Відмінність між гарячекатаним та холоднокатанним металопрокатом

Залежно від технології виробництва металопрокату виділяють дві його категорії: гарячекатаний та холоднокатаний. Вже з назви зрозуміло, що в першому випадку задіяні високі температури, тоді як у другому просто сильний тиск на лист. В результаті вдається отримати металопрокат з різними технічними характеристиками та, відповідно, сферою застосування.

детальніше ...

Види та застосування швелерів

Під швелерами мається на увазі один із підвидів металопрокату, що виготовляється методом гарячої катки. Це сталева деталь, що у перерізі нагадує букву П, і використовують у багатьох виробничих галузях. Швелери представлені у широкому асортименті у кількох розмірах. Вони поділяються на категорії, виходячи з ваги, товщини полиці, градуси заокруглення тощо.

детальніше ...

Застосування труб із чорного металу

Вибір та принципи розміщення труб із чорного металу залежать від їх виду і, відповідно, характеристик. Давайте докладніше розберемо, якими бувають труби із чорного металу

детальніше ...

Нержавіючі метали та сплави: їхні види та переваги

Нержавіючі метали та сплави – універсальні та поширені матеріали, які застосовуються у різних галузях виробництва: від машинобудівельного чи кораблебудівельного до харчового, целюлозно-паперового тощо.

Вони створюються на основі нержавіючої сталі з додаванням різних підсилювальних речовин: нікелю, титану, вуглецю, хрому. В тій чи іншій пропорції вони здатні змінювати фізико-механічні властивості матеріалу, робити його сильнішим або навпаки – більш придатним до згинання.

детальніше ...

Область застосування гумотехнічних виробів

Гумотехнічні вироби відрізняються дуже широкою сферою застосування, мають масу різновидів. Головне купувати їх у перевіреному місці, що дозволяє розраховувати на повну відповідність основним стандартам.

детальніше ...

Особливості застосування чорного металопрокату у виробництві

Чорний металевий прокат активно використовується в різноманітних сучасних сферах, тому що поєднує непогані експлуатаційні характеристики та доступну вартість. У сучасній промисловості навряд чи вдасться знайти найпоширеніший матеріал. Чорний прокат складається з чавуну і сталі, може мати найрізноманітніші особливості в залежності від того, який саме тип сплаву використовується у виробництві. Феросплави часто застосовуються виготовлення легованої сталі підвищеного рівня якості.

детальніше ...

Перевага використання чорного металопрокату

Металопрокат представлений різними категоріями виробів та виготовляється з різних сплавів. Одним із найпоширеніших варіантів, що застосовуються у багатьох сферах виробництва, є чорний металопрокат

детальніше ...

Переваги використання гумотехнічної продукції

На сучасному ринку гумотехнічні вироби займають особливе місце, представлені у великому асортименті. Є безліч переваг їх застосування, що безпосередньо впливає на постійне розширення сфери застосування.

детальніше ...

Переваги та інноваційні технології використання металопрокату

Металевий прокат є великою групою продукції, яка може стати в нагоді в різноманітних сферах. Фактично за всіх часів метал був дуже цінним товаром з моменту свого винаходу. Зараз постійно створюються нові сплави та вироби з них, які набувають усіх кращих та кращих технічних характеристик, а сфера застосування розширюється.

детальніше ...

Покрокові рекомендації щодо підбору гумотехнічних виробів

Асортимент гумотехнічної продукції на сучасному ринку може здивувати своєю різноманітністю. Він продовжує активно розширюватись, тому що постійно створюються нові вироби, що мають унікальні технічні характеристики. Сфера застосування відповідно також дуже висока. Щоб під конкретне місце використання вибрати високоякісні вироби з потрібним набором технічних характеристик, дуже важливо дотримуватися деяких простих рекомендацій від експертів у цій сфері.

детальніше ...
Показано з 1 по 10 із 22 (3 сторінок)