• Мідна плита М1, М2 150 мм

Мідна плита М1, М2 150 мм

350.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 6295
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення холоднокатана, гарячекатана
Вид за хімічним складом Cu – 99,9 %, домішки (як Pb, Fe, Ni, S, As, Sb, Bi, Sn) – не вище 0,1 %
Вид за призначенням використовують при будівництві тепломагістралей, у виробництві газового обладнання, кондиціонерної техніки, холодильних установок, радіаторів охолодження
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Мідна плита М1, М2 150 мм виріб, що виготовляється з різних марок міді, має прямокутний переріз і відповідає ГОСТ 945-92. Чистота сплаву міді буває різною та залежить від вмісту в ній кисню та інших хімічних елементів: свинцю, вісмуту, сурми, олова, нікелю. ГОСТ 859-2001 регулює норми допустимої кількості кисню, різних домішок та загальний хімічний склад сировини. Для того щоб визначити хімічний склад сплаву або кольорового металу, необхідно провести підготовку та відбір проб згідно з ГОСТ 24231-80.


Мідна плита має чудову тепло- і електропровідність, стійка до корозії і пластична. Дані властивості визначають широке застосування мідь плити у металургійній промисловості при прокаті чорних та кольорових металів, у сфері важкого машинобудування та виготовлення кристалів. Мідні плити застосовують також у виробництві електротехнічних виробів, хімічному машинобудуванні, виготовлення деталей теплообмінного устаткування.


Плита мідна випускається прямокутної форми; вона є затребуваною заготівлею, що можливі різні види її обробки: продукція легко свердлиться і ріжеться, пресується, підлягає пайці, обробці на фрезерному верстаті тощо. Її закуповують будівельні, металообробні, машинобудівні підприємства; вироби з мідної плити використовуються в харчовій промисловості, медицині, енергетиці; з неї створюються різні архітектурні та дизайнерські елементи.


    У нас ви можете купити Мідна плита М1, М2 150 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре