• Латунний дріт ЛС-59, Л-63 1,6 мм

Латунний дріт ЛС-59, Л-63 1,6 мм

340.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 6401
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Діаметр 0,25-9,0мм
Вид за способом виготовлення гарячим або холодним волочінням
Вид за хімічним складом Л63 – двокомпонентної латуні із співвідношенням цинку та міді приблизно 37/63 відсотків, ЛЗ-59 – міді – від 57 до 60 %. свинцю - від 0,8 до 2%
Вид за призначенням для виготовлення електротехнічних та декоративних деталей, створення контактних пар, фільтрів для нафтопереробки та харчової промисловості, дрібноячеистих сіток, у взуттєвому виробництві
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Латунний дріт ЛС-59, Л-63 1,6 мм – сортовий тягнутий прокат заданої довжини та форми перерізу із сполук цинку з міддю.

Латунний дріт виробляється гарячим або холодним волочінням, деформацією з наступних основних марко латуні: ЛС59-1, Л63, Л80, Л68 та ін. за ГОСТ 1066-90.


Має високі показники міцності, довговічності, зносостійкості. Відмінно пручається іржавінню та утворенню оксидів. Має високий рівень гнучкості і пластичності, добре зварюється, ріжеться, штампується, формується.


Розрізняється за діаметром продукції; способу виготовлення (гарячий, холодний); типу перерізу (кругле, квадратне або шестигранне); точності виконання (нормальна, підвищена); станом металу в сплаві (м'який, напівтвердий, твердий); довжина; марки вихідного металу.


Діаметр дроту варіюється від десятих часток міліметра до одного сантиметра.


Залежно від вихідного сплаву виділяють: зварювальний латунний дріт, латунний дріт без магнітних характеристик, дріт загального призначення, дріт холоднодеформований.

Латунний дріт може використовуватися як окремий продукт кольорового прокату та як сировина для виробництва інших сортових та фасонних виробів латунного прокату.


Спеціальний дріт з латуні застосовується для проведення зварювальних робіт по зварюванню кольорових металів як припой. З дроту латуні виробляють кабельну та метизну продукцію широкого сортаменту (кабелі, дроти, троси, обмотки для трансформаторів, цвяхи, металовироби).


    У нас ви можете купити Латунний дріт ЛС-59, Л-63 1,6 мм, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре