• Лист нержавіючий 321 2,0 (1,0х2,0) 2B

Лист нержавіючий 321 2,0 (1,0х2,0) 2B

195.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 2898
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Доступні варіанти


Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення холоднокатанный, гарячекатанный
Вид за хімічним складом относится к высоколегированным хром-никелевым сплавам с повышенной стойкостью к окислению
Вид за призначенням для изготовления сборных и сварных конструкций широкого назначения
Габарити (ширина, довжина) 1000х2000мм, 1500х3000мм, 1500х6000мм
Додаткові послуги Осуществляется резка согласно заказу клиента и упаковка продукции по заказу клиента. Отправляется любыми перевозчиками по Украине.

Лист нержавіючий 321 2,0 (1,0х2,0) 2B - широко поширений і затребуваний на ринку металопродукт, що виготовляється з марок сталі, що відрізняються високою корозійною стійкістю. Виготовляємо листи з нержавіючої сталі на спеціальному устаткуванні - прокатних верстатах холодним, гарячим або гарячим способом (листи холоднокатані, гарячекатані). Технологія виробництва багато в чому визначає характеристики міцності готового листа нержавіючої сталі. Як матеріал для виготовлення даного виду металевих виробів використовується нержавіюча сталь різного призначення (конструкційна загального призначення, харчова, жароміцна) і марок (AISI 304, AISI 316Ti, 08X18T1, AISI 316, 12X18H10T, AISI 430).

Стал AISI 316 є різновидом листового прокату, що має високу стійкість до впливу різних агресивних середовищ. Властивості стали повністю відповідати всім міжнародним стандартам, а також підтверджені відповідними сертифікатами.

AISI 321 – жароміцна аустенітна нержавіюча сталь. Має високу корозійну стійкість, довговічність і міцність. Легко зварюється, навіть у несприятливих умовах (за рахунок вмісту титану не піддається міжкристалітній корозії). Не бажано застосовувати AISI 321 в окислювальних та сірковмісних середовищах.

Лист нержавіючої сталі AISI 321 проводиться методом холодної та гарячої прокатки (залежно від сфери застосування). Товщина сталевого гарячекатаного листа становить 4 – 60 мм, холоднокатаного літа – 0,5 – 6 мм. Нержавіюча сталь легка та зручна в обробці, формується та зварюється різними способами. При заводському загартовуванні з додаванням азоту, сталь AISI 321 набуває підвищеної механічної міцності.

Прокатні нержавіючі листи сталі AISI 321 використовують у будівельній, харчовій та нафтохімічній промисловості при виготовленні баків, ємностей та резервуарів для зберігання та транспортування різних речовин та рідин, а також як матеріал для виготовлення збірних та зварних конструкцій широкого призначення. Сталевий лист AISI 321 широко використовується в машинобудуванні, хімічній, паливній та целюлозно-паперовій промисловості, а також у криогенному виробництві за низьких температур (до -269С). З нього виготовляються електроди свічок запалювання, труби та патрубки, муфелі та теплообмінники, колектори, лабораторні реторти.

У нас ви можете купити Лист нержавіючий 321 2,0 (1,0х2,0) 2B, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре