• Поліпропілен первинний гранула

Поліпропілен первинний гранула

43.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11928
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення гранула
Вид за хімічним складом поліпропілен
Вид за призначенням використовується виготовлення плівок, волокон, тех. виробів, цебер, гладких та гофрованих труб
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Поліпропілен первинний гранула - тверда речовина білого або сірого кольору, пластиковий полімер з широкою сферою застосування. Сьогодні він є найбільш затребуваним сучасним пластиком, завдяки своїм відмінним споживчим властивостям та універсальністю використання.


Основні фізичні властивості


Низька густина матеріалу. Поліпропілен має найнижчу щільність із усіх пластмас, що вигідно відрізняє його від більш щільних аналогів.


Висока міцність. Численні експерименти показали, що він витримує велике навантаження, що набагато перевищує можливості поліетилену.


Стійкість до низьких температур. Полімер чудово справляється з негативними температурами, витримуючи – 10 градусів за Цельсієм та нижчі температури.


Стійкість до високих температур. Витримує не лише низькі, а й високі температури, його температура плавлення становить 160 – 170 градусів за Цельсієм.


Стійкість до різких перепадів температури. Швидка зміна температурного режиму також не страшна цього матеріалу. Добре витримує швидкий перехід від мінусу до плюсу і назад.


Чудові діелектричні властивості. Висока діелектрична константа разом із великою діелектричною міцністю забезпечують широкі можливості його застосування як електроізоляційний матеріал.


Легка обробка. Поліпропілен легко піддається зварюванню, розпилу, свердлінню, добре гнеться, що значно розширює можливості його застосування у промисловості та побуті.


Хімічні характеристики


Стійкість до агресії хімічних речовин. Ця особливість матеріалу дозволяє широко застосовувати його потреб хімічних підприємств. Він витримує вплив розпеченого металу, різних кислот та випарів. Зокрема, ця властивість використовується при виготовленні повітроводів та вентиляції для шкідливих виробництв.


Екологічність та безпека для навколишнього середовища та людини. Численні досліди довели нетоксичність та абсолютну екологічну безпеку цього матеріалу для навколишнього середовища та людини. Тому він використовується при виробництві ємностей для води, а також різних рідин та сипких продуктів харчування. Дуже часто його застосовують при будівництві споруд для очищення води.

    У нас ви можете купити Поліпропілен первинний гранула за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре