Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

 

Стрічка гальмівна ЛАТ-2 в Україні

Вона являє собою надійний різновид комплектуючих, який має всі необхідні характеристики для комфортного використання. Її основним завданням є забезпечення надійного гальмування, фіксації рухомих компонентів різноманітних механізмів. У нас замовити якісну стрічку гальмівного типу, сертифіковану за всіма правилами, буде неймовірно просто. Менеджери допоможуть уточнити деталі оформлення замовлення та технічні характеристики, зіставити усі основні параметри. Ціна також приємно дивує, як і загальний рівень сервісу. Оптові та роздрібні клієнти отримують однаково висококласне обслуговування, переконатися в чому можуть усі охочі.

Особливості та технічні характеристики

Гальмівна стрічка ЛАТ-2 виготовляється з високоякісної сировини, яка має оптимальні показники термічної стійкості. У виробництві застосовуються як сертифіковані матеріали, а й сучасні державні стандарти. Регламентоване виробництво забезпечує здобуття всіх важливих переваг у повному обсязі. Ціна залежить від різних факторів, однак у нас вона завжди буде найпривабливішою на всьому відповідному ринку.

Серед основних характеристик такої стрічки можна відзначити:

  • Максимально допустима температура становить 300 градусів.
  • Максимальні показники тиску – 5 МПа.
  • Щільність варіюється в межах від 1,45 до 1,65 грамів на кубічний сантиметр.

Крім цього можна відзначити непогані характеристики стійкості на вигин та лінійного зносу.

У виробництві застосовується азбест разом із іншими компонентами, мають термостійкі характеристики. Тому навіть за високої температури експлуатації зберігатимуться основні технічні характеристики.

Сфера використання

Використовувати полотно такого формату може у різноманітних сучасних сферах, де потрібне якісне та ефективне гальмування. В основному вона використовується на гальмівних вузлах механізмів та машин.

Переваги

До основних переваг гальмівної стрічки даного типу можна віднести:

  • Підвищений запас міцності та стійкості до різноманітних негативних факторів та високої температури.
  • Збереження основних характеристик протягом тривалого застосування.
  • Оптимальні робочі характеристики та ціна, які гармонують між собою якнайкраще.

Купити гальмівні стрічки ЛАТ-2

Недорого оформити замовлення потрібного розміру за такими гальмівними стрічками в нашій компанії буде дійсно просто, тому що створено всі відповідні умови для цього. Пропонується офіційна гарантія якості на всі стрічки в каталозі. Там можна вивчити основні технічні характеристики, ознайомитися з фотографіями продукції. Усе це позначається на ефективності прийняття правильного рішення. Якщо все одно залишаться якісь питання, вирішити їх просто за допомогою консультантів з досвідом.

Доставка дуже оперативна та виконується перевізником, обраним клієнтам. Частиною сучасного сервісу є доступ до різних способів оплати. Можна замовити потрібну кількість гальмівних стрічок із гарантією якості у нас.