• Хлорпарафін ХП-470

Хлорпарафін ХП-470

44.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8084
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення рідке
Вид за хімічним складом Хлорпарафін ХП-470
Вид за призначенням поєднується з основними пластифікаторами на основі фталевої кислоти (ДБФ та ДОФ) і легко вводиться до складу ПВХ-композицій, що використовуються для виготовлення «м'яких» (кабель, шланг, чоботи, плівки, лінолеум та ін.) та «жорстких» (труба, фітинг) ) виробів
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Хлорпарафін ХП-470 - технічний продукт, в'язка, медоподібна прозора рідина без механічних домішок та запаху, безбарвна або має колір від жовтого до світло-коричневого, іноді з легкою опалесценцією. Випускається за ТУ 2493-379-05763441-2002.


Важкогорюча, низькотоксична речовина (III клас небезпеки), що вимагає застосування індивідуальних засобів захисту шкіри та очей при роботі з ним. При нагріванні вище 200°З може виділяти хлористий водень. Нелетучий, пожежо- та вибухобезпечний.

Виробництво парафіну хлорованого рідкого укладено у хлоруванні розплавленого парафіну при підвищеній температурі, підстуджуванні та віддмухуванні хлору та хлорної кислоти та додаванні стабілізаторів, найчастіше – епоксидних сполук. Продукт має високу розчинність у мастильних та мінеральних маслах, кетонах, ефірах та хлорорганічних розчинниках. Сумісний з каучуками та різними смолами.

Де застосовується?

У виробництві лакофарбових та будівельних матеріалів, а також паст ПВХ (полівінілхлорид) та пластоізолей;

Як пластифікатор: хлорпарафін марок А1 і А2 - для світлих полімерних композицій (лінолеум, плівки, взуттєві та кабельні пластикати), хлорпарафін марки Б - для темних композицій;

Для виготовлення мастил

Як просочення з метою надання матеріалам гідрофобних та вогнебезпечних властивостей застосовується для обробки тканин, шкіри, брезента, паперу, гумотехнічних виробів та полімерних плівок.

Хлорпарафін ХП-470 застосовується для виробництва м'якої черепиці, нітроцелюлозних лаків у деревообробній промисловості;

При виробництві фарб: алкідних, акрилових, дорожніх, силікатних емалей та автоемалей;

Як присадки до мастильних матеріалів, що експлуатуються при підвищеному тиску.

У деяких пластифікаторах грає роль рідкого дешевого наповнювача. Заміщення дорогого складового (наприклад - трикрезілфосфату, діоктилфталат та дибутилфталату) хлорпарафіном ХП-470 може становити до 50%.

    У нас ви можете купити Хлорпарафін хп-470 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре