Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок

Ласкаво просимо!

Відмінність між гарячекатаним та холоднокатанним металопрокатом

Залежно від технології виробництва металопрокату виділяють дві його категорії: гарячекатаний та холоднокатаний. Вже з назви зрозуміло, що в першому випадку задіяні високі температури, тоді як у другому просто сильний тиск на лист. В результаті вдається отримати металопрокат з різними технічними характеристиками та, відповідно, сферою застосування.

детальніше ...

Види та застосування швелерів

Під швелерами мається на увазі один із підвидів металопрокату, що виготовляється методом гарячої катки. Це сталева деталь, що у перерізі нагадує букву П, і використовують у багатьох виробничих галузях. Швелери представлені у широкому асортименті у кількох розмірах. Вони поділяються на категорії, виходячи з ваги, товщини полиці, градуси заокруглення тощо.

детальніше ...

Застосування труб із чорного металу

Вибір та принципи розміщення труб із чорного металу залежать від їх виду і, відповідно, характеристик. Давайте докладніше розберемо, якими бувають труби із чорного металу

детальніше ...

Нержавіючі метали та сплави: їхні види та переваги

Нержавіючі метали та сплави – універсальні та поширені матеріали, які застосовуються у різних галузях виробництва: від машинобудівельного чи кораблебудівельного до харчового, целюлозно-паперового тощо.

Вони створюються на основі нержавіючої сталі з додаванням різних підсилювальних речовин: нікелю, титану, вуглецю, хрому. В тій чи іншій пропорції вони здатні змінювати фізико-механічні властивості матеріалу, робити його сильнішим або навпаки – більш придатним до згинання.

детальніше ...

Область застосування гумотехнічних виробів

Гумотехнічні вироби відрізняються дуже широкою сферою застосування, мають масу різновидів. Головне купувати їх у перевіреному місці, що дозволяє розраховувати на повну відповідність основним стандартам.

детальніше ...

Особливості застосування чорного металопрокату у виробництві

Чорний металевий прокат активно використовується в різноманітних сучасних сферах, тому що поєднує непогані експлуатаційні характеристики та доступну вартість. У сучасній промисловості навряд чи вдасться знайти найпоширеніший матеріал. Чорний прокат складається з чавуну і сталі, може мати найрізноманітніші особливості в залежності від того, який саме тип сплаву використовується у виробництві. Феросплави часто застосовуються виготовлення легованої сталі підвищеного рівня якості.

детальніше ...

Перевага використання чорного металопрокату

Металопрокат представлений різними категоріями виробів та виготовляється з різних сплавів. Одним із найпоширеніших варіантів, що застосовуються у багатьох сферах виробництва, є чорний металопрокат

детальніше ...

Переваги використання гумотехнічної продукції

На сучасному ринку гумотехнічні вироби займають особливе місце, представлені у великому асортименті. Є безліч переваг їх застосування, що безпосередньо впливає на постійне розширення сфери застосування.

детальніше ...

Переваги та інноваційні технології використання металопрокату

Металевий прокат є великою групою продукції, яка може стати в нагоді в різноманітних сферах. Фактично за всіх часів метал був дуже цінним товаром з моменту свого винаходу. Зараз постійно створюються нові сплави та вироби з них, які набувають усіх кращих та кращих технічних характеристик, а сфера застосування розширюється.

детальніше ...

Покрокові рекомендації щодо підбору гумотехнічних виробів

Асортимент гумотехнічної продукції на сучасному ринку може здивувати своєю різноманітністю. Він продовжує активно розширюватись, тому що постійно створюються нові вироби, що мають унікальні технічні характеристики. Сфера застосування відповідно також дуже висока. Щоб під конкретне місце використання вибрати високоякісні вироби з потрібним набором технічних характеристик, дуже важливо дотримуватися деяких простих рекомендацій від експертів у цій сфері.

детальніше ...

