Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Стальна сітка ткана в Україні.

Вона є унікальним різновидом металевих виробів. Виготовляється вона на спеціальних верстатах із сталевого дроту. Відрізнятися вона може діаметром, наявністю додаткового покриття, маркою та іншими характеристиками. Така різноманітність допоможе знайти під конкретні потреби сітку з потрібними параметрами, які визначать особливості експлуатації. Наша компанія пропонує вільний доступ до великого асортименту сіток, які сертифіковані за всіма стандартами. Якість підтверджується документально, а ціна завжди дивує найприємнішим чином. Попередня консультація допоможе отримати відповіді на всі питання щодо самої продукції, оформлення замовлення, доставки, оплати та інших нюансів.

Основні особливості тканих сталевих сіток

Вони можуть мати різні розміри та технічні характеристики, що регламентуються державними стандартами. Відрізнятися сітки можуть розміром і формою осередків, які бувають круглими, квадратними та ін.

Ткана сітка також може мати нормальний або підвищений рівень точності, полотняне або саржеве переплетення. У виробництві може застосовуватися звичайний сталевий дріт або нержавіючий, що визначає основні параметри використання. Постачається продукція в рулонах, висота яких варіюється від 100 до 130 см. У середньому в одному рулоні знаходиться близько 30 метрів сітки.

Де можна застосовувати?

Сфера використання досить велика завдяки особливим технічним характеристикам. Застосовуватись вона може для проведення штукатурних робіт, для яких підбирається варіант з невеликим осередком. Також використовуються сітки для промивання глинистих та інших розчинів, для сортування матеріалів, фільтрації рідин, повітря, для поділу сипких матеріалів за величиною. Нагоді вона в бджільницькій сфері, для забезпечення захисту промислового обладнання від перегріву та ін. Головне придбати сертифіковану продукцію, яка зможе нормально виконати свої функції і матиме оптимальні характеристики.

Переваги

Купівля якісної тканої сітки у перевіреному місці дозволяє розраховувати на отримання кількох важливих переваг:

  • Міцність та довговічність.
  • Надійність.
  • Широка сфера застосування.
  • Вартість, яка гармонує з якістю якнайкраще.

Купити ткані сталеві сітки

В Україні придбати їх можна у різних місцях. Наша компанія пропонує комфортне обслуговування паралельно з якістю самої продукції. У каталозі можна знайти сітки з різними параметрами, ознайомитись з ними детально, знайти найкращий варіант для себе. Коли всі деталі налагоджені, залишається оформити замовлення, що займає небагато часу завдяки інтуїтивній простоті.

Наші менеджери готові допомогти і розібратися в особливостях сталевих сіток, знайти потрібний виріб, оформити замовлення. Доставка виконується вибраним клієнтом способом, а для оплати пропонується кілька варіантів. Офіційна гарантія якості поширюється на всі сітки в каталозі, оскільки це виключно сертифікована продукція.