Текстоліт в Україні

Він є конструкційним електроізоляційним матеріалом, який може застосовуватися для виготовлення різноманітної продукції, наприклад, підшипників, вкладишів, шестерень і багато іншого. У нас можна знайти його у різних варіаціях виконання, що дозволить під конкретні потреби підібрати потрібну продукцію. Якщо не вдасться зробити це самостійно, можна завжди звернутися до кваліфікованих менеджерів. Завдяки ним ухвалити грамотне рішення буде дуже просто, тому що консультації завжди надаються доступною мовою. Основні характеристики докладно розписані, є ціна, яка може здивувати найприємнішим чином кожного окремого клієнта.

Особливості та властивості

У процесі виробництва текстоліту застосовується метод гарячого пресування. Використовуються у процесі спеціальні штучні волокна разом із натуральними, і навіть синтетичні чи мінеральні. Береться тканина, яка є своєрідною основою, просочується сполучною речовиною термоактивного типу. Як просочення можуть застосовуватися різноманітні види рідин, наприклад, епоксидні, поліефірні, фуранові смоли та інші подібні матеріали. Саме використання тканини дозволяє надати виробу необхідні показники міцності під час стиснення, ударної в'язкості та багато інших подібних характеристик.

Може текстоліт використовуватись у різноманітних сферах, тому що піддається різним методам обробки, серед яких штампування, нарізка, свердління та багато іншого. Випускатися він може у вигляді стрижня або пластини, що дозволяє під конкретні потреби знайти найбільш відповідне рішення.

Сфера використання

Термін придатності матеріалу не найтриваліший, але все одно він має підвищені показники стійкості до зносу. Тому його сфера застосування стабільно відрізняється обширністю. Серед основних місць, де він активно може застосовуватися, можна назвати:

  • Підшипники.
  • Шестерні.
  • Деталі устаткування хімічної промисловості.
  • Електроізолюючі панелі, щити, ролики.
  • Друковані плати для радіо та електропромисловості.

Це лише частина місць, у яких може продуктивно застосовуватися.

Переваги

Якщо замовити сертифікований текстоліт, виконаний за всіма стандартами перевіреним виробником, відкривається доступ до великої кількості різноманітних переваг:

  • Безпека застосування.
  • Міцність.
  • Зносостійкість.
  • Надійність та ін.

Вартість при цьому вражає своєю доступністю.

Купити текстоліт

Недорого придбати його в потрібному форматі та кількості неймовірно просто, якщо звернутися до нашої компанії. Ми пропонуємо комфортні умови та швидке обслуговування, зручний каталог для клієнтів. Там біля кожного різновиду текстоліту можна знайти вартість та технічні характеристики, а також фотографії. Тому зробити правильний вибір буде справді просто. Консультанти допоможуть, якщо не вдасться здійснити його самостійно. Офіційна гарантія поширюється на всі товари в каталозі, а оперативна доставка зручним способом для клієнта стає ще одним плюсом.