб до світла, не вдасться побачити осередок. У другому випадку це сітка з саржевим переплетенням, використовується інший спосіб з'єднання. Але все одно вдається забезпечити якісне та щільне з'єднання, яке забезпечує відповідні експлуатаційні характеристики.

Застосовуватись сітка може у різноманітних сферах. Найчастіше її застосовують для водяних свердловин, що дозволяє забезпечити надійний рівень захисту від різноманітних домішок. Застосування такого захисту відіграє важливу роль, тому що запобігає проникненню в обсадну трубу піску та інших дрібних частинок, які можуть її сильно пошкодити. У нафтовій сфері сітка також популярна, тому що захищає обладнання від поломок через проникнення всередину дрібних частинок.

Переваги

Купівля сертифікованої сітки у перевіреному місці дозволяє розраховувати на такі переваги:

  • Відмінна ціна, яка гармонійно поєднується з якістю.
  • Функціональність.
  • Довговічність застосування завдяки гарному запасу міцності.
  • Стійкість до впливів з боку різних зовнішніх середовищ, у тому числі води та вологи.

Купити сітку фільтрову сталеву

В Україні можна придбати її у нашій компанії з гарантією якості. Представлені в каталозі різні модифікації, що мають унікальні особливості та відмінні характеристики. Завдяки цьому можна підібрати під свої потреби потрібний тип сітки та оформити замовлення. Попередньо легко проконсультуватися, менеджери дають відповіді на всі питання.

Доставка здійснюється по регіонах країни зручним способом. Кожен клієнт має право вибрати перевізника, який для нього буде найвигіднішим та найзручнішим. Для оплати пропонуються різні способи, завдяки чому сервіс стає для всіх клієнтів дійсно комфортним.