Порівняння міцності чорного та нержавіючого металу

У різних сферах виробництва, включаючи автомобілебудування, будівельні роботи, харчову, хімічну галузі, застосовуються спеціальні типи металопрокату. При цьому найбільш популярними є нержавіючий металопрокат та чорний металопрокат. Багато в чому вони схожі: обидва ці варіанти досить надійні та зносостійкі, відрізняються тривалим терміном експлуатації та представлені в широкому асортименті.

детальніше ...

Правила встановлення нержавіючого металопрокату

Нержавіючий металопрокат сьогодні використовується у багатьох галузях виробництва. Без нього не обійтися в машинобудуванні, при зведенні будівель та мостів, на харчовому/хімічному виробництві тощо. Все тому, що вироби, що входять до цієї категорії, виготовляються з надійного високоміцного сплаву . який залишається стійким до різних атмосферних явищ, підвищеної вологості, сильних механічних навантажень тощо.


детальніше ...

Практичні застосування нержавіючої сталі

На сучасному ринку металів нержавіюча сталь традиційно користується особливою популярністю, тому що має широку сферу застосування завдяки своїм характеристикам. Вона використовується протягом багатьох років. В даний час існує безліч марок такої сталі, яка може дещо відрізнятись своїми робочими параметрами.

детальніше ...

Рекомендації щодо вибору найкращого нержавіючого металопрокату

Нержавіючий металевий прокат має унікальні якості, які безпосередньо впливають на зростання його популярності та широку сферу застосування. Традиційні вуглецеві сплави не мають таких унікальних властивостей, як нержавіюча. Саме це є основним фактором такої великої сфери застосування. Щоб отримати найкращі можливості для ефективного використання, бажано дотримуватися деяких рекомендацій для вдалого вибору.

детальніше ...

Розумні інвестиції у металопрокатну продукцію

Металевий прокат представлений на сучасному ринку у величезному асортименті, що дає чудову нагоду під різноманітні сфери застосування знайти необхідні вироби. Треба розуміти, що потреба в такій продукції виникатиме ще протягом великої кількості років, бо без неї важко уявити більшу частину сучасних сфер життя людини. 

детальніше ...

Способи підготовки сталевої продукції до використання

Сталевий металопрокат представлений у великому асортименті на сучасному ринку такої продукції, тому що має велику сферу застосування та позитивні якісні параметри. Витягти максимальну кількість користі від його застосування дуже легко, якщо вибрати правильну продукцію та нормально підготувати її для використання.

детальніше ...

Сталевий металопрокат: його види та форма випуску

Металопрокат – це окрема категорія продукції, яка виготовляється зі сталі з додаванням інших металів для підвищення міцності основи. Головна особливість металопрокату полягає у способі його виробництва: для цього використовуються спеціальні прокатні станки, через які проходять заготовки з металу.

детальніше ...

Сучасні тренди на ринку сталевої продукції

Ринок сталевої продукції, незважаючи ні на що, залишається досить великим та активним. На ньому представлено багато різноманітної продукції, асортимент якої постійно розширюється.

детальніше ...

Що таке гарячекатаний металопрокат?

Металопрокат сьогодні виготовляється у широкому асортименті. Під цією категорією ховається відразу кілька видів виробів, що відрізняються між собою формою, розмірами, сферою застосування, товщиною, складом і т.д.

При цьому всі види металопрокату ділять на дві основні категорії, виходячи з технології їх виробництва: холодна обкатка та гаряча обкатка металу. Від того, яким методом було зроблено металопрокат, залежатимуть його властивості, здатність витримувати навантаження, термін експлуатації тощо.

Нижче ми докладно розберемося, що має на увазі поняття гарячекатаний металопрокат, де він застосовується і яким буває.

детальніше ...

Що таке гумотехнічні вироби?

Гумотехнічні вироби, як і випливає із самої назви, виготовляються на основі гуми (каучуку). Це окрема категорія деталей, які сьогодні використовуються в багатьох сферах: від автомобілебудування до виготовлення сільгосп обладнання. Рідше ці елементи актуальні в побуті: вони є основою для шлангу, прокладок водопровідного крана, ущільнювачів і так далі.

детальніше ...
Онлайн курсы IT