Мідна шина М1 100х10 мм
Мідна шина М1 20х2 мм
Мідна шина М1 30х3 мм
Мідна шина М1 40х4 мм
Мідна шина М1 50х5 мм
Мідна шина М1 80х10 мм
Мідна шина М1 80х6 мм
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Мідна смуга в Україні

Вона є різновидом профілю, для якого можуть застосовуватися різні сплави міді. Товщина зазвичай становить кілька міліметрів, а довжина багаторазово перевищує ширину. У нас можна замовити потрібну кількість такої смуги, виконаної за всіма стандартами. Якість не піддається жодним сумнівам, а ціна приємно вражає доступністю. У разі виникнення запитань завжди для отримання відповідей можна звернутися до кваліфікованих менеджерів. У ретельно підготовлених умовах можна буде вибрати потрібну кількість продукції та оформити замовлення.

Технічні характеристики та особливості мідних смуг

Виготовляються вони на спеціальному устаткуванні з міді, якій надаються необхідні технічні характеристики та розміри. Смуга може бути твердою, напівтвердою, м'якою. У кожному окремому випадку сфера використання може застосовуватись. Різноманітні сплави дають свої характеристики, що потрібно враховувати у процесі здійснення вибору.

Спосіб виготовлення також відрізняється. Вироби можуть бути холодними та гарячекатаними. Довжина буває кратна мірною та немірною. Застосовуються для класифікації та показники щодо точності виробництва. За даним параметром смуга може мати підвищену точність, нормальну та ін.

Довжина смуг зазвичай варіюється в межах від 500 до 4000 мм, що дозволяє під конкретні потреби знайти найкраще рішення. Товщина найчастіше буває від 3 мм до 10, а показники ширини коливаються від 20 до 600 мм. Така різноманітність розмірного виконання дозволяє підібрати в кожному окремому випадку необхідне рішення під конкретні потреби.

Сфера використання

В основному мідна смуга використовується для монтажу шинопроводів. Також її активно застосовують у деяких галузях виробництва техніки, у тому числі у космічній та авіаційній. Вона може застосовуватися ефективно для деякого медичного обладнання, вакуумної техніки.

Переваги

Якщо придбати сертифіковані смуги, виготовлені з міді, можна отримати доступ до наступних переваг:

  • Ціна, яка відмінно гармонує з якістю та основними експлуатаційними характеристиками.
  • Довговічність використання завдяки підвищеному рівню міцності та відповідають сучасним державним стандартам у виробництві.
  • Захищеність від корозійних процесів. Мідь не піддається негативному впливу з боку різних факторів, не іржавіє та ін.

Купити смуги з міді

Недорого замовити їх практично у будь-якій потрібній кількості дуже просто. Звернутися для цього в нашу компанію можна з різних причин, серед яких:

  • Зручний електронний каталог, у якому смуги представлені у широкому асортименті.
  • Якісне обслуговування, яке передбачає отримання консультацій від фахівців.
  • Доставка, яка здійснюється у різний спосіб по всіх регіонах. Кожен клієнт самостійно вибирає собі найкращий варіант.

Сплатити замовлення також можна у різний спосіб, що досить практично і зручно. Офіційна гарантія якості доповнює великий перелік плюсів.