Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
12.00 грн
/шт

Болт оцинкований М5х8 5.8 DIN933 із шестигранною головкою

Виробник: Украина
Код товару: 4337
В наявності
12.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Болт оцинкований М5х8 5.8 DIN933 з шестигранною головкою - це металеві кріплення, що використовуються у побуті, на виробництві, промисловості. Серед усіх видів кріпильних виробів найширше застосування знайшли такі види, як болти, гвинти та стрижні. Найбільш поширеним і надійним елементом кріплення виробів є болт - метиз у вигляді шпильки з Різьбам і, як правило, з шестигранною головкою. По виду нанесення Різьба виділяють: моделі з частковим Різьбам (застосовні для з'єднання декількох деталей) і з повним Різьбам (найпоширеніша і універсальна модель).


Для більш спеціалізованих цілей кріплення застосовують гвинти. Гвинти є металевим стрижнем зі шліцем (або головкою зі шліцем), такі кріпильні елементи використовують, як правило, для приєднання деталі до поверхні. Крім основних габаритів, гвинти відрізняються за типом головок зі шліцами.


В асортименті магазину є не тільки найбільш поширені види болтів - болти з метричним Різьбам (з шестигранною головкою, з квадратною головкою, з квадратним підголовком, меблеві, з кільцем, конструкційні), а й більш рідкісні підвиди - моделі з шестигранною головкою та дюймовим Різьбам.

 У нас ви можете купити Болт оцинкований М5х8 5.8 DIN933 із шестигранною головкою за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
технологія запресування метизів
Вид за хімічним складом
високолегована сталь
Вид за призначенням
Болт - цей метиз призначений для кріплення та фіксації деталей невеликих розмірів та площин. Він дозволяє зробити різні кріплення, зчеплення або приєднання деталей між собою. Болт – деталь з різьбленням, що бере участь у розбірному з'єднанні. Він використовується для фіксації деталі в одній точці. Болт оцинкований - це металеві кріплення, що використовуються у побуті, на виробництві, у промисловості.
Тип
Болт оцинкований
Габарити (ширина, довжина)
М5х16 М4х12 М10х1 М12х15 М8х1 М8х20 М6х1 М10х30 М5х8
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT