Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
2 500.00 грн
/кг

Копель дріт

Виробник: Украина
Код товару: 11741
В наявності
2 500.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Копель дріт це метал, який містить близько 43% Ni, 2-3% Fe; близько 53% Cu та кілька інших домішок. Докладнішу інформацію можна переглянути в таблиці наприкінці цієї статті.


Хімічний склад, механічні і фізичні властивості копальні дуже близькі до константану, але є одна властивість сплаву копель, якого немає в жодного іншого мідно-нікелевого сплаву. Він має максимальну термоелектрорушійну силу в сплаві з міддю, залізом, хромелем, в той час, коли температурний коефіцієнт електричного опору залишається дуже низьким, практично нульовим. При наявності марганцю т.е.д.з краплі зменшується і він стає більш електропозитивним.


За темп. 100 °C термоелектрорушійна сила Копелі має показник 6,95 вольт, а за темп. 600 ° C - 49,0 вольт.


Щільність металу 8900 кг/м3 і температура плавлення 1220-1290 °C.


Копель дуже жаростійкий і витримує нагрівання до 600 ° C не змінюючи своїх основних характеристик.


Крапель найчастіше застосовується у такій галузі як пірометрія. Це основна причина того, що прокатом металу є дріт, набагато рідше Круг або стрічка. Щоб отримати максимально точні дані при вимірюванні щодо невисоких температур, використовують термопари з максимальною термоЕРС. Як позитивний електрод використовують хромель, залізо, мідь, а як негативний елемент відповідно константан, алюмель, копель. За значенням термо-ЕРС найкраще підходить термопара хромель-копель. Її застосовують при температурі до 8000C. Найменше підходять для термопари залізо-копель та мідь-копель до 7600C.


Найчастіше копель використовують із виробництва компенсаційних проводів. Спеціально для них виробляють дріт різних діаметрів, і з технічними вимогами, які повністю відповідають ГОСТу 3044-84. Ціна такого дроту залежить від діаметра дроту, чим він менший, тим ціна відповідно вища.


         У нас ви можете купити Копель дріт за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Дріт випускається методом волочіння під тиском. У виробничому процесі нагрівання заготовок немає, тому їх називають холоднодеформованими. Виріб постачається після термічної обробки у м'якому стані.
Вид за хімічним складом
це термоелектродний мідно-нікелевий сплав містить 43-44% нікелю (Ni), 2-3% заліза (Fe), 0,5% марганцю (Mn)
Вид за призначенням
Основна сфера застосування краплі - термоелектрична термометрія. Дріт з даного сплаву використовується для електродів низькотемпературних і середньотемпературних термоелектричних перетворювачів (термопар), а також компенсаційних проводів до них. Дріт використовується як негативний електрод у термопарі хромель-копель (ТХК) і для компенсаційних проводів між з'єднаннями термопар. Іншим типом термопар, де використовується сплав, що розглядається, є мідь-копель. Діапазон вимірюваних температур становить від -250 до +400 °С. Короткочасно можна проводити вимірювання до +600 °С. Вони можуть працювати як в окислювальній, так і в відновлювальній атмосфері, а також у вакуумі. Термопара мідь-капель вважається найбільш точною з усіх типів термопар при вимірі температури в діапазоні 0-250 °С.
Тип
Капельний дріт
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT