Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)

Матеріал із керамічного волокна в Україні.

Це сучасний матеріал, виготовлений на основі якісного керамічного волокна, що має велику кількість експлуатаційних переваг. В основі виробництва лежить застосування оксидів кремнію, алюмінію, цирконію. Для організації виробничого процесу застосовується швидкісна центрифуга та метод роздування при високій температурі. Завдяки цьому вдається забезпечити підвищений рівень надійності та міцності, що безпосередньо впливає на експлуатацію. У нас можна замовити високоякісний матеріал, який відповідає всім нормам та стандартам. Ціна завжди приємно вражає, як і якість продукції, рівень сервісу. Менеджери готові допомогти здійснити правильний вибір у кожному окремому випадку, уважно вивчити технічні характеристики на попередньому етапі.

Особливості та властивості матеріалу з керамічного волокна

Даний вид волокна має особливі характеристики, які дозволяють віднести його до категорії теплоізоляційних та термокомпенсаційних. У складі присутня мінімальна кількість органічних сполук та неволокнистих включень. Вогнетривкий матеріал може застосовуватися для високоякісної продукції, яка має складні конфігурації.

Випускається матеріал найчастіше у вигляді полотна, яке скручується у спеціальний рулон, після чого для остаточного пакування застосовуються мішки з поліетилену. На конкретні хімічні та фізичні властивості вати безпосередньо впливає марка. Завдяки такій різноманітності можна знайти непоганий асортимент місць для використання.

Сфера використання

У нагоді такий якісний матеріал може для забезпечення захисту стін у промислових будівлях, теплових агрегатів, печей та багато іншого подібного обладнання. Застосовується він також, коли потрібно облаштувати димові труби, газоходи та генератори. Матеріал ефективний при здійсненні робіт із заповнення швів компенсаційного типу в теплових установках та інших подібних місцях. З нього також виробляється різноманітна вогнетривка продукція, у тому числі мати, ковдри, тримачі та багато іншого.

Переваги

Сертифікований матеріал, виконаний з якісної керамічної сировини за всіма стандартами, має велику кількість різноманітних переваг. Серед основних можна відзначити:

  • Стійкість та надійність.
  • Низькі показники теплопровідності.
  • Електроізоляційні властивості.
  • Міцність та ін.

Купити матеріал із керамічного волокна

Недорого купити його дуже просто при зверненні до нашої компанії. Надається не лише сучасний сервіс та персональний підхід, але й офіційна гарантія якості, підказки від компетентних фахівців для здійснення грамотного вибору, багато інших переваг. Можна розібратися в каталозі самостійно, тому що там є всі необхідні описи нюансів, а можна довіритися підказкам досвідчених співробітників компанії. Доставка у будь-якому випадку буде здійснена максимально швидко і саме в той спосіб, який вибере клієнт.