• Дрібні кулі діаметром 25 мм

Дрібні кулі діаметром 25 мм

30.00 грн/шт
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8200
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення кулі
Вид за хімічним складом чавун, сталь, твердий сплав, кераміка
Вид за призначенням використовуються в гірничодобувній, вугільній галузі, будівельній індустрії (наприклад, при виробництві цементу) та в інших галузях – в обладнанні кульових млинів як тіл, що мелють при розмелі матеріалів шляхом удару, стирання та роздавлювання
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Мелі кулі діаметром 25 мм для кульових млинів можуть виготовлятися як за міжнародними, національними стандартами (наприклад, ДСТУ 8538, ГОСТ 7524), так і за специфікаціями підприємств-виробників та споживачів. Основні ознаки-класифікатори при цьому такі:


Матеріал виробів: чавун, сталь, твердий сплав, кераміка

Технологія отримання: відцентрове лиття, гаряча прокатка, кування, штампування, спікання

Діаметр кулі в мм

Твердість: нормальна, підвищена, висока

Найпоширеніші – помольні кулі з вуглецевих та низьколегованих сталей, які застосовуються переважно для помелу сировинних матеріалів. Такі тіл, що мелють для кульових млинів виробляються шляхом гарячої прокатки, кування і штампування. Підвищення твердості куль забезпечується мікролегуванням сталі та термічною обробкою.


Технологія отримання чавунних куль складніша (відцентрове лиття), вони використовуються насамперед для розмелювання цементу і руд кольорових металів. Підвищення зносостійкості такої продукції забезпечується за допомогою легування чавуну хромом, ванадієм, молібденом та нікелем.


Основними якісними параметрами сталевих куль, що випускаються за стандартом ДСТУ 8538, є: умовний діаметр, номінальний діаметр, граничні відхилення діаметра і твердість. Умовний діаметр – це діаметр кулі, заокруглений до найближчих значень стандартного ряду. Номінальний діаметр – діаметр, щодо якого визначають граничні відхилення. Граничні відхилення – це різниця між граничним та номінальним діаметрами.

     У нас ви можете купити Мілі кулі діаметром 25 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре