Brass pipe LS59, L63, L68, L90 10 mm
Показано з 1 по 12 із 43 (4 сторінок)

Латунні труби в Україні.

Труби, зроблені з латуні, мають досить великий попит завдяки своїм унікальним характеристикам. Вони можуть застосовуватися у різних сферах, тому що міцні та надійні. Замовити їх можна з гарантією якості, а ціна завжди приємно дивує. Попередньо можна ознайомитись з ключовими особливостями та параметрами, дізнатися вартість продукції у зручному каталозі. Також просто звернутися за консультацією до менеджера, який у будь-який момент готовий прийти на допомогу та надати професійну консультацію. Після її отримання рідко залишаються якісь питання, що максимально спрощує процес вибору та покупки.

Особливості та параметри

Сортамент латунних труб відрізняється різноманіттям. У виробництві можуть застосовуватися різні марки латуні, в тому числі одна і багатокомпонентна. Ціна труби залежить від різних факторів, серед яких використовується матеріал, метод виготовлення, розмір перерізу. Часто для виробництва застосовується метод холодного катання, що забезпечує високі показники точності. Відповідно в експлуатації можна буде розраховувати на практичність та надійність на найвищому рівні. Зазвичай діаметр варіюється в межах від 5 до 120 мм, що дозволяє під конкретні потреби знайти найкраще рішення. Довжина також може відрізнятися.

Не тільки метод холодної прокатки застосовується у виробництві. Є ще гаряча деформація, витягування. Залежно від конкретного варіанта визначаються технічні характеристики. Труба латунна може відрізнятися залежно від хімічного складу. Більший відсоток зазвичай відводиться на застосування міді, але також використовується цинк, деякі додаткові елементи, наприклад, фосфор, вісмут, залізо та багато інших. Залежно від вибору конкретного можуть дещо змінюватися технічні характеристики товарів.

Сфера застосування латунних труб

Вона досить велика, тому що труби з латуні мають гідні технічні характеристики. Серед основних місць застосування можна відзначити:

  • Машинобудування.
  • Суднобудування.
  • Приладобудування.
  • Виробництво секційних радіаторів.
  • Виготовлення манометричних пружин та ін.

Плюси

Сертифіковані латунні труби мають набір із значної кількості переваг, які безпосередньо впливають на популярність і сферу застосування. До основних переваг можна віднести:

  • Висока якість.
  • Відмінні показники міцності.
  • Захищеність від вологи та інших негативних факторів.

Вартість за такої кількості переваг вважається більш ніж доступною. Головне звернутися для покупки у правильне місце.

Купити латунні труби

Недорогий і з офіційною гарантією якості придбати їх не важко, якщо вибрати нашу компанію. У каталозі легко зорієнтуватися, тому що він простий та доступний. Є там завжди кілька основних різновидів таких труб із детальним описом основних параметрів. Оформлення замовлення не займе багато часу, як і доставка, що здійснюється різними зручними способами. Кожен клієнт отримує сучасний сервіс.