Геотекстиль 100
Геотекстиль 150
Геотекстиль 200
Геотекстиль 250
Геотекстиль 300
Геотекстиль 400
Геотекстиль 500
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Геотекстиль в Україні

Він є нетканим матеріалом, виконаним з поліефірних волокон. Сучасні технології разом із застосуванням особливої сировини дозволили отримати унікальні характеристики, які безпосередньо впливають на сферу та успішність застосування. У нас можна замовити різні варіації виконання геотекстилю. Весь він відповідає сучасним стандартам, на що є сертифікати якості. Можна оформити замовлення практично будь-коли, розраховуючи на кваліфікований супровід фахівців з досвідом. Менеджери готові прийти на допомогу під час вивчення основних параметрів та вибору, а також підказати, як саме оформляється замовлення. Ціна буде завжди найбільш привабливою для клієнтів, як роздрібних, так і оптових.

Особливості та характеристики

Голкопробивний нетканий матеріал має масу цікавих особливостей, серед яких відсутність токсичних компонентів у складі та повна екологічна чистота. Йому не страшні також ультрафіолетові випромінювання, негативний вплив з боку різноманітних лугів, кислот, бактерій та іншого.

Товщина матеріалу зазвичай становить близько одного міліметра, а ширина полотна стандартно дорівнює парі метрів. Випускається полотно у форматі намотування, що спрощує процес зберігання та транспортування. Відрізняється матеріал також хорошими показниками розривних навантажень.

Можна під різні запити вибрати оптимальний формат геотекстилю, який матиме потрібні показники товщини, довжини, навантаження на розрив і всі інші нюанси. Відповідно до них може змінюватися вартість, проте ми у будь-якій ситуації пропонуємо її на максимально вигідному рівні для клієнтів.

Виготовляється матеріал зазвичай із поліпропіленових волокон, які закріплюються термічним способом. У них додатково можуть додаватися сумішові волокна, отримані з напіввовняної або бавовняної нитки.

Сфера використання

Використовувати цей матеріал може в різних сферах, серед яких:

  • Різноманітні види фундаментів, основу яких необхідно зробити міцнішим.
  • Продовження терміну експлуатації дорожніх покриттів.
  • Дренажні системи для відведення води, якісні характеристики яких потрібно покращити.

Переваги

Сертифікований матеріал, виконаний на сучасному виробництві, має декілька основних переваг:

  • Екологічна чистота.
  • Захищеність від негативних впливів ззовні, зокрема сонячних випромінювань, кислоти, бактерій.
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Довговічність експлуатації та ін.

Купити геотекстиль

Замовити його швидко та за найпривабливішими цінами в Україні у нас зможе кожен охочий. Пропонується швидке обслуговування, професійні консультації для впевненого вибору, швидка доставка по регіонах та інші подібні переваги. У каталозі будь-коли представлено кілька різновидів такої продукції з докладним описом. Зробити висновки дуже просто, як отримати комфортні умови для покупки. Сам клієнт вибирає спосіб оплати та доставки під свої потреби.