Показано з 1 по 12 із 28 (3 сторінок)

Сталева сітка кладкова в Україні.

Даний різновид металевої сітки є важливим елементом цегляних стін та фундаментів, конструкцій із залізобетону. Конструкція проводиться за допомогою зварювання, зв'язування прутків з металу, які мають маленький діаметр. У результаті вдається отримувати щось на кшталт невеликих осередків, що мають квадратну форму. Застосовується матеріал посилення звичайних і несучих елементів. Ми пропонуємо придбати високоякісну сітку, сертифіковану за всіма стандартами. Вартість дуже доступна, а якість обслуговування стабільно дарує клієнтам лише позитивні емоції.

Особливості кладки сталевої сітки

Відповідно до державних стандартів організовано процес виробництва, на якому застосовується металевий дріт певного діаметра. Зазвичай він варіюється від 3 до 6 мм. Сітка завдяки своїм характеристикам дозволяє зміцнювати різноманітні типи кладки, продовжуючи термін експлуатації. Стійкість до зносу та міцність у такій ситуації підвищуються автоматично. Крім цього, вдається забезпечити надійний рівень захисту від деформаційних наслідків, які можуть призводити до серйозних руйнувань кладки. Зовні сітка нагадує традиційну рабицю, яка активно використовується як огородження на різноманітних об'єктах.

У процесі виробництва сітки враховується безліч деталей, серед яких характеристики та розміри майбутнього використання. Є кілька варіантів виконання сітки, що дозволяє підібрати під конкретні потреби ефективне рішення.

Сталева сітка виготовляється із міцної вуглецевої сталі, яка поєднує в собі відмінні показники надійності та довговічності експлуатації. Щоб додатково забезпечити захищеність від корозійних процесів обробки поверхні використовується полімерний склад і цинк. Серед основних особливостей сталевої сітки типу кладки можна відзначити:

  • Доступність для використання вдома або у промисловому будівництві.
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Надання будівельної кладки додаткової міцності та довговічності.
  • Виробництво ґрунтується на застосуванні налагодженої технології, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення шлюбу.

На поверхню наносяться насічки, щоб зробити зчеплення якіснішим.

Сфера використання

Основним місцем використання є зміцнення різних видів кладки, переважно цегляної. Можна застосовувати її також як огородження для створення декоративного паркану. При проведенні штукатурних робіт вона також може стати в нагоді завдяки своїй унікальній структурі.

Купити сталеву сітку для кладок

Ціна, яку ми пропонуємо, приємно вражає, як і вибір продукції. Можна попередньо вивчити основні характеристики, дізнатися про вартість, отримати професійну консультацію. Менеджери допоможуть розібратися в тонкощах та оформити замовлення. Доставка здійснюється по Україні різними зручними способами, що дає можливість вибрати для себе найкращий, як і для здійснення оплати за зроблене замовлення.