• Орто-Ксилол

Орто-Ксилол

270.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7991
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення рідке
Вид за хімічним складом Орто-Ксилол
Вид за призначенням Для застосування як розчинник у різних галузях промисловості та для синтезу хімічних продуктів
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Орто-Ксилол прозора рідина, що не містить сторонніх домішок та води. Нафтовий ксилол є ароматичним вуглеводнем. Належить до третього класу небезпеки, будучи вибухонебезпечним. Випаровується без залишку. Температура самозаймання - від 450°З діапазон концентрацій парів ксилолу в суміші з повітрям при яких відбувається займання: 1-6% за обсягом. Для гасіння ксилолу нафтового необхідно застосовувати тонкорозпилену воду, хімічну та повітряно-механічну піну. Легко алкілюються, хлоруються, сульфуються, нітруються-легкість заміщення зменшується в ряду: м-ксилол >о-ксилол >п-ксилол. З ксилолів виробляють низку важливих промислових продуктів.


Хімічна формула - С8Н10

Де застосовується?

Для знежирення поверхонь. Будучи однокомпонентним продуктом, нафтовий ксилол чудово підходить для розведення густих лаків та фарб;

Нафтовий ксилол ділиться на дві марки: 1) А, 2) Б.

Ксилол марки А підходить більше для побутового застосування, додавання в лакофарбову продукцію.

Ксилол марки Б функціональніший, його можна використовувати для зміцнення бетонних конструкцій, заливки акрилових ванн. Завдяки своєму складу ним можна розчиняти вініл, епоксид, акрил, каучук.

У виробництві хімічної промисловості. З них виготовляються ксилідини, фталевий ангідрид, терефталеву, ізофталеву та фталеву кислоти, полі-п-ксилілен.

    У нас ви можете купити Орто-Ксилол за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре