Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Сталева сітка зварна в Україні.

Зварна сітка, виготовлена зі сталі, є якісною продукцією з широкою сферою застосування. В основі виробництва лежить застосування технології контактного зварювання та низьковуглецевого дроту. Завдяки такому поєднанню вдається отримати якісну продукцію, яка може застосовуватися для створення огорож, вольєрів та інших подібних об'єктів. Виріб може відрізнятися формою осередків, які бувають прямокутними або квадратними. Це безпосередньо впливає на рівень міцності і масу. Вартість готової продукції залежить від цього, а також від типу покриття, діаметра дроту та інших деталей. Щоб розібратися в них максимально, можна звернутися до наших менеджерів для отримання консультацій. Кваліфіковані співробітники допоможуть дізнатися про все найважливіше і оформити замовлення в потрібній кількості.

Основні особливості зварної сталевої сітки

У виробництві можуть застосовуватись різні типи дроту, від чого залежать кінцеві характеристики. Оцинкування дроту дозволяє забезпечити захищеність від вологи та інших подібних факторів. Метод цинкування може відрізнятись. Цинк може осідати за допомогою електролітичного шляху. У такій ситуації покриття виходить більш блискучим та тонким. Зварна сітка може оброблятися гарячим методом, що дає матове товсте покриття. Кожен варіант має свої переваги та тонкощі.

На вартість сітки безпосередньо впливає безліч факторів, серед яких розмір осередку, діаметр дроту. Чим дрібніше осередки, більший діаметр, тим вища ціна сітки і навпаки.

Сфера використання

Вона зазвичай для сучасних сталевих сіток відрізняється обширностью. У випадку зварної сітки серед основних місць використання можна відзначити:

  • Проведення робіт з ремонту та реставрації. Якщо у встановленому паркані почали утворюватися пориви, незручно замінювати секцію, така сітка стає раціональним вибором.
  • Будівельні роботи, наприклад штукатурка, армування кладки з цегли. Стане в нагоді сітка при тепловій ізоляції різноманітних видів робіт і ЗБ конструкцій.
  • Приватне господарство. Можна виготовляти із сітки клітини для птахів, тварин, вольєри та інші подібні конструкції. Можна також зробити каркас теплиці.
  • Огородження та огорожі. Стане в нагоді сітка для створення огорож на різноманітних спортивних об'єктах, наприклад, на футбольному полі або тенісному корті. Для огородження приватної території це не менш ефективне рішення, як для стоянок, заправок та ін.

Купити сталеву зварену сітку

Недорого замовити її у потрібній кількості дуже просто, якщо звернутися до нас у компанію. Надається бездоганна якість, гарантії з підтверджуючими документами, консультації для комфорту та впевненого вибору. Доставка може здійснюватися одним із перевізників, які працюють в Україні. Для оплати є також різні способи. Це підхід, орієнтований на клієнтів, який дозволяє кожному отримати найкращі умови для придбання високоякісної зварної сітки. Для цього ми маємо всі умови.