Пароніт ПА 1,0 мм
Пароніт ПА 1,2 мм
Пароніт ПА 1,5 мм
Пароніт ПА 2,0 мм
Пароніт ПА 2,5 мм
Пароніт ПА 3,0 мм
Пароніт ПА 4,0 мм
Пароніт ПА 5,0 мм
Пароніт ПЕ 0,8 мм
Пароніт ПЕ 1,0 мм
Пароніт ПЕ 1,5 мм
Пароніт ПЕ 2,0 мм 1,5х1
Показано з 1 по 12 із 44 (4 сторінок)

Пароніт в Україні

Він є азбестовим матеріалом листового типу, який армується за допомогою спеціальної сітки з металу. Завдяки ній вдається отримати потрібний рівень щільності, міцності та захищеності від різноманітних впливів із боку. Застосовуватись він може у різних робочих середовищах, у тому числі в парі, сухих газах, повітрі, з олійними фракціями, нафтопродуктами та ін. У нас представлений непоганий асортимент такої продукції, яка може відрізнятися різними технічними характеристиками. Залежно від цього змінюється ціна, однак у нас вона завжди приваблює своєю доступністю. Ми пропонуємо не тільки чесну вартість, а й сучасний сервіс, що передбачає отримання вичерпних та професійних консультацій.

Відмінності та особливості

Пароніт відноситься до категорії прокладних матеріалів, які мають гідні герметизуючі властивості. У виробництві застосовуються державні стандарти та якісну сировину, що робить застосування абсолютно безпечним для людського організму. У складі відсутні шкідливі компоненти, а сам матеріал розроблений для застосування в агресивних середовищах. Він може справлятися з температурними перепадами, механічними пошкодженнями, підвищеним тиском та іншими подібними факторами. Завдяки цьому забезпечується тривалий період використання практично у будь-яких умовах та у багатьох сферах.

Використовувати виріб може у різноманітних сферах, у тому числі в середовищі сухих або інертних газів, при підвищеному тиску тощо. Головне підібрати під конкретні потреби використання оптимальний варіант пароніту. Якщо виникатимуть питання, звернутись з ними можна буде до наших менеджерів.

Сфера використання

Використовувати виріб може у багатьох сферах. Серед основних можна відзначити:

  • Виготовляє прокладки для забезпечення надійної герметизації трубних стиків або насосів.
  • З арматурою, яка працює в агресивному рідкому середовищі.
  • На об'єктах, де основні елементи знаходяться під постійним високим тиском та ін.

Найчастіше застосовується виріб у хімічній сфері, металургії, електроенергетиці та сучасній промисловості.

Переваги

Купівля сертифікованого пароніту, виконаного за всіма стандартами, забезпечує отримання таких переваг:

  • Відповідність нормам безпеки.
  • Якість.
  • Міцність.
  • Захищеність від агресивних середовищ.

Купити пароніт

Недорого його можна придбати в нашій компанії, розраховуючи на повне задоволення основних потреб, професійне обслуговування та підказки менеджерів у повній відповідності до найкращих стандартів обслуговування.

У каталозі представлено кілька різновидів такої продукції, що має різний склад, функції та вартість. Таке різноманіття позитивно позначається можливості завжди зробити правильний вибір. Офіційна гарантія якості дуже важлива, тому що дозволяє отримати впевненість у тому, що це справді гарний виріб. Оформлення замовлення дуже просте, а доставка здійснюється тим способом, який для себе найзручнішим визнає клієнт.