• Фторопластова стрічка

Фторопластова стрічка

1160.00 грн/шт
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8237
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення ФУМ-1, ФУМ-2, ФУМ-3
Вид за хімічним складом являє собою неспечену плівку з фторопласту - 4Д, тонкодисперсійної модифікації політетрафторетилену.
Вид за призначенням для ущільнень різьбових з'єднань трубопроводів з усіх матеріалів, що працюють при температурах від -60°С до +200°С та тиск середовища до 10 МПа, а також для ущільнення систем із середовищами загальнопромислового типу та сильнодіючими агресивними середовищами
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Фторопластова стрічка - є неспеченою плівкою з фторопласту - 4Д, тонкодисперсійної модифікації політетрафторетилену.

Призначений для роботи з агресивними рідинами та газами за винятком розчинів лужних металів, трифтористого хлору та елементарного фтору. Унікальні властивості фторопласту дозволяють використовувати даний матеріал як ущільнювальний елемент.

Стрічка ФУМ використовується для ущільнень різьбових з'єднань трубопроводів з усіх матеріалів, що працюють при температурах від -60°С до +200°С та тиск середовища до 10 МПа, а також для ущільнення систем із середовищами загальнопромислового типу та сильнодіючими агресивними середовищами. Не допускає повторного ущільнення, ослаблення-підтягування. Використовується так: намотується проти ходу різьблення внахлест (забезпечує товщину), від кінця труби з'єднання затягується. Якщо герметичність не забезпечена – підтягніть (послаблювати не можна). Якщо знову не вийшло – розкручуйте, знімайте стрічку, починайте спочатку.

Допускається застосування стрічки для арматури, що працює при тиску 41,2 МПа.

За допомогою стрічки ФУМ ущільнюються системи, як з концентрованими, так і розбавленими розчинами кислот і лугів, системи з середовищами загальнопромислового типу та працюють на сильнодіючих окислювачах.

       У нас ви можете купити Фторопластова стрічка за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре