• Вапно негашене

Вапно негашене

5.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7919
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Вапно негашене
Вид за призначенням при отриманні бетону, будівельного розчину, в'яжучих речовин, штучного каменю, всіляких деталей
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Вапно негашене є білою кристалічною речовиною. Належить до основних оксидів, реагує з кислотними оксидами та кислотами, утворюючи солі. Розчиняється у воді з виділенням енергії, утворюючи гідроксид кальцію.

Щільність 3.37 г/см3. Температура плавлення 2570 ° C, температура кипіння 2850 ° C.

Комове негашене вапно є напівпродуктом. Якщо її застосовують у гашеному вигляді, то попередньо переробляють у гідратне вапно (пушонку) або у вапняне тісто.

Хімічна формула – CaO.

 Де застосовується?

Основні обсяги використовуються в будівництві як вапняний цемент, при змішуванні з водою, оксид кальцію переходить в гідроксид, який далі, поглинаючи з повітря вуглекислий газ, сильно твердне, перетворюючись на карбонат кальцію. Проте в даний час вапняний цемент при будівництві житлових будинків намагаються не застосовувати, так як отримані будівлі мають здатність вбирати і накопичувати вогкість.

Категорично неприпустимо використання вапняного цементу при кладці печей через термічне розкладання та виділення в повітря задушливого діоксиду вуглецю.

Деяке застосування також знаходить як доступний і недорогий вогнетривкий матеріал - плавлений оксид кальцію, який має деяку стійкість до впливу води, що дозволяє його використовувати як вогнетрив там, де застосування більш дорогих матеріалів недоцільно.

У невеликих кількостях оксид кальцію також використовується у лабораторній практиці для осушення речовин, які не реагують із ним.

У харчовій промисловості зареєстрований як харчова добавка E-529.


    У нас ви можете купити Вапно негашене за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